» Archiv ročníků » Ročník 47 » Ocenění » Účastníci ze SR
Ocenění účastníci ze SR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Individuální účastníci
Mateřské školy
Bežovce - ZŠ s MŠ, Bežovce 422
Čestné uznání
- Trávniková Viktória, 5 let
Základní školy
Badín - ZŠ, Tajovského 2
Čestné uznání
- Dovalová Kristína, 13 let
- Lehocká Anna [ 1 | 2 ], 13 let
Bratislava - Spojená škola sv. Františka z Assisi, Karloveská 32
Čestné uznání
- Magát Tomáš, 10 let
- Novotný Ján, 11 let
Divín - ZŠ, Lúčna 8
Čestné uznání
- Štupáková Júlia, 11 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Holíč - ZŠ, Školská 2
Čestné uznání
- Časová Lucia, 15 let
Michalovce - ZŠ, J. Švermu 6
Čestné uznání
- Babinčáková Zuzana, 12 let
- Hajduk Ľuboš, 11 let
Sereď - ZŠ J.A.Komenského, Komenského 1227/8
Čestné uznání
- Krivošíková Tamara, 15 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Žilina - ZŠ, Jarná 20
Čestné uznání
- Borcha Ján Noemi, 9 let
Základní umělecké školy
Banská Bystrica - Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Okružná 2
Čestné uznání
- Lapínová Lea, 11 let
Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Čestné uznání
- Pavelka Michal, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Galvánková Alžbeta, 9 let
- Lipták Lukáš, 11 let
- Lukáč Andrej, 11 let
- Saksová Zoe, 10 let
- Snopková Alica, 12 let
Dolný Kubín - ZUŠ Ivana Ballu, nám. Slobody 1271/6
Čestné uznání
- Kormanová Miriam, 8 let
Čestné uznání
- Jonáková Silvia, 8 let
Dunajská Lužná - ZUŠ, Školská 257
Medaile
- Adámek Michal, 6 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Čestné uznání
- Glassová Lívia, 9 let
- Gurniková Alica, 7 let
- Mráziková Karolína, 7 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Helpa - ZUŠ, Školská 590
Čestné uznání
- Blažečková Rebeka, 13 let
Holíč - ZUŠ, Bernolákova 3
Čestné uznání
- Obercianová Hana, 13 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Medaile
- Križánková Rebecca, 13 let
- Valentová Lea, 12 let
Čestné uznání
- Dobešová Katarína, 10 let
- Škrovanová Terézia, 10 let
- Vulganová Viktória, 9 let
Čestné uznání
- Prušanský Samuel, 7 let
- Stančiaková Ema, 12 let
Humenné - ZUŠ, Mierová 81
Čestné uznání
- Polovková Bianka, 11 let
- Šafranová Sandra, 13 let
Kežmarok - ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova 12
Čestné uznání
- Pokorná Karolína, 9 let
Liptovský Hrádok - ZUŠ, J. D. Matejovie 591
Čestné uznání
- Brtáň Jakub, 7 let
- Lenková Michaela, 10 let
- Pavlíny Gabriel, 8 let
Čestné uznání
- Lišuchová Soňa, 9 let
- Rúčková Mária, 8 let
Lučenec - Súkromná ZUŠ, Gemerská cesta 1
Čestné uznání
- Yu Jessica, 12 let
Martin - Súkromná ZUŠ, M. Haľamovej 21
Čestné uznání
- Kovalčíková Sára, 13 let
Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Čestné uznání
- Baranovičová Viktoria, 10 let
- Krátky Andrej, 8 let
Nováky - ZUŠ, Chemikov 956/34
Čestné uznání
- Straková Vanesa, 14 let
- Vabcová Natália, 15 let
Považská Bystrica - ZUŠ I. W. Kráľa, Jesenského 246/10
Čestné uznání
- Gučková Lívia, 6 let
- Kaníková Zorka, 5 let
- Súľovcová Simona, 7 let
Čestné uznání
- Cupanová Ema, 14 let
- Suja Oliver, 11 let
- Šusteková Barbora, 9 let
Medaile
- Sýkorová Nella, 14 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Almásyová Rebeka, 15 let
- Dodeková Emma, 15 let
- Gardianová Daniela, 16 let
- Kocianová Magdaléna, 14 let
- Kresáňová Adela, 13 let
- Svatiková Ema, 13 let
- Sýkorová Nella, 14 let
Rimavská Sobota - ZUŠ, Salvova 1
Čestné uznání
- Piliarová Lara, 12 let
Ružomberok - Súkromná ZUŠ Jánoš, Mostová 4
Čestné uznání
- Gočová Melánia, 12 let
- Remišová Magdaléna, 9 let
Skalica - ZUŠ Dr. Janka Blaha, Kráľovská 16
Čestné uznání
- Kucharičová Natali, 14 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Kunáková Karin, 13 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Spišská Belá - ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Zimná 12
Medaile
- Gužiak Dávid, 6 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Vadovský Michal, 9 let
Čestné uznání
- Andrášová Ella, 9 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Krejnusová Patrícia, 11 let
- Mačičáková Petronela, 9 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Tobisová Alžbeta, 12 let
Medaile
- Božek Andrej, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bizubová Vanesa, 10 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Ježík Jakub, 6 let
- Krajanec Marek, 7 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Mešár Boris, 9 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Pitoňáková Bianka, 7 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Skribčáková Lenka, 10 let
Vystaveno: Národní technické muzeum
Čestné uznání
- Giľaková Sofia, 8 let
- Lopatovská Laura, 8 let
Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Medaile škole za kolekci grafiky
- Betáková Klaudia, 7 let
- Holásková Alica, 7 let
- Kľočová Ela, 8 let
- Kulich Adrián, 8 let
- Riečická Emma, 7 let
- Samák Šimon, 7 let
Čestné uznání
- Hrizová Lucka, 8 let
Trenčín - ZUŠ K. Pádivého, Nám. SNP 2
Čestné uznání
- Brindzák Juraj, 5 let
Čestné uznání
- Zubáková Tereza, 7 let
Trnava - ZUŠ, Mozartova 10
Čestné uznání
- Kozelková Zuzana, 10 let
Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Čestné uznání
- Bartáková Lucia, 9 let
Vystaveno: Národní technické muzeum - Harabínová Veronika, 11 let
Čestné uznání
- Daníšková Alžbeta, 14 let
Žilina - ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Gaštanová 8327/56 A
Čestné uznání
- Radena Matej, 8 let
- Špániková Kristína, 7 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Bytča - Spojená škola internátna, Mičurova 364/1
Čestné uznání
- Rástočný Mário, 12 let
- Zajac Adrián, 13 let
Komárno - Spojená škola - Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Čestné uznání
- Lakatos Emilko, 15 let
- Rafael Števko, 12 let
Piešťany - Spojená škola – Špec. ZŠ a PŠ, Valova 40
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Bratislava - Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Narcisová 8
Cena poroty 2019
Medaile
- Nemeškürti Simona, 16 let
- Pavlík Samuel, 11 let
- Stoličná Zuzana, 12 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Ciglanová Sofia, 7 let
- Česnaková Natália, 8 let
- Grigarová Lucia, 12 let
- Kása Monika, 11 let
- Krajňaková Zoe, 12 let
- Pažitková Kristína, 15 let
- Pokorná Magdaléna, 12 let
- Rusznyaková Sára, 14 let
- Širicová Lucia, 11 let
- Ulbricht Bruno, 13 let
- Vakrčková Petra, 13 let
Bratislava - Výtvarný ateliér Devín, Slovanské nábr. 4
Čestné uznání
- Živčicová Olívia, 9 let
Košice - Centrum voľného času Košice, Popradská 86
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Pixel mapping“, 8 - 15 let
Prievidza - Centrum volného času, Novackého 14
Čestné uznání
- Kiss Artur, 14 let
Individuální účastníci
Prešov
Čestné uznání
- Volčková Xénia, 7 let
Žilina
Čestné uznání
- Sedláčková Michaela, 4 roky