MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Exponáty » Evropa » Bělorusko

Exponáty - Bělorusko

Medaile: Kostenko Anastasia (9 let), Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Bělorusko

Medaile:
Kostenko Anastasia (9 let), Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Bělorusko

Medaile: Vodneva Victoria (12 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Medaile:
Vodneva Victoria (12 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Medaile: Drobitko Violetta (16 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Medaile:
Drobitko Violetta (16 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Bashkevich Yuri (12 let), Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Bashkevich Yuri (12 let), Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Sokolovskaya Ekaterina (13 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání:
Sokolovskaya Ekaterina (13 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání: Shpakovskaya Sofia (14 let), Art School, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Shpakovskaya Sofia (14 let), Art School, Soligorsk, Bělorusko


Čestné uznání: Karelina Veronica (15 let), Art School, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Karelina Veronica (15 let), Art School, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání: Kiselev Artem (10 let), GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Kiselev Artem (10 let), GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Belyi Kirill (11 let), Dyatlovskaya Detskaya Shkola Iskusstv, Dyatlovo, Bělorusko

Čestné uznání:
Belyi Kirill (11 let), Dyatlovskaya Detskaya Shkola Iskusstv, Dyatlovo, Bělorusko

Čestné uznání: Mohort Gleb (11 let), GUDO Center for Creativity of Children and Youth, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Mohort Gleb (11 let), GUDO Center for Creativity of Children and Youth, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání: Romanova Anastasija (14 let), Polotsk Art School, Polotsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Romanova Anastasija (14 let), Polotsk Art School, Polotsk, Bělorusko

Čestné uznání: Stremuzhevskoy Emilii (9 let), GUO DSHI No. 3 Maladik, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Stremuzhevskoy Emilii (9 let), GUO DSHI No. 3 Maladik, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Sidorenko Maksim (10 let), GUO DSHI No. 3 Maladik, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Sidorenko Maksim (10 let), GUO DSHI No. 3 Maladik, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Shalima Artsiom (12 let), Art Studio Wostrau, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Shalima Artsiom (12 let), Art Studio Wostrau, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání: Gil'ts Liya (14 let), GUO DSHI No. 3 Orsha, Baran, Bělorusko

Čestné uznání:
Gil'ts Liya (14 let), GUO DSHI No. 3 Orsha, Baran, Bělorusko

Čestné uznání: Semenova Ksenija (13 let), GUO DSHI No. 3 Orsha, Baran, Bělorusko

Čestné uznání:
Semenova Ksenija (13 let), GUO DSHI No. 3 Orsha, Baran, Bělorusko

Čestné uznání: Germanovich Vera (10 let), Krasnaia Sloboda Art School, Krasnaia Sloboda, Bělorusko

Čestné uznání:
Germanovich Vera (10 let), Krasnaia Sloboda Art School, Krasnaia Sloboda, Bělorusko

Čestné uznání: Ermolenko Evgenij (14 let), GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv, Novoelnaya, Bělorusko

Čestné uznání:
Ermolenko Evgenij (14 let), GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv, Novoelnaya, Bělorusko

Čestné uznání: Kamenyuk Maxim (7 let), CDODiM Mayak, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Kamenyuk Maxim (7 let), CDODiM Mayak, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání: Ozhegova Yuliana (13 let), School 58, Gomel, Bělorusko

Čestné uznání:
Ozhegova Yuliana (13 let), School 58, Gomel, Bělorusko

Čestné uznání: Shchahlov Artemy (6 let), GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2, Zhlobin, Bělorusko

Čestné uznání:
Shchahlov Artemy (6 let), GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2, Zhlobin, Bělorusko


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus