MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Exponáty » Evropa » Ukrajina

Exponáty - Ukrajina

Medaile: Syborskaya Mariya (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Syborskaya Mariya (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Fomichev Stanislav (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Fomichev Stanislav (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Kozyryeva Maiia (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Kozyryeva Maiia (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Petrenko Anastasiia (16 let), Shostka Children's Art School, Shostka, Ukrajina

Medaile:
Petrenko Anastasiia (16 let), Shostka Children's Art School, Shostka, Ukrajina

Medaile: Andreev Nikolai (bez udání věku), Odessa, Ukrajina

Medaile:
Andreev Nikolai (bez udání věku), Odessa, Ukrajina

Medaile:
Kornyuchenko Polina (16 let), Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka", Dnipro, Ukrajina


Medaile škole za kolekci grafiky: Shuba Kira (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Shuba Kira (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Lun'ova Anastasiya (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lun'ova Anastasiya (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Logvinenko Oleksiy (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Logvinenko Oleksiy (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Lipkin Mikhail (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lipkin Mikhail (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Temnik Adelina (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Temnik Adelina (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Bessonov Timofey (9 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bessonov Timofey (9 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Kondratenko Nikita (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kondratenko Nikita (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Goncharenko Polina (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Goncharenko Polina (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Kondratenko Nikita (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kondratenko Nikita (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Shul'ga Tanya (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Shul'ga Tanya (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Bykov Artem (9 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bykov Artem (9 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Fomichev Stanislav (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Fomichev Stanislav (8 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Pronoza Eva (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pronoza Eva (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Matrosov Renat (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Matrosov Renat (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Tabatskaya Melissa (6 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Tabatskaya Melissa (6 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Adamenko Mariya (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Adamenko Mariya (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Cherniavskiy Danil (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Cherniavskiy Danil (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Bogomazova Mariya (6 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bogomazova Mariya (6 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Karlenko Mar'yana (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Karlenko Mar'yana (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Borysenko Sofia (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Borysenko Sofia (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Plokhuta Milena (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Plokhuta Milena (7 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Bovduy Dima (9 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bovduy Dima (9 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Čestné uznání: Solodkiy Denis (15 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Solodkiy Denis (15 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Hladiuk Katerina (7 let), Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio

Čestné uznání:
Hladiuk Katerina (7 let), Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio "Bee", Lviv, Ukrajina

Čestné uznání: Shkapiak Viktoriia (11 let), Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio

Čestné uznání:
Shkapiak Viktoriia (11 let), Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio "Bee", Lviv, Ukrajina

Čestné uznání: Senin Mark (8 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Senin Mark (8 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Kirilenko Alexandra (7 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Kirilenko Alexandra (7 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Stolyar Nikol (7 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Stolyar Nikol (7 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Kravchuk Tanja (12 let), Art School, Lutsk, Ukrajina

Čestné uznání:
Kravchuk Tanja (12 let), Art School, Lutsk, Ukrajina

Čestné uznání: Sakhnyk Daryna (10 let), Art School, Lutsk, Ukrajina

Čestné uznání:
Sakhnyk Daryna (10 let), Art School, Lutsk, Ukrajina

Čestné uznání: Mustafina Margarita (8 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Mustafina Margarita (8 let), Kostandi Children's Art School, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Malaniuk Anna (10 let), Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio

Čestné uznání:
Malaniuk Anna (10 let), Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio "Bee", Lviv, Ukrajina

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Robots“ (8-12 let), Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka", Dnipro, Ukrajina

Čestné uznání:
Sova Anna (14 let), Voitsehovich Mariia (14 let), Art School No. 3, Kramatorsk, Ukrajina


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus