MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Exponáty » Evropa » Česká republika

Exponáty - Česká republika

Medaile: Krejčí Pavel (6 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile:
Krejčí Pavel (6 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile: Janiš Jaroslav (15 let), Černotín, Česká republika

Medaile:
Janiš Jaroslav (15 let), Černotín, Česká republika

Medaile: Mazal Karel (13 let), ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, Česká republika

Medaile:
Mazal Karel (13 let), ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, Česká republika

Medaile: Jirsa Pavel (5 let), ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika

Medaile:
Jirsa Pavel (5 let), ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika

Medaile: Zemanová Františka (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile:
Zemanová Františka (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile: Rataj Lukáš (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku - Smolkov, Česká republika

Medaile:
Rataj Lukáš (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku - Smolkov, Česká republika


Medaile: Halašková Nikol (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Medaile:
Halašková Nikol (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Medaile: Pojmanová Laura (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile:
Pojmanová Laura (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile: Vojtěch Novák (13 let), Krhanice, Česká republika

Medaile:
Vojtěch Novák (13 let), Krhanice, Česká republika

Medaile: Knoblochová Lucie (12 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile:
Knoblochová Lucie (12 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile:
Šimonová Štěpánka (12 let), ZUŠ, Moravská Třebová, Česká republika

Medaile: Pospíšil Dominik (10 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Medaile:
Pospíšil Dominik (10 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Medaile: Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Viková Evelina (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Viková Evelina (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Engelmannová Tereza (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Engelmannová Tereza (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Kvapil Jan (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Kvapil Jan (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Slováčková Eliška (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Slováčková Eliška (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Zeman František (11 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Zeman František (11 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Diškantová Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Diškantová Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Matějková Madeleine (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Matějková Madeleine (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Pelikánová Kateřina (7 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Pelikánová Kateřina (7 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Slováčková Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Slováčková Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Slováčková Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Slováčková Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Zítková Běla (6 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Zítková Běla (6 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Mišta Matouš (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile:
Mišta Matouš (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile: Pudelová Aneta (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile:
Pudelová Aneta (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile: Hopjan Robert (14 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile:
Hopjan Robert (14 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile: Fabiánová Eva (15 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile:
Fabiánová Eva (15 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile: Holubcová Hana (13 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile:
Holubcová Hana (13 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile: Mičík Šimon (8 let), ZŠ, Ostrava, Česká republika

Medaile:
Mičík Šimon (8 let), ZŠ, Ostrava, Česká republika

Medaile: Urbánková Bára (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile:
Urbánková Bára (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile: Válková Julie (15 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile:
Válková Julie (15 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile: Kuboušková Eva (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile:
Kuboušková Eva (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile: Pavlíček Maxmilián (7 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile:
Pavlíček Maxmilián (7 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile: Beranová Monika (8 let), 15. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Beranová Monika (8 let), 15. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile: Nováková Julie (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Nováková Julie (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile: Pešta Jeroným (8 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Pešta Jeroným (8 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile: Stejskalová Hermína (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Stejskalová Hermína (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile: Folberová Karolína (15 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile:
Folberová Karolína (15 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile: Michajlova Vanesa (7 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile:
Michajlova Vanesa (7 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile: Dorošenko Martina (13 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Medaile:
Dorošenko Martina (13 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Medaile: Hladík Alan (12 let), Praha 10, Česká republika

Medaile:
Hladík Alan (12 let), Praha 10, Česká republika

Medaile: Jandová Michaela (11 let), ZŠ Břečťanová, Praha 10, Česká republika

Medaile:
Jandová Michaela (11 let), ZŠ Břečťanová, Praha 10, Česká republika

Medaile: Smetana Pavel (8 let), ZŠ a MŠ Angel, Praha 12, Česká republika

Medaile:
Smetana Pavel (8 let), ZŠ a MŠ Angel, Praha 12, Česká republika

Medaile: Přikrylová Alžběta (6 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile:
Přikrylová Alžběta (6 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile:
Moers John Eugen (11 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Medaile: Kozáková Helena (9 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile:
Kozáková Helena (9 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile: Kurfürstová Marie (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile:
Kurfürstová Marie (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile: Böhmová Adéla (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile:
Böhmová Adéla (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile: Švejda Ladislav (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile:
Švejda Ladislav (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile:
Zavadilová Antonie (16 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Medaile: Maxera Filip (12 let), ZŠ Soběslav, Soběslav, Česká republika

Medaile:
Maxera Filip (12 let), ZŠ Soběslav, Soběslav, Česká republika

Medaile: Kovářová Alice (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Kovářová Alice (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Králová Kristýna (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Králová Kristýna (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Králová Markéta (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Králová Markéta (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Sámel Richard (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Sámel Richard (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Růžička Jakub (10 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Medaile:
Růžička Jakub (10 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Fialová Barbora (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Fialová Barbora (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Gatialová Andrea (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Gatialová Andrea (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Gatialová Andrea (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Gatialová Andrea (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Janálová Erika (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Janálová Erika (8 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Julínková Ludmila (9 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Julínková Ludmila (9 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čermáková Sofie (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čermáková Sofie (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořák Jakub (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořák Jakub (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Gala Vojtěch (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Gala Vojtěch (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Galová Eliška (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Galová Eliška (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Martinů Julie (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Martinů Julie (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Matějová Helena (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Matějová Helena (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pešková Sára (15 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pešková Sára (15 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Štrychová Linda (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Štrychová Linda (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Zemanová Františka (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Zemanová Františka (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hepner Martin (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hepner Martin (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hepner Martin (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hepner Martin (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Jedličková Beáta (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jedličková Beáta (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Konečná Kristýna (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Konečná Kristýna (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Lenderová Anna (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lenderová Anna (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pražák Tobias (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pražák Tobias (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pražák Tobias (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pražák Tobias (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Štajer Jakub (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Štajer Jakub (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ulbert Tobiáš (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ulbert Tobiáš (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Aldorfová Lucie (10 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Aldorfová Lucie (10 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Farkaš Kamil (12 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Farkaš Kamil (12 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Kazdová Kateřina (12 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kazdová Kateřina (12 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Mengler Daniel (10 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mengler Daniel (10 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Patkaň Samuel (14 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Patkaň Samuel (14 let), ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořák Jiří (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořák Jiří (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořáková Alžběta (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořáková Alžběta (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořáková Alžběta (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořáková Alžběta (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kynčlová Marie (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kynčlová Marie (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pacholíková Andrea (15 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pacholíková Andrea (15 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pacholíková Andrea (15 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pacholíková Andrea (15 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Alfery Kryštof (9 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Alfery Kryštof (9 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Ksandrová Karolína (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Ksandrová Karolína (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Moureček František (11 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Moureček František (11 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Pivoňková Anna (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Pivoňková Anna (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Větrovský Timoleón (7 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Větrovský Timoleón (7 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Vrbová Amálka (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Vrbová Amálka (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Csapková Laura (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Csapková Laura (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Csapková Laura (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Csapková Laura (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Holuška Josef (7 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Holuška Josef (7 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Mračková Eva (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Mračková Eva (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Mračková Eva (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Mračková Eva (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Mračková Eva (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Mračková Eva (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Navrátilová Gabriela (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Tremel Apolena (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Tremel Apolena (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Tremel Apolena (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Tremel Apolena (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Tremel Apolena (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Tremel Apolena (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Tremel Johana (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Tremel Johana (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Zapp Max (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Zapp Max (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Zappová Ella (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Zappová Ella (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Bouška Daniel (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Bouška Daniel (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Diškantová Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Diškantová Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Honzejková Anna (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Honzejková Anna (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kocourková Tereza (7 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kocourková Tereza (7 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Koňaříková Tereza (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Koňaříková Tereza (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Matějková Madeleine (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Matějková Madeleine (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Melicharová Andrea (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Melicharová Andrea (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Michálková Zuzana (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Michálková Zuzana (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pechnáč Jiří (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pechnáč Jiří (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Resselová Pavlína (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Resselová Pavlína (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Slováčková Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Slováčková Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Stable Adelaide (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Stable Adelaide (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Svěrčinová Josefína (16 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Svěrčinová Josefína (16 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Svěrčinová Josefína (16 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Svěrčinová Josefína (16 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šimková Ella (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šimková Ella (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Turská Marie (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Turská Marie (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jančíková Eliška (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jančíková Eliška (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kolářová Anna (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kolářová Anna (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Labancová Barbora (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Labancová Barbora (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pudelová Aneta (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pudelová Aneta (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Záhorová Barbora (15 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Záhorová Barbora (15 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bajer Miloš (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bajer Miloš (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Řihová Ludmila (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Řihová Ludmila (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Schmied Radek (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Schmied Radek (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Schmied Radek (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Schmied Radek (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Smolová Jaroslava (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Smolová Jaroslava (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čandová Jana (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čandová Jana (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kovář Matěj (15 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kovář Matěj (15 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Roubychová Lada (5 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Roubychová Lada (5 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Špeta Radim (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Špeta Radim (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Špeta Šimon (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Špeta Šimon (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Bárta Vojtěch (10 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Bárta Vojtěch (10 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Matějíček Jakub (12 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Matějíček Jakub (12 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Peštová Doubravka (12 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Peštová Doubravka (12 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Schejbal Ondřej (9 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Schejbal Ondřej (9 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Žižková Magdalena (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Žižková Magdalena (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Čadíková Hedvika (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Čadíková Hedvika (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Diblíková Anna (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Diblíková Anna (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Letková Natálie (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Letková Natálie (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ličková Lucia (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ličková Lucia (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Rajdlová Viola (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Rajdlová Viola (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Runčíková Klára (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Runčíková Klára (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Beran David (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Beran David (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Beran David (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Beran David (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Haisová Jana (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Haisová Jana (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jankovská Lenka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jankovská Lenka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nagyová Zuzana (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nagyová Zuzana (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Rotová Jitka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Rotová Jitka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šefránek Jakub (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šefránek Jakub (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vlasáková Jana (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vlasáková Jana (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Folda Jakub (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Folda Jakub (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Horký Jaroslav (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Horký Jaroslav (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Karalová Nikola (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Karalová Nikola (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Miková Alžběta (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Miková Alžběta (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Petráková Simona (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Petráková Simona (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hušková Naďa (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hušková Naďa (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kovářová Nikola (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kovářová Nikola (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kristková Žofie (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kristková Žofie (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Lelek Jan (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lelek Jan (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Lišková Johana (7 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lišková Johana (7 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pešek Ondřej (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pešek Ondřej (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Petrásek Jan (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Petrásek Jan (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sellnerová Zuzana (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sellnerová Zuzana (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Slavíčková Eliška (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Slavíčková Eliška (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Školníková Alexandra (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Školníková Alexandra (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vršek Vojtěch (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vršek Vojtěch (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Ševčík Marek (bez udání věku), MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Ševčík Marek (bez udání věku), MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Rada Jaroslav (5 let), Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání:
Rada Jaroslav (5 let), Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání: Čápová Magdaléna (9 let), Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Česká republika

Čestné uznání:
Čápová Magdaléna (9 let), Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Česká republika

Čestné uznání: Hejzlar Adam (11 let), Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Česká republika

Čestné uznání:
Hejzlar Adam (11 let), Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Česká republika

Čestné uznání: Horká Josefína (8 let), Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Česká republika

Čestné uznání:
Horká Josefína (8 let), Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Česká republika

Čestné uznání: Hodovalová Šarlota Anna (8 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Hodovalová Šarlota Anna (8 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Nedvědová Martina (9 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Nedvědová Martina (9 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Štěpánová Barbora (10 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Štěpánová Barbora (10 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Durčák Jindřich (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Durčák Jindřich (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Chudo Talli (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Chudo Talli (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Chytil Tomáš (14 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Chytil Tomáš (14 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Žídková Tereza (15 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Žídková Tereza (15 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Búran Alex (12 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Čestné uznání:
Búran Alex (12 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Čestné uznání: Drozdová Anna Lia (13 let), ZUŠ J. V. Stamice, Havlíčkův Brod, Česká republika

Čestné uznání:
Drozdová Anna Lia (13 let), ZUŠ J. V. Stamice, Havlíčkův Brod, Česká republika

Čestné uznání: Medová Michaela (16 let), ZUŠ J. V. Stamice, Havlíčkův Brod, Česká republika

Čestné uznání:
Medová Michaela (16 let), ZUŠ J. V. Stamice, Havlíčkův Brod, Česká republika

Čestné uznání: Nohýl Jiří (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Nohýl Jiří (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Ondráčková Stela (11 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Ondráčková Stela (11 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Ondrašíková Eliška (12 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Ondrašíková Eliška (12 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Vedrová Karolína (15 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Vedrová Karolína (15 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Zdráhalová Barbora (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Zdráhalová Barbora (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Hromádko Jakub (12 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání:
Hromádko Jakub (12 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání: Zákostelecká Anna (11 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání:
Zákostelecká Anna (11 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání: Havlík Kryštof (6 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání:
Havlík Kryštof (6 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání: Pavlíčková Valerie (6 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání:
Pavlíčková Valerie (6 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání: Petráková Karolína (5 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání:
Petráková Karolína (5 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání: Slaničková Anna (5 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání:
Slaničková Anna (5 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání: Šefrová Viktorie (5 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání:
Šefrová Viktorie (5 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání: Wetcková Ema (6 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání:
Wetcková Ema (6 let), MŠ, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Čestné uznání: Hofman Karel (5 let), Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Jesenice – Osnice, Česká republika

Čestné uznání:
Hofman Karel (5 let), Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Jesenice – Osnice, Česká republika

Čestné uznání: Micka Ondřej (5 let), Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Jesenice – Osnice, Česká republika

Čestné uznání:
Micka Ondřej (5 let), Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Jesenice – Osnice, Česká republika

Čestné uznání: Laštovicová Lola (7 let), A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, Česká republika

Čestné uznání:
Laštovicová Lola (7 let), A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, Česká republika

Čestné uznání: Hapalová Anna (6 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Čestné uznání:
Hapalová Anna (6 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Čestné uznání: Slezák Augustin (6 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Čestné uznání:
Slezák Augustin (6 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Čestné uznání: Palovčík Šimon (15 let), ZŠ, Jihlava, Česká republika

Čestné uznání:
Palovčík Šimon (15 let), ZŠ, Jihlava, Česká republika

Čestné uznání: Ducháčková Karin (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Ducháčková Karin (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Jakouběová Michaela (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Jakouběová Michaela (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Kapeková Jana (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Kapeková Jana (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Síbrová Kateřina (10 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Síbrová Kateřina (10 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Žídková Nela (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Žídková Nela (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Sarköziová Olga (bez udání věku), ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, Česká republika

Čestné uznání:
Sarköziová Olga (bez udání věku), ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, Česká republika

Čestné uznání: Kolouchová Kateřina (12 let), ZUŠ, Kladno, Česká republika

Čestné uznání:
Kolouchová Kateřina (12 let), ZUŠ, Kladno, Česká republika

Čestné uznání: Holá Laura (11 let), ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Česká republika

Čestné uznání:
Holá Laura (11 let), ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Česká republika

Čestné uznání: Týmlová Justýna (14 let), ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Česká republika

Čestné uznání:
Týmlová Justýna (14 let), ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Česká republika

Čestné uznání: Kohutová Karla (11 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Kohutová Karla (11 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Krčová Karolína (13 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Krčová Karolína (13 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Prokopová Kateřina (11 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Prokopová Kateřina (11 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Ranostaj Vojtěch (13 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Ranostaj Vojtěch (13 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Herudková Anna (8 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Herudková Anna (8 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Petříková Lucie (14 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Petříková Lucie (14 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Hájková Karolína (12 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika

Čestné uznání:
Hájková Karolína (12 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika

Čestné uznání: Kocourková Kateřina (12 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika

Čestné uznání:
Kocourková Kateřina (12 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika

Čestné uznání: Trčalová Sofie (13 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika

Čestné uznání:
Trčalová Sofie (13 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika

Čestné uznání: Piskovský Pavel (8 let), Masarykova ZŠ a MŠ, Melč, Česká republika

Čestné uznání:
Piskovský Pavel (8 let), Masarykova ZŠ a MŠ, Melč, Česká republika

Čestné uznání: Pukanová Barbora (16 let), Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Česká republika

Čestné uznání:
Pukanová Barbora (16 let), Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Česká republika

Čestné uznání: Šimíčková Kateřina (14 let), ZUŠ Václava Snítila, Mimoň, Česká republika

Čestné uznání:
Šimíčková Kateřina (14 let), ZUŠ Václava Snítila, Mimoň, Česká republika

Čestné uznání: Legner Tadeáš (10 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Čestné uznání:
Legner Tadeáš (10 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Čestné uznání: Legner Tadeáš (10 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Čestné uznání:
Legner Tadeáš (10 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Čestné uznání: Žaloudková Nela (14 let), ZUŠ, Moravský Beroun, Česká republika

Čestné uznání:
Žaloudková Nela (14 let), ZUŠ, Moravský Beroun, Česká republika

Čestné uznání: Csengeri Jakub (5 let), MŠ Pastelka, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Csengeri Jakub (5 let), MŠ Pastelka, Most, Česká republika

Čestné uznání: Rucká Ema (5 let), MŠ Pastelka, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Rucká Ema (5 let), MŠ Pastelka, Most, Česká republika

Čestné uznání: Zápotocký Alex (5 let), MŠ Pastelka, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Zápotocký Alex (5 let), MŠ Pastelka, Most, Česká republika

Čestné uznání: Hälbigová Markéta (8 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Hälbigová Markéta (8 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Janečková Adéla (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Janečková Adéla (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Kalkusová Kateřina (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Kalkusová Kateřina (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Kapušanský Milan (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Kapušanský Milan (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Kapušanský Milan (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Kapušanský Milan (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Lehmanová Anna Agáta (13 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Lehmanová Anna Agáta (13 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Macurová Rozárka (6 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Macurová Rozárka (6 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Novotná Martina (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Novotná Martina (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Pátková Adéla (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Pátková Adéla (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Pospíšilová Klaudie (8 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Pospíšilová Klaudie (8 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Zemanová Simona (5 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Zemanová Simona (5 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Krátký Alexandr (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Krátký Alexandr (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Mračková Anežka (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Navrátil Ondřej (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Navrátil Ondřej (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Saifrt Albert (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Saifrt Albert (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Tremel Johana (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Tremel Johana (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Viková Evelina (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Viková Evelina (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Zappová Ella (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Zappová Ella (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Roštlapilová Tereza (16 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání:
Roštlapilová Tereza (16 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání: Tomáš Petr (15 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání:
Tomáš Petr (15 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání: Cina Dušan (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Cina Dušan (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Dvořáková Emma (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Dvořáková Emma (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Engelmannová Kateřina (11 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Engelmannová Kateřina (11 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Fikr Stanislav (11 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Fikr Stanislav (11 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Hejtík Tobias (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Hejtík Tobias (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Novák Matěj (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Novák Matěj (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Petrovič Vladislav (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Petrovič Vladislav (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Tichý Lukáš (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Tichý Lukáš (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Diškantová Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Diškantová Eliška (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Kawulyczová Anežka (11 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Kawulyczová Anežka (11 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Matějková Madeleine (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Matějková Madeleine (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Režná Magdaléna (12 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Režná Magdaléna (12 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Štrbová Amálie (11 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Štrbová Amálie (11 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Víchová Anežka (12 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Víchová Anežka (12 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Zítková Běla (6 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Zítková Běla (6 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Gregor Alexandr (13 let), ZUŠ, Nové Strašecí, Česká republika

Čestné uznání:
Gregor Alexandr (13 let), ZUŠ, Nové Strašecí, Česká republika

Čestné uznání: Skořepová Natálie (16 let), ZUŠ, Nové Strašecí, Česká republika

Čestné uznání:
Skořepová Natálie (16 let), ZUŠ, Nové Strašecí, Česká republika

Čestné uznání: Pudelová Aneta (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Pudelová Aneta (14 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Střižíková Julie (12 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Střižíková Julie (12 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Válková Julie (15 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Válková Julie (15 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Vašková Emma (15 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Vašková Emma (15 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Zapletalová Barbora (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Zapletalová Barbora (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Mičík Matěj (4 roky), Ostrava-Poruba, Česká republika

Čestné uznání:
Mičík Matěj (4 roky), Ostrava-Poruba, Česká republika

Čestné uznání: Kůrková Beáta (4 roky), Pacov, Česká republika

Čestné uznání:
Kůrková Beáta (4 roky), Pacov, Česká republika

Čestné uznání: Kapalín Šimon (12 let), ZUŠ, Pacov, Česká republika

Čestné uznání:
Kapalín Šimon (12 let), ZUŠ, Pacov, Česká republika

Čestné uznání: Outrata Adam (10 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika

Čestné uznání:
Outrata Adam (10 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika

Čestné uznání: Šímová Iva (9 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika

Čestné uznání:
Šímová Iva (9 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika

Čestné uznání: Kučkovský Matěj (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Kučkovský Matěj (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Růžičková Jana (16 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Růžičková Jana (16 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Šetková Eva (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Šetková Eva (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Chvátal David (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Chvátal David (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Illichová Tereza (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Illichová Tereza (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Klimešová Michaela (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Klimešová Michaela (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Kovářová Emma (11 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Kovářová Emma (11 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Růžičková Veronika (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Růžičková Veronika (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Vondrášková Eliška (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Vondrášková Eliška (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Zárybnická Anna (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Zárybnická Anna (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Malinová Julie (7 let), 15. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Malinová Julie (7 let), 15. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Dejmek František (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Dejmek František (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Hájek Jan (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Hájek Jan (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Hájek Jan (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Hájek Jan (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Langer Ladislav (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Langer Ladislav (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Masák Jan (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Masák Jan (5 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Buldra Vojtěch (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Buldra Vojtěch (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Syka Karel (6 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Syka Karel (6 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Buldra Tobiáš (10 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Buldra Tobiáš (10 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Drábková Tereza (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Drábková Tereza (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Havel Vít (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Havel Vít (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Hejlová Tereza (13 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Hejlová Tereza (13 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Janková Alena (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Janková Alena (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Mrázová Elena (7 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Mrázová Elena (7 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Nováková Julie (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Nováková Julie (14 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Paterová Adéla (15 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Paterová Adéla (15 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Šafková Natálie (9 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Šafková Natálie (9 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Nguyen Adéla (10 let), ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Česká republika

Čestné uznání:
Nguyen Adéla (10 let), ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Česká republika

Čestné uznání: Zahálka Matěj (11 let), ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Česká republika

Čestné uznání:
Zahálka Matěj (11 let), ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Česká republika

Čestné uznání: Zezulová Anna (13 let), ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Česká republika

Čestné uznání:
Zezulová Anna (13 let), ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Česká republika

Čestné uznání: Hlaváčová Karolína (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Hlaváčová Karolína (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Kaderková Bára (12 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Kaderková Bára (12 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Kratochvílová Kateřina (10 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Kratochvílová Kateřina (10 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Machynová Jana (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Machynová Jana (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Petřivalská Ivana (13 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Petřivalská Ivana (13 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Řeháčková Ella (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Řeháčková Ella (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Fedor Patrik (14 let), ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Fedor Patrik (14 let), ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Kudrna Dominik (11 let), ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Kudrna Dominik (11 let), ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Capanda Vojtěch (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Capanda Vojtěch (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Jurajda Daniel (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Jurajda Daniel (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Máslová Emanuela Marie (15 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Máslová Emanuela Marie (15 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Milova Antonina (12 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Milova Antonina (12 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Sokolov Sevastyan (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Sokolov Sevastyan (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Vojtěch Mikoláš (15 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Vojtěch Mikoláš (15 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Křepelka Jakub (8 let), Umělecké studio Vršovice, Praha 10, Česká republika

Čestné uznání:
Křepelka Jakub (8 let), Umělecké studio Vršovice, Praha 10, Česká republika

Čestné uznání: Hassanová Jasmine (16 let), Leonardo z. s., Praha 15, Česká republika

Čestné uznání:
Hassanová Jasmine (16 let), Leonardo z. s., Praha 15, Česká republika

Čestné uznání: Drappo Alèssia Flavia (8 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Drappo Alèssia Flavia (8 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Lukešová Annamarie (8 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Lukešová Annamarie (8 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Novák Rafael (9 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Novák Rafael (9 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Suissa Nurit (11 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Suissa Nurit (11 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Zykhor Daniela (13 let), Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Zykhor Daniela (13 let), Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Pražák Andrej (12 let), Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Pražák Andrej (12 let), Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Duong Mai (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Duong Mai (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Hanžlíková Simona (13 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Hanžlíková Simona (13 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Lilková Evelína (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Lilková Evelína (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Vančura Jaroslav Jan (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Vančura Jaroslav Jan (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Vavrla Martin (9 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Vavrla Martin (9 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Nováková Nikola (11 let), ZUŠ Jižní Město, Praha 4, Česká republika

Čestné uznání:
Nováková Nikola (11 let), ZUŠ Jižní Město, Praha 4, Česká republika

Čestné uznání: Benešová Olivie (15 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Benešová Olivie (15 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Čerbáková Julie (13 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Čerbáková Julie (13 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Pelnář Lam (13 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Pelnář Lam (13 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Pětvalská Sofie (9 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Pětvalská Sofie (9 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Dýchající robot“ (6 let), Green Tree Preschool & Academy, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Dýchající robot“ (6 let), Green Tree Preschool & Academy, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Doubrava Elmar (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Doubrava Elmar (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Klípová Denisa (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Klípová Denisa (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Kreisingerová Barbora (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Kreisingerová Barbora (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Lacková Mariana (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Lacková Mariana (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Pajkrt Kristian (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Pajkrt Kristian (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Pertold Lukáš (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Pertold Lukáš (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Hadincová Michaela (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Hadincová Michaela (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Jaroušková Ela (13 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Jaroušková Ela (13 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Kvirencová Ema (7 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Kvirencová Ema (7 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Větvička Vojtěch (9 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Větvička Vojtěch (9 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Vinciková Terezie (14 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Vinciková Terezie (14 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Holková Anežka (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Holková Anežka (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Janouch David (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Janouch David (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Melichárková Anna (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Melichárková Anna (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Mikešová Zuzana (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Mikešová Zuzana (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Mikolášek Šimon (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Mikolášek Šimon (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Pokorný Matyáš (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Pokorný Matyáš (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Souhradová Markéta (16 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Souhradová Markéta (16 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Cerman Josef (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Cerman Josef (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Hromasová Ella (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Hromasová Ella (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Jochová Nela (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Jochová Nela (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Kubátová Marie (12 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Kubátová Marie (12 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Muchková Johana (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Muchková Johana (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Uhlíková Anna (11 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Uhlíková Anna (11 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Krejná Anna (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Krejná Anna (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Veselá Šárka (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Veselá Šárka (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Matochová Denisa (15 let), Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Matochová Denisa (15 let), Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Petřeková Klára (16 let), Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Petřeková Klára (16 let), Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Štruncová Aneta (15 let), Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Štruncová Aneta (15 let), Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Čáp Vojtěch (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Čáp Vojtěch (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Dohnálková Julie (11 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Dohnálková Julie (11 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Halamíčková Valerie (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Halamíčková Valerie (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Kehler Filip (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Kehler Filip (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Kovařík Vít (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Kovařík Vít (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Kubínová Amálie (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Kubínová Amálie (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Pekárková Maja (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Pekárková Maja (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Petřvalská Rozálie (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Petřvalská Rozálie (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Pšenica Ondřej (13 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Pšenica Ondřej (13 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Ptáček Kryštof (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Ptáček Kryštof (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Tabáčková Jana (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Tabáčková Jana (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Tetur Martin (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Tetur Martin (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Vašek Kristián (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Vašek Kristián (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Vlachová Ester (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Vlachová Ester (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Zajícová Magdalena (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Zajícová Magdalena (8 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Závacká Marie (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Závacká Marie (7 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Hůlka Adam (9 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání:
Hůlka Adam (9 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání: Chára Matouš (11 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání:
Chára Matouš (11 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání:
Chvojková Linda (16 let), Hanzlíková Gaja (14 let), Nebřenská Alžběta (13 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání:
Zavadilová Antonie (16 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání:
Koukl Jan (14 let), Semčice, Česká republika

Čestné uznání: Matěchová Barbora (14 let), ZŠ Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání:
Matěchová Barbora (14 let), ZŠ Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání: Blažková Nella (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Blažková Nella (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Hlaváčová Renata (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Hlaváčová Renata (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Jonášová Aneta (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Jonášová Aneta (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Koubková Anna Marie (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Koubková Anna Marie (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Králová Markéta (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Králová Markéta (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Lašáková Zuzana (15 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Lašáková Zuzana (15 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Lašáková Zuzana (15 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Lašáková Zuzana (15 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Němejcová Kristýna (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Němejcová Kristýna (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Šebestová Klára (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Šebestová Klára (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Vaňková Zdeňka (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Vaňková Zdeňka (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Zahradník Jaroslav (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Zahradník Jaroslav (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Žahourová Beáta (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Žahourová Beáta (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Bitalová Adéla (16 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Čestné uznání:
Bitalová Adéla (16 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Čestné uznání: Suchá Magdaléna (11 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Čestné uznání:
Suchá Magdaléna (11 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Čestné uznání: Brdička Sebastian (6 let), MŠ, Turnov, Česká republika

Čestné uznání:
Brdička Sebastian (6 let), MŠ, Turnov, Česká republika

Čestné uznání: Kludská Melissa (6 let), MŠ, Turnov, Česká republika

Čestné uznání:
Kludská Melissa (6 let), MŠ, Turnov, Česká republika

Čestné uznání: Laurin Matyáš (6 let), MŠ, Turnov, Česká republika

Čestné uznání:
Laurin Matyáš (6 let), MŠ, Turnov, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Roboti pomocníci“ (9-13 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Roboti pomocníci“ (9-13 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Joch Pavel (15 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Joch Pavel (15 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Kapustová Karolína (15 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Kapustová Karolína (15 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Švecová Nikola (16 let), SUPŠ sklářská, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Švecová Nikola (16 let), SUPŠ sklářská, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Mičo Rostislav (5 let), MŠ Strejcova, Zábřeh, Česká republika

Čestné uznání:
Mičo Rostislav (5 let), MŠ Strejcova, Zábřeh, Česká republika

Čestné uznání: Mynář Matouš (6 let), MŠ Strejcova, Zábřeh, Česká republika

Čestné uznání:
Mynář Matouš (6 let), MŠ Strejcova, Zábřeh, Česká republika

Čestné uznání: Vernerová Barbora (6 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Čestné uznání:
Vernerová Barbora (6 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Čestné uznání: Výborná Kristýna (7 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Čestné uznání:
Výborná Kristýna (7 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus