MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Zaregistrované práce - Bělorusko

Zde si můžete ověřit, kdy jsme zaslané práce Vaší školy, organizace nebo jednotlivce v Lidicích zaregistrovali do 49. ročníku MDVV 2021.

Zkontrolujte, zda jsou údaje (název školy, adresa) uvedeny správně, v případě nesrovnalostí nás kontaktujte na: children@lidice-memorial.cz.

Pozor!
Nezasílejte, prosím, dotazy ohledně doručení konkrétních zásilek. Vyčkejte, až bude Vaše zásilka zapsána, zápis probíhá postupně. Zápis probíhá od druhého lednového týdne až do zahájení 1. kola poroty soutěže.

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
GUO DSHI No. 3 Orsha, Baran, Pervomayskaia 10 A, PSČ 211011 12 0 0 0 12 15. 2. 2021
Secondary School No. 15, Baranovichi, Gaevaya street 59, PSČ  7 0 0 0 7 17. 3. 2021
Dyatlovskaya Detskaya Shkola Iskusstv, Dyatlovo, Pobedy 10, PSČ 231471 36 0 0 0 36 29. 3. 2021
Children's Art School, Gomel, Telegina 4 A, PSČ 246028 7 0 0 0 7 24. 2. 2021
School 58, Gomel, 70 let BSSR 27, PSČ 246046 11 0 0 0 11 1. 4. 2021
UO GGODvorec tvorchestva, Gomel, Proletarskaya 2, PSČ 246050 5 0 0 0 5 4. 2. 2021
State Educational Establishment "Gorodishchenskaya Children´s Art School", Gorodische, Vezhnovtsa 1 street, PSČ 225328 2 0 0 0 2 25. 2. 2021
Children's Art School, Grodno, Sotsialisticheskaya 19, PSČ 230025 13 0 0 0 13 17. 3. 2021
Krasnaia Sloboda Art School, Krasnaia Sloboda, Tikhomirova 2, PSČ 223723 17 0 0 0 17 29. 3. 2021
Kvasovskaia children's art school, Kvasovka, Pervomaiskaia, 9, PSČ 231705 4 0 0 0 4 4. 2. 2021
Lida Children's Art School, Lida, Pobedy 10, PSČ 231300 13 0 0 0 13 31. 3. 2021
GUO Logoyskaya detskaya shkola isskustv, Logoysk, Sovetskaya 18, PSČ 223141 7 5 0 0 12 31. 3. 2021
GUO Srednyaya shkola No. 1 g. Logoyska, Logoysk, Ul. Proletarskaya 7, PSČ 223141 10 2 0 0 12 7. 4. 2021
Hudojestvennaya shkola studiya "Vitanka restart", Logoysk, Sovetskaya 23, PSČ 223141 5 2 0 0 7 7. 4. 2021
"ART" Centre of Children and youth additional education, Minsk, Ulitsa Ostroshitskaya 9, PSČ 220125 15 0 0 0 15 22. 3. 2021
Art Studio Melody of Color, Minsk, Ostroshytskaya 9, PSČ 220125 2 0 0 0 2 17. 3. 2021
Art Studio Wostrau, Minsk, praspiekt Mašerava 17-1 (A), PSČ 220029 6 0 0 0 6 8. 4. 2021
Art-Studio Kraski, Minsk, K. Libhknehta 102, PSČ 220089 4 0 0 0 4 12. 2. 2021
CDODiM Mayak, Minsk, Per. Polevoy 2a, PSČ 220006 15 0 0 0 15 31. 3. 2021
Gosudarstvennoe uchrezhdenie obrazovaniya Detskaya hudozhestvennaya shkola iskusstv No. 1 imeni V. K. Tsvirko g. Minska, Minsk, Volodarskogo 21, PSČ 220030 15 0 0 0 15 31. 3. 2021
GUO "High school N.93 Minska", Minsk, st. Heroes 120 Division, 27 A, PSČ 220056 1 0 0 0 1 22. 3. 2021
GUO Gimnaziia No. 75 im. Maslenikova P. V., Minsk, Sverdlova 30, PSČ 220050 12 0 0 0 12 9. 4. 2021
GUO Tsentr tekhnicheskogo i khudozhestvennogo tvorchestva Zorka, Minsk, Odintsova 10, PSČ 220018 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
National Centre for Children and Youth Creativity, Minsk, Kirova 16, PSČ 220030 5 0 0 0 5 25. 2. 2021
School No. 150, Minsk, Petra Glebki 116, PSČ 220104 28 0 0 0 28 29. 3. 2021
GUO Srednyaya Shkola No. 40, Mogilev, Kashtanovaya 14, PSČ 212008 8 0 0 0 8 5. 2. 2021
Molodechno Children school of arts, Molodechno, Drozdovicha 5, PSČ 222310 9 0 0 0 9 24. 2. 2021
GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv, Novoelnaya, Novogrudskaya 4, PSČ 231470 2 0 0 0 2 15. 2. 2021
Opsowskaja schkola, Opsa, Molodjoznaja 7, PSČ 211998 4 0 0 0 4 14. 4. 2021
GUO Pleshchenitskaya Detskaya Shkola Iskusstv, Pleshchenitsy, Gastello 2 A, PSČ 223130 3 0 0 0 3 26. 1. 2021
Polotsk Art School, Polotsk, F. Skorina pr. 1, PSČ 211400 10 0 0 0 10 8. 2. 2021
Art School, Soligorsk, Lenina 57, PSČ 223710 23 0 0 0 23 24. 2. 2021
GUDO Center for Creativity of Children and Youth, Soligorsk, Lenina 57, PSČ 223710 4 0 0 0 4 30. 3. 2021
Gymnasium No. 3, Soligorsk, Parkovaya 2, PSČ 223710 11 0 0 0 11 23. 3. 2021
GUO Detskaya shkola iskusstv, Starobin, Partizanskaya 4, PSČ 223730 3 0 0 0 3 4. 2. 2021
GUO Stolbcovskaia detskaia shkola iskusstv, Stolbtsy, Leninskaya 47, PSČ 222666 7 0 0 0 7 23. 3. 2021
Gosudarstvennoe Unchreshdenie Obrazovaniya "Uzdenskaya rayonnaya", Uzda, b. Dzerzhinskogo, 14, PSČ 223 411 6 0 0 1 7 23. 2. 2021
GUDO Tsentr tvorchestva detei i molodozhi, Vitebsk, Zhestkova 19, PSČ 210015 2 0 0 0 2 13. 4. 2021
GUDO Vitebsk Regional Palace of Children and Youth, Vitebsk, Shcherbakova-Naberezhnaya 8, PSČ 210015 16 0 0 1 17 8. 4. 2021
GUO DSHI No. 3 Maladik, Vitebsk, Voinov Internatsionalistov 19, PSČ 210041 31 0 0 0 31 4. 2. 2021
GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Chkalova 22, PSČ 210022 1 0 0 0 1 24. 2. 2021
GUO Vitebsk city center for continuing education for children and youth, Vitebsk, 10 - Zagorodnaya 2a -10, PSČ 210021 9 0 0 0 9 31. 3. 2021
GUO Vitebskii gorod. tsentr dopol. obrazovaniia detei i molodiozhi, Filial Sozvezdie, Vitebsk, d. 74, korp. 1, klub Yunost, Moskovskiy prosp., PSČ 210038 11 0 0 0 11 25. 2. 2021
Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Suvorova 3, PSČ 210026 6 0 0 0 6 1. 2. 2021
Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Zhestkova 19, PSČ 210015 5 0 0 0 5 30. 3. 2021
GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2, Zhlobin, Mikroraion 16, dom 7a, PSČ 247195 10 8 0 0 18 26. 2. 2021

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Svyntsytskiy Yan, Gomel 1 0 0 0 1 30. 3. 2021
Korolik Yuliya, Logoysk 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
Yuraschik Aleksandra, Logoysk 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
Koven Varvara, Logoysk 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Lyolya Daniil, Logoysk 0 1 0 0 1 31. 3. 2021
Chuprina Artur, Logoysk 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Alisa Tur, Logoysk 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
Dubrovskaya Anna, Logoysk 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
Shidlovkaja Marianna, Minsk 1 0 0 0 1 1. 4. 2021
Birulina Bohdana, Minsk 1 0 0 0 1 25. 2. 2021

Zpět

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus