MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Ocenění » Účastníci z ČR

Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci

Mateřské školy

Dolní Cerekev - ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev 26
Kombinovaná technika

Medaile

Háj ve Slezsku - MŠ, Školní 48
Malba, kresba

Čestné uznání

Háj ve Slezsku - Smolkov - MŠ, Vančurova 79
Kombinovaná technika

Medaile

Hradec Králové - MŠ Kampanova, Kampanova 1488/1
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Jablonec nad Nisou - MŠ, Jugoslávská 13
Jesenice – Osnice - Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Straková 522
Malba, kresba

Čestné uznání

Most - MŠ Pastelka, Hutnická 2938
Grafika

Čestné uznání

Plzeň - 91. MŠ, Jesenická 11
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 6 - Green Tree Preschool & Academy, Kafkova 42
Roudnice nad Labem - MŠ Sluníčko, Školní 1805
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Turnov - MŠ, Alešova 1140
Malba, kresba

Čestné uznání

Zábřeh - MŠ Strejcova, Strejcova 132/2a
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní školy

Dolany - ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany 174
Výtvarné objekty

Medaile

Havířov - ZŠ, M. Pujmanové 17/1151
Malba, kresba

Čestné uznání

Hradec Králové - Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Na Hradě 90
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Jihlava - ZŠ, Demlova 32
Malba, kresba

Čestné uznání

Melč - Masarykova ZŠ a MŠ, Melč 192
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Fotografie

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZŠ, Tylova 694
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Grafika

Medaile

Opava - ZŠ T. G. Masaryka, Riegrova 13
Grafika

Medaile

Ostrava - ZŠ, Porubská 832/12
Výtvarné objekty

Medaile

Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Praha 1 - ZŠ Vodičkova, Vodičkova 22
Malba, kresba

Medaile

Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 10 - ZŠ Břečťanová, Břečťanová 6/2919
Výtvarné objekty

Medaile

Praha 12 - ZŠ a MŠ Angel, Angelovova 3183/15
Výtvarné objekty

Medaile

Praha 6 - ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Na Dlouhém lánu 43
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Bezručova 293
Soběslav - ZŠ Soběslav, Komenského 20/22
Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Valašské Meziříčí - MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Vsetínská 454

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Brno - ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48
Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Havlíčkův Brod - ZUŠ J. V. Stamice, Smetanovo nám. 31
Malba, kresba

Čestné uznání

Holešov - ZUŠ F. X. Richtera, Bezručova 675
Grafika

Medaile

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Grafika

Čestné uznání

Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Kladno - ZUŠ, 5. května 1870
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Klatovy - ZUŠ J. Kličky, Plánická 208
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Grafika

Čestné uznání

Krnov - ZUŠ, s. r. o., Dvořákův okruh 21
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Mimoň - ZUŠ Václava Snítila, Mírová 119
Malba, kresba

Čestné uznání

Moravská Třebová - ZUŠ, Zámecké náměstí 1
Film

Medaile

Moravský Beroun - ZUŠ, Dvořákova 349
Malba, kresba

Čestné uznání

Most - ZUŠ, Moskevská 13
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Olomouc - ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4/474
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Ostrava - ZUŠ Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4413
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Pacov - ZUŠ, Španovského 319
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Grafika

Čestné uznání

Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Malba, kresba

Medaile

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Polička - ZUŠ Bohuslava Martinů, Čsl. armády 347
Malba, kresba

Čestné uznání

Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Praha 2 - ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21/920
Fotografie

Čestné uznání

Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 4 - ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Grafika

Čestné uznání

Praha 6 - ZUŠ Charlotty Masarykové, Půlkruhová 99/42
Film

Medaile

Praha 6 - ZUŠ Petřiny, Nad Alejí 28
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Malba, kresba

Čestné uznání

Film

Medaile

Čestné uznání

Strakonice - ZUŠ, Zámek 1
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Malba, kresba

Čestné uznání

Zruč nad Sázavou - ZUŠ, Na Pohoří 575
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Brno - MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Ibsenova 1
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jihlava - ZŠ speciální a Praktická škola, Březinova 31
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kladno - ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, H. Malířové 1802
Malba, kresba

Čestné uznání

Písek - Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Mukařovského 2309
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 1 - ZŠ a SŠ K. Herforta, Josefská 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Cena poroty 2021
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Raspenava - Domov Raspenava, Fučíkova 432
Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Česká Skalice - Středisko volného času Bájo, Husovo nám. 3
Grafika

Čestné uznání

Dvůr Králové nad Labem - Výtvarné dílny Očko, Lipnice 99
Grafika

Čestné uznání

Jeseník - A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, nám. Svobody 832/25
Malba, kresba

Čestné uznání

Liteň - Česká tábornická unie – Záskalák, Sadová 387
Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Mladá Boleslav - DDM Na Výstavišti, Husova 201
Fotografie

Čestné uznání

  • Legner Tadeáš [ 1 | 2 ], 10 let
Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Grafika

Čestné uznání

Praha 10 - Umělecké studio Vršovice, 28. pluku 458/7
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 15 - Leonardo z. s., Dolnoměcholupská 118/46
Fotografie

Čestné uznání

Praha 3 - Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita, Na Balkáně 2866/17a
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Střední školy

Mělník - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421
Malba, kresba

Čestné uznání

Rožnov pod Radhoštěm - Gymnázium, Koryčanské paseky 1725
Malba, kresba

Čestné uznání

Valašské Meziříčí - SUPŠ sklářská, Sklářská 603/8, Krásno nad Bečvou
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Čelákovice
Malba, kresba

Čestné uznání

Černotín
Výtvarné objekty

Medaile

Krhanice
Výtvarné objekty

Medaile

Ostrava-Poruba
Malba, kresba

Čestné uznání

Pacov
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 10
Výtvarné objekty

Medaile

Praha 3
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Semčice
Film

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus