MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Čína

Medaile: Chung Pak Kiu Javen (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile:
Chung Pak Kiu Javen (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile: Tam Lucas (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile:
Tam Lucas (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile: Kwong Hin Yee (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile:
Kwong Hin Yee (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile: Lau You Gi (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile:
Lau You Gi (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile: Lau Kin Gi (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile:
Lau Kin Gi (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile: Tse Yu Ning Eunice (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile:
Tse Yu Ning Eunice (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína


Medaile: Wan Cīel (7 let), Pink Art, Taiwan, Taipei, Čína

Medaile:
Wan Cīel (7 let), Pink Art, Taiwan, Taipei, Čína

Medaile: Chuang Henry (11 let), Taiwan, New Taipei City, Čína

Medaile:
Chuang Henry (11 let), Taiwan, New Taipei City, Čína

Medaile: Ma Haocheng (10 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Medaile:
Ma Haocheng (10 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Sun Simone (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Sun Simone (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Zhou Yan Yat (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Zhou Yan Yat (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Wong Ngo Yeung (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Wong Ngo Yeung (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hui Isabella Kora (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hui Isabella Kora (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hau Lucas Caden (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hau Lucas Caden (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Chun Wun Man Ayrton (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chun Wun Man Ayrton (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Chan Ka Laam (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chan Ka Laam (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Tai Tsz Chin Hilary (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tai Tsz Chin Hilary (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Yeung Shu Kiu Lotta (11 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Yeung Shu Kiu Lotta (11 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ng Sui Hin Cedric (8 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ng Sui Hin Cedric (8 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Chan Yan Hey (7 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chan Yan Hey (7 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Jok King Hang (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jok King Hang (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína

Čestné uznání: Dong Boxuan (4 roky), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání:
Dong Boxuan (4 roky), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání: Zhang Yiyuan (6 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání:
Zhang Yiyuan (6 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání: Yufei He (10 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání:
Yufei He (10 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání: Tao Nanxi (6 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání:
Tao Nanxi (6 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání: Wong Wan Him (6 let), Play Art Gallery, Hong Kong, Čína

Čestné uznání:
Wong Wan Him (6 let), Play Art Gallery, Hong Kong, Čína

Čestné uznání: Kwok Yee Lai Jason (6 let), Play Art Gallery, Hong Kong, Čína

Čestné uznání:
Kwok Yee Lai Jason (6 let), Play Art Gallery, Hong Kong, Čína

Čestné uznání: Qi Liu Han (6 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání:
Qi Liu Han (6 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání: Li Aoze (8 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání:
Li Aoze (8 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína

Čestné uznání: Xu Fanxia (9 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání:
Xu Fanxia (9 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání: Wang Haoxi (8 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání:
Wang Haoxi (8 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání: Zhang Shiyi (6 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání:
Zhang Shiyi (6 let), Artspire, Shanghai, Čína

Čestné uznání: Qimiao Chen (9 let), Langejinyi Art Studio, Qingdao, Čína

Čestné uznání:
Qimiao Chen (9 let), Langejinyi Art Studio, Qingdao, Čína

Čestné uznání: Haoming Wen (5 let), Langejinyi Art Studio, Qingdao, Čína

Čestné uznání:
Haoming Wen (5 let), Langejinyi Art Studio, Qingdao, Čína

Čestné uznání: Qiao Yichen (13 let), International Student Art, Beijing, Čína

Čestné uznání:
Qiao Yichen (13 let), International Student Art, Beijing, Čína

Čestné uznání: Zhou Yuli (13 let), International Student Art, Beijing, Čína

Čestné uznání:
Zhou Yuli (13 let), International Student Art, Beijing, Čína

Čestné uznání: Song Danyao (11 let), International Student Art, Beijing, Čína

Čestné uznání:
Song Danyao (11 let), International Student Art, Beijing, Čína

Čestné uznání: Cang Yun Shu (5 let), Poetry & Distant Art Studio, Wuxi, Čína

Čestné uznání:
Cang Yun Shu (5 let), Poetry & Distant Art Studio, Wuxi, Čína

Čestné uznání: Leung Tsz Yu (6 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína

Čestné uznání:
Leung Tsz Yu (6 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína

Čestné uznání: Lau Yat Kiu (9 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína

Čestné uznání:
Lau Yat Kiu (9 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus