MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 48 » Ocenění » Účastníci ze SR

Ocenění účastníci ze SR

Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Individuální účastníci

Základní školy

Bratislava - Spojená škola sv. Františka z Assisi, Karloveská 32
Malba, kresba

Čestné uznání

Bratislava - ZŠ, Nevädzová 2
Fotografie

Čestné uznání

Horné Srnie - ZŠ a MŠ Václava Mitúcha, Školská 368
Grafika

Čestné uznání

  • Peťkovská Ariana [ 1 | 2 ], 7 let
Michalovce - ZŠ, J. Švermu 6
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Prešov - ZŠ, Šmeralova 25
Vranov nad Topľou - ZŠ, Bernolákova 1061
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Banská Bystrica - Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Okružná 2
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Grafika

Čestné uznání

Bratislava - Súkromná ZUŠ, Ružová dolina 29
Grafika

Čestné uznání

Bratislava - ZUŠ Ľ. Rajtera, Sklenárova 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Dolný Kubín - ZUŠ Ivana Ballu, Nám. slobody 1271/6
Malba, kresba

Čestné uznání

Dunajská Lužná - ZUŠ, Školská 257
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Gelnica - ZUŠ, Lutherovo nám. 1
Grafika

Čestné uznání

Heľpa - ZUŠ, Školská 590
Malba, kresba

Čestné uznání

Kežmarok - ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova 12
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Košice - ZUŠ, Kováčska 43
Malba, kresba

Čestné uznání

Liptovský Hrádok - ZUŠ, J. D. Matejovie 591
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lučenec - Súkromná ZUŠ, Gemerská cesta 1
Grafika

Čestné uznání

Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Námestovo - ZUŠ Ignáca Kolčáka, Hattalova 367/15
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Nitra - Súkromná ZUŠ Tralaškola, Ďurková 18
Malba, kresba

Čestné uznání

Nováky - ZUŠ, Chemikov 956/34
Malba, kresba

Čestné uznání

Piešťany - ZUŠ, Teplická 50
Malba, kresba

Čestné uznání

Považská Bystrica - ZUŠ I. W. Kráľa, Jesenského 246/10
Cena poroty 2020
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Čestné uznání

Prievidza - ZUŠ Ladislava Stančeka, Rastislavova 745/13
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Rimavská Sobota - ZUŠ, Salvova 1
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Sabinov - ZUŠ, Námestie slobody 29
Malba, kresba

Čestné uznání

Skalica - ZUŠ Dr. Janka Blaha, Kráľovská 16
Malba, kresba

Čestné uznání

Spišská Belá - ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Zimná 12
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Stará Ľubovňa - Súkromná ZUŠ, Komenského 8
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Stará Ľubovňa - ZUŠ Jána Melkoviča, Okružná 9
Grafika

Čestné uznání

Topoľčany - Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Stummerova 20
Malba, kresba

Čestné uznání

Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika
Tvrdošín - ZUŠ, Školská 872
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Grafika

Čestné uznání

Žilina - ZUŠ L. Árvaya, Dolný val 12
Malba, kresba

Čestné uznání

Žilina - ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Gaštanová 8327/56 A
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Bytča - Spojená škola internátna, Mičurova 364/1
Malba, kresba

Čestné uznání

Čadca - Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Palárikova 2758
Malba, kresba

Čestné uznání

Čaňa - Spojená škola internátna Ždaňa, EP Čaňa, Osloboditeľov 26
Malba, kresba

Čestné uznání

Komárno - Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Malba, kresba

Čestné uznání

Piešťany - Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Žilinská 51
Malba, kresba

Čestné uznání

Topoľčany - Spojená škola internátna, Tovarnícka 1632
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Bratislava - art SLNEČNICE, o. z., Narcisová 8
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Výtvarné objekty

Medaile

Bratislava - Výtvarný ateliér Devín, Slovanské nábr. 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Košice - Centrum voľného času Košice, Popradská 86
Film

Čestné uznání

Prievidza - Centrum voľného času, Novackého 14
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Bratislava
Malba, kresba

Čestné uznání

Nitra
Malba, kresba

Čestné uznání

Trnava
Grafika

Čestné uznání

  • Roy Sebastian [ 1 | 2 ], 6 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Roy Sebastian [ 1 | 2 ], 6 let

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus