MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Albánie, Alžírsko, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Filipíny, Francie, Ghana, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Kambodža, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Libanon, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Mali, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Senegal, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela

Albánie

Tirane - National Cultural Children Centre
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Alžírsko

Algiers - La Citadelle du Savoir
Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

↑ Nahoru

Arménie

Dilijan - Dilijan Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Gyumri - Endanik Youth Creative Centre SNCO
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Yerevan - Henrik Igityan National Centre for Aesthetics
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Austrálie

Melbourne - Czech School of Melbourne
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Art School No. 6 named aft. Fikret Amirov
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Children and Youth Development Center No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bangladéš

Dhaka
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Belgie

Bruxelles - Česká škola bez hranic Brusel
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bělorusko

Baran - GUO DSHI No. 3 Orsha
Malba, kresba

Čestné uznání

Dyatlovo - Dyatlovskaya Detskaya Shkola Iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Gomel - School 58
Malba, kresba

Čestné uznání

Grodno - Children's Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Krasnaia Sloboda - Krasnaia Sloboda Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Minsk - Art Studio Wostrau
Malba, kresba

Čestné uznání

Minsk - CDODiM Mayak
Malba, kresba

Čestné uznání

Novoelnaya - GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Polotsk - Polotsk Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - GUDO Center for Creativity of Children and Youth
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - GUO DSHI No. 3 Maladik
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - GUO Srednyaya shkola No. 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk Children's Art School
Malba, kresba

Medaile

Vitebsk - Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Zhlobin - GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Banja Luka - Organization UDAS
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

São Paulo - Humboldt Die Deutsche Schule in São Paulo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Sofia - Art Studio Prikazen svjat
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Sofia - Uwekind International School
Malba, kresba

Čestné uznání

Veliko Turnovo - Emilyan Stanev Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Černá Hora

Budva - JU OŠ Mirko Szentić Petrovac
Film

Čestné uznání

Cetinje - JU Srednja likovna škola Petar Lubarda
Malba, kresba

Čestné uznání

Herceg Novi - JPU Naša radost
Malba, kresba

Čestné uznání

Kotor - JPU Radost
Malba, kresba

Čestné uznání

Podgorica - Gymnazija Slobodan Škerović
Malba, kresba

Medaile

Podgorica - JU OŠ Savo Pejanović
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Čína

Beijing - International Student Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Chengdu - Chengdu Youth Palace
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Hong Kong - Amaze Art Studio
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Hong Kong - Play Art Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - Vkids Creative
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Qingdao - Langejinyi Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Shanghai - Artspire
Malba, kresba

Čestné uznání

Taiwan, New Taipei City
Malba, kresba

Medaile

Taiwan, Taipei - Pink Art
Malba, kresba

Medaile

Wuxi - Poetry & Distant Art Studio
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club - Children Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Haapsalu - Haapsalu Kunstikool
Malba, kresba

Čestné uznání

Kohtla-Järve - Ahtme Kunstide Kool
Malba, kresba

Čestné uznání

Narva - Narva Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Tallinn
Malba, kresba

Čestné uznání

Tallinn
Malba, kresba

Medaile

Tallinn
Malba, kresba

Medaile

Tallinn - Art School DAK Stuudio
Malba, kresba

Čestné uznání

Tallinn - Estonian Jewish Education Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Tallinn - Tallinna Vanalinna Kunstikeskus
Malba, kresba

Čestné uznání

Tapa - Tapa Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Mandaluyong - Lourdes School of Mandaluyong
Grafika

Čestné uznání

Film

Čestné uznání

↑ Nahoru

Francie

Paris - Art Studio Vaivorykste
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ghana

Obuasi - Wiltek Freedom Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Sachkhere - Sachkhere's Art School nam. of Soso Tsereteli
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chile

Santiago - Instituto Hebreo Dr. Chaim Weizmann
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chorvatsko

Čakovec - OŠ Belica
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Lopatinec - OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Fotografie

Čestné uznání

Ogulin - Ivane Brlić-Mažuranić Primary School
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Rijeka - Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Valpovo - OŠ I. Kukuljevića, Belišće
Fotografie

Čestné uznání

Zadar - Gimnazija Vladimira Nazora
Film

Čestné uznání

Zagreb - Kindergarten Pčelica
Fotografie

Čestné uznání

  • Denac Marin [ 1 | 2 ], 6 let
Zagreb - Privatna umjetnička gymnazija s pravom javnosti
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Ahmedabad - Hobby Centre for Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Bhavnagar - Tulika for Child Art
Hyderabad - Shinde Art Education
Grafika

Čestné uznání

  • Reddy Devi Nethra [ 1 | 2 ], 13 let
Hyderabad - Young Envoys International
Malba, kresba

Čestné uznání

Kolkata - Children's Art World
Malba, kresba

Čestné uznání

Nashik - Ira Studio
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Nashik - K. K. Wagh Universal School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mate Samiksha [ 1 | 2 ], 15 let
  • Sanskruti Sonawane [ 1 | 2 ], 14 let
Grafika

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indonésie

Bandung - Ananda Visual Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SD Muhammadiyah 2 GKB
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SMA Muhammadiyah 10 GKB
Fotografie

Čestné uznání

Gresik - SMP Muhammadiyah 12 GKB
Fotografie

Čestné uznání

Gresik - UPT SMPN 16
Malba, kresba

Čestné uznání

Jakarta - Linda Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Surabaya
Malba, kresba

Čestné uznání

Surabaya - Nirvana Visual School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Bojnurd
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hosseini Seyyed Amirreza [ 1 | 2 ], 7 let

↑ Nahoru

Itálie

Milano - Česká škola Milán
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Izrael

Iksal Village - Preschool Al-Ahlam
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Preschool Al-Alwan
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Preschool Al-Malaika
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kambodža

Phnom Penh - Yamada School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kazachstán

Ust-Kamenogorsk - KGKP Children's Art School Zhuldyz
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Keňa

Nairobi - Braeburn School
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Nairobi - Lycée Denis Diderot
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kolumbie

Choachí - Institución Educativa Departamental Ignacio Pescador
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Seocho-gu
Malba, kresba

Čestné uznání

Seogwipo-si - Arto Academy of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Seoul - Korea Art Education Association (KAEA)
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Yongsan-gu
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kosovo

Prishtina - ILG School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kuba

Havana - Academia Nacional de Bellas Artes San Alejandro
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kypr

Nicosia - American International School in Cyprus
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Libanon

Beirut
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ghorayeb Yann [ 1 | 2 ], 7 let

↑ Nahoru

Litva

Kaunas - Antanas Martinaitis Art School
Výtvarné objekty

Medaile

Kėdainiai - Art School
Fotografie

Čestné uznání

Klaipėda - Art studio Varsa, Youth Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Kuršėnai - Kuršėnai Art School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Panevėžys - Panevėžys Art School
Kombinovaná technika

Medaile

Šilalė - Art School of Šilalė
Malba, kresba

Čestné uznání

Trakai - Trakai Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Vilnius
Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos Gymnasium
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Vilnius - Vilnius Minties Gymnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Vilnius - Vilnius Student's Creative and Education Center
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lotyšsko

Cēsis - Cēsu BJC
Malba, kresba

Medaile

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

  • Alsbergs Roberts [ 1 | 2 ], 12 let
  • Kalniņš Namejs [ 1 | 2 ], 12 let
Daugavpils - Daugavpils BJC Jauniba
Malba, kresba

Čestné uznání

Jelgava - Jaunrades Nams Junda
Malba, kresba

Čestné uznání

Jūrmala - Jūrmala Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Ķekava - Ķekava Art School
Fotografie

Čestné uznání

Kraslava - Kraslava BJC
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Liepāja - Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola
Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Limbaži - Limbažu vidusskola
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Līvāni - Līvānu 1. vidusskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Līvāni - Līvānu BJC
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Malta - Maltas vidusskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Ostrovskis Arnis [ 1 | 2 ], 13 let
Naukšēnu - Naukšēnu Novada Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Ogre - Ogre Art School
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Olaine - Olaines 1. vidusskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Olaine - Olaines 2. vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Ranka - Rankas pamatskola
Riga
Malba, kresba

Čestné uznání

Sigulda - Siguldas 1. pamatskola
Výtvarné objekty

Medaile

Stopiņi - Gaismas Pamatskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Ventspils - Ventspils Jaunrades Nams
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lucembursko

Hespérange - Art à l'école de Hespérange
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maďarsko

Debrecen - Debreceni Kazinczy F. Általános Iskola és AMI
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Magyarpolány - Müvészeti Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola és AMI
Grafika

Medaile

↑ Nahoru

Mali

Bamako - Complexe Scolaire "La Fontaine"
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mexiko

Ciudad de México (Mexico City) - Taller la Imagen del Rinoceronte
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Chisinau - Scoala de Arte Valeriu Poleakov
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Myanmar

Yangon
Malba, kresba

Čestné uznání

Yangon
Malba, kresba

Čestné uznání

Yangon - No. 2 Basic Education High School Sanchaung
Malba, kresba

Čestné uznání

Yangon - The British International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Frankfurt am Main
Malba, kresba

Čestné uznání

Frankfurt am Main
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nizozemsko

Hilversum
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nový Zéland

Tauranga - ACG Tauranga
Malba, kresba

Čestné uznání

Tauranga - The Incubator Creative Hub
Výtvarné objekty

Medaile

↑ Nahoru

Peru

Lima
Malba, kresba

Čestné uznání

Lima
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Czerna - Primary School in Czerna
Výtvarné objekty

Medaile

Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Contrasts
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Toruń - Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Zabrze - Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Źyrardow - Młodzieżowy Dom Kultury
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Portugalsko

Lisabon - Colégio Valsassina

↑ Nahoru

Rakousko

Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Iasi - Colegiul National de Arta
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rusko

Birobidjan - MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kirovsk - Children's Art School named after Alexander S. Rozanov
Malba, kresba

Čestné uznání

Kotelniki - Children's Center Lesenka
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Krasnoyarsk - Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. V. I. Surikova
Malba, kresba

Čestné uznání

Longyugan
Malba, kresba

Čestné uznání

Luga - MOUDO Luiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Moscow - GBOU School No. 1955
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Omsk - BOU DO Children's Art School No. 14
Fotografie

Čestné uznání

Omsk - BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva
Grafika

Čestné uznání

Saratov - SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Severodvinsk - MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Sochi - MBUDO DHSH No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Ufa - MBOU DOD Detskaya khudozhestvenaya shkola No. 2
Grafika

Čestné uznání

Vladikavkaz - Republic Liceum of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Senegal

Saint-Louis - Lycée de jeunes filles Ameth Fall
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Severní Makedonie

Skopje - OOU Krste Misirkov
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - SUGS Nikola Karev
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Tetovo - Primary School Naim Frasheri
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Smaili Anesa [ 1 | 2 ], 11 let

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Marsiling Secondary School
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Slovinsko

Cerklje - OŠ Davorina Jenka
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Col - OŠ Col
Grafika

Čestné uznání

Dobravlje - OŠ Dobravlje
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Dutovlje - Osnovna šola
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Gornja Radgona - Primary School
Film

Čestné uznání

Ljubljana - OŠ Kolezija
Grafika

Čestné uznání

Ljubljana - Vrtec Pedenjped
Grafika

Čestné uznání

Polzela - OŠ Polzela
Fotografie

Čestné uznání

Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Grafika

Čestné uznání

Velenje - Primary School Livada
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Spojené arabské emiráty

Dubai - Pristine Private School
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Belgrade - Artino Art Studio
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Belgrade - Children's Cultural Center Belgrade
Malba, kresba

Čestné uznání

Belgrade - PICTUM, Association for Cultivating & Studying Ancient Crafts & Art Work
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Belgrade - PPU Kindergarden
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Novi Sad - Center for art education of children and youth of Vojvodina
Malba, kresba

Čestné uznání

Novi Sad - Dositej Obradović
Malba, kresba

Čestné uznání

Subotica - Workshop EmArt
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Španělsko

Sabadell
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švédsko

Stockholm - Akruti Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švýcarsko

Obersiggenthal - Zanna Demcenko Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Thajsko

Nakhon Ratchasima - Banlongtong School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Turecko

Istanbul - Özel Istanbul Koleji
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Dnipro - Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka"
Film

Medaile

Čestné uznání

Kramatorsk - Art School No. 3
Film

Čestné uznání

Kryvyi Rih - Visual Art Center
Cena poroty 2021
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Lutsk - Art School
Grafika

Čestné uznání

Lviv - Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio "Bee"
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa
Malba, kresba

Medaile

Odessa - Kostandi Children's Art School
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Shostka - Shostka Children's Art School
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

USA

Roanoke - Art Wheel Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Shahrisabz - Specialized Boarding Art School of Kashkadarya
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Velká Británie

Bury St Edmunds - County Upper School
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Venezuela

Baruta - Taller de Expresión Artistica
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus