MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Rusko

Medaile: Brezgin Vyacheslav (11 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile:
Brezgin Vyacheslav (11 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile: Murashko Kupava (12 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Medaile:
Murashko Kupava (12 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky: Shtelter Svetlana (12 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Shtelter Svetlana (12 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky: Martynov Alexey (8 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Martynov Alexey (8 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky: Sineva Ksenia (8 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sineva Ksenia (8 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky: Gordeeva Yaroslava (13 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Gordeeva Yaroslava (13 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko


Medaile škole za kolekci grafiky: Mastikin Konstantin (12 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mastikin Konstantin (12 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Čestné uznání: Ledovskaya Varvara (8 let), SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv, Saratov, Rusko

Čestné uznání:
Ledovskaya Varvara (8 let), SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv, Saratov, Rusko

Čestné uznání: Vinokurova Sofia (8 let), SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv, Saratov, Rusko

Čestné uznání:
Vinokurova Sofia (8 let), SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv, Saratov, Rusko

Čestné uznání: Golubeva Veronika (10 let), Republic Liceum of Art, Vladikavkaz, Rusko

Čestné uznání:
Golubeva Veronika (10 let), Republic Liceum of Art, Vladikavkaz, Rusko

Čestné uznání: Nikonova Anzhelika (8 let), BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Rusko

Čestné uznání:
Nikonova Anzhelika (8 let), BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Rusko

Čestné uznání: Danilin Mikhail (10 let), Longyugan, Rusko

Čestné uznání:
Danilin Mikhail (10 let), Longyugan, Rusko

Čestné uznání: Denisova Yana (14 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání:
Denisova Yana (14 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání: Tretyakova Polina (14 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání:
Tretyakova Polina (14 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání: Pappe Polina (14 let), MBOU DOD Detskaya khudozhestvenaya shkola No. 2, Ufa, Rusko

Čestné uznání:
Pappe Polina (14 let), MBOU DOD Detskaya khudozhestvenaya shkola No. 2, Ufa, Rusko

Čestné uznání: Khodova Irina (12 let), MBUDO DHSH No. 2, Sochi, Rusko

Čestné uznání:
Khodova Irina (12 let), MBUDO DHSH No. 2, Sochi, Rusko

Čestné uznání: Khristoforova Elena (13 let), MBUDO DHSH No. 2, Sochi, Rusko

Čestné uznání:
Khristoforova Elena (13 let), MBUDO DHSH No. 2, Sochi, Rusko

Čestné uznání: Shilova Alice (13 let), MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2, Severodvinsk, Rusko

Čestné uznání:
Shilova Alice (13 let), MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2, Severodvinsk, Rusko

Čestné uznání: Semenova Alina (14 let), MOUDO Luiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola, Luga, Rusko

Čestné uznání:
Semenova Alina (14 let), MOUDO Luiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola, Luga, Rusko

Čestné uznání: Koroleva Valeria (14 let), MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2, Severodvinsk, Rusko

Čestné uznání:
Koroleva Valeria (14 let), MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2, Severodvinsk, Rusko

Čestné uznání: Kadzova Steffa (9 let), Republic Liceum of Art, Vladikavkaz, Rusko

Čestné uznání:
Kadzova Steffa (9 let), Republic Liceum of Art, Vladikavkaz, Rusko

Čestné uznání: Boldakov Ilya (12 let), Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. V. I. Surikova, Krasnoyarsk, Rusko

Čestné uznání:
Boldakov Ilya (12 let), Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. V. I. Surikova, Krasnoyarsk, Rusko

Čestné uznání: Mechislavskiy Ivan (7 let), Children's Art School named after Alexander S. Rozanov, Kirovsk, Rusko

Čestné uznání:
Mechislavskiy Ivan (7 let), Children's Art School named after Alexander S. Rozanov, Kirovsk, Rusko

Čestné uznání: Kuznetsova Olesya (7 let), Children's Art School named after Alexander S. Rozanov, Kirovsk, Rusko

Čestné uznání:
Kuznetsova Olesya (7 let), Children's Art School named after Alexander S. Rozanov, Kirovsk, Rusko

Čestné uznání: Kovrigina Mariya (13 let), BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Rusko

Čestné uznání:
Kovrigina Mariya (13 let), BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Rusko

Čestné uznání: Imgrunt Amelia (11 let), BOU DO Children's Art School No. 14, Omsk, Rusko

Čestné uznání:
Imgrunt Amelia (11 let), BOU DO Children's Art School No. 14, Omsk, Rusko

Čestné uznání: Altriashkina Alexandra (16 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání:
Altriashkina Alexandra (16 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání: Garaeva Lubov (14 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání:
Garaeva Lubov (14 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání: Murashko Kupava (12 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání:
Murashko Kupava (12 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání: Magomedbekova Violetta (15 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání:
Magomedbekova Violetta (15 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko

Čestné uznání: Agapova Vera (10 let), Children's Center Lesenka, Kotelniki, Rusko

Čestné uznání:
Agapova Vera (10 let), Children's Center Lesenka, Kotelniki, Rusko


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus