MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 52 » Zaregistrované práce

Zaregistrované práce

Zde si můžete ověřit, kdy jsme zaslané práce Vaší školy, organizace nebo jednotlivce v Lidicích zaregistrovali do 52. ročníku MDVV 2024.

Zkontrolujte, zda jsou údaje (název školy, adresa) uvedeny správně, v případě nesrovnalostí nás kontaktujte na: children@lidice-memorial.cz.

Pozor!
Nezasílejte, prosím, dotazy ohledně doručení konkrétních zásilek. Vyčkejte, až bude Vaše zásilka zapsána, zápis probíhá postupně. Zápis probíhá od druhého lednového týdne až do zahájení 1. kola poroty soutěže.

Albánie, Alžírsko, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Francie, Ghana, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Libanon, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nizozemsko, Pákistán, Palestina, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Severní Makedonie, Singapur, Slovenská republika, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam, Zambie, Zimbabwe


StátRegistrované školy + jednotl.2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkem
1Albánie 3 3 0 0 0 3
2Alžírsko 5 81 0 0 0 81
3Arménie 3 142 0 0 0 142
4Austrálie 2 3 2 0 2 7
5Ázerbájdžán 22 231 0 1 0 232
6Belgie 1 7 0 0 0 7
7Bělorusko 15 156 4 0 1 161
8Bosna a Hercegovina 2 2 0 0 0 2
9Brazílie 30 181 6 0 0 187
10Bulharsko 17 193 0 0 0 193
11Černá Hora 11 157 0 2 0 159
12Česká republika 371 4215 197 32 398 4842
13Čína 37 646 0 0 2 648
14Egypt 1 19 0 0 0 19
15Estonsko 17 191 0 1 0 192
16Etiopie 9 129 0 0 0 129
17Filipíny 1 22 0 0 0 22
18Francie 1 1 0 0 0 1
19Ghana 2 2 0 0 0 2
20Gruzie 8 99 0 0 0 99
21Chile 3 22 0 0 0 22
22Chorvatsko 66 205 10 3 21 239
23Indie 15 153 4 0 0 157
24Indonésie 11 166 13 1 1 181
25Írán 16 76 0 0 0 76
26Irsko 1 7 0 0 0 7
27Itálie 9 20 0 0 1 21
28Izrael 11 39 0 0 0 39
29Japonsko 1 5 0 0 6 11
30Jihoafrická republika 1 3 0 0 0 3
31Kambodža 2 14 0 0 0 14
32Kanada 3 9 0 0 0 9
33Katar 1 7 0 0 0 7
34Kazachstán 6 89 0 0 1 90
35Keňa 1 14 0 0 0 14
36Kolumbie 1 0 0 1 0 1
37Korejská republika 19 76 0 0 0 76
38Kosovo 1 2 0 0 0 2
39Kuba 5 32 0 0 2 34
40Kypr 1 14 1 0 1 16
41Libanon 1 0 0 0 1 1
42Litva 27 229 11 3 3 246
43Lotyšsko 119 536 9 9 89 643
44Lucembursko 3 39 0 0 2 41
45Maďarsko 4 32 0 0 0 32
46Malajsie 2 21 0 0 0 21
47Mexiko 1 53 0 0 0 53
48Moldavsko 5 45 0 1 0 46
49Mongolsko 13 54 0 0 0 54
50Myanmar 1 3 0 0 0 3
51Německo 4 18 2 0 2 22
52Nizozemsko 1 2 0 0 0 2
53Pákistán 1 21 0 0 0 21
54Palestina 1 37 0 0 0 37
55Peru 1 8 0 0 0 8
56Polsko 6 66 0 0 1 67
57Portugalsko 1 0 0 0 1 1
58Rakousko 1 45 9 0 1 55
59Rumunsko 20 199 0 0 0 199
60Rusko 7 118 0 0 2 120
61Severní Makedonie 13 121 3 0 0 124
62Singapur 1 13 0 0 0 13
63Slovenská republika 69 864 41 8 13 926
64Slovinsko 40 470 25 3 18 516
65Spojené arabské emiráty 1 2 0 0 0 2
66Srbsko 19 242 3 0 0 245
67Srí Lanka 2 2 0 0 0 2
68Španělsko 2 5 0 0 0 5
69Švédsko 1 1 0 0 0 1
70Švýcarsko 3 22 0 0 0 22
71Thajsko 13 149 0 0 0 149
72Turecko 51 579 2 1 0 582
73Turkmenistán 25 61 0 0 0 61
74Ukrajina 12 207 9 8 1 225
75USA 8 18 3 1 0 22
76Uzbekistán 10 86 0 0 0 86
77Velká Británie 4 70 1 0 0 71
78Venezuela 5 32 0 0 0 32
79Vietnam 1 9 0 0 0 9
80Zambie 1 13 0 0 0 13
81Zimbabwe 1 21 0 0 0 21
Celkem 1233 11946 355 75 570 12946

Česká republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Katolická MŠ, Beroun, Seydlovo náměstí 24/5, PSČ 266 01 5 0 0 0 5 23. 2. 2024
MŠ, Blatná, U Jeslí 746, PSČ 388 01 2 0 0 0 2 21. 2. 2024
ZUŠ, Blatná, J. P. Koubka 4, PSČ 388 01 11 0 0 0 11 1. 3. 2024
ZUŠ, Bohumín, Žizkova 620, PSČ 735 81 27 0 0 0 27 4. 3. 2024
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, přísp. org., Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668/23, PSČ 250 01 12 0 0 2 14 13. 2. 2024
ZŠ, Brněnec, Moravská Chrastová 100, PSČ 569 04 3 0 0 1 4 14. 2. 2024
Gymnázium Brno, Vídeňská, přísp. org., Brno, Vídeňská 55/47, PSČ 639 00 5 0 0 0 5 26. 2. 2024
LABYRINTH – gymnázium a ZŠ, s.r.o., Brno, Lidická 28, PSČ 602 00 2 0 0 0 2 1. 3. 2024
MŠ spec., ZŠ spec. a praktická škola Ibsenka Brno, přísp. org., Brno, Ibsenova 1, PSČ 638 00 14 0 0 0 14 22. 2. 2024
ZŠ, Brno, Sirotkova 371/36, PSČ 616 00 9 0 0 0 9 28. 2. 2024
ZŠ, Brno, Jasanová 2, PSČ 637 00 2 0 0 0 2 5. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Brno, Jihomoravské náměstí 2, PSČ 627 00 6 0 0 0 6 22. 2. 2024
ZŠ a praktická škola, Brno, Vídeňská 244/26, PSČ 639 00 8 0 0 0 8 1. 3. 2024
ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno, tř. Kpt. Jaroše 24, PSČ 602 00 19 0 0 0 19 26. 2. 2024
ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Kristenova 27, PSČ 624 00 18 0 0 0 18 20. 2. 2024
ZŠ Slovácká, Břeclav, Slovácká 2853/40, PSČ 690 02 5 0 0 0 5 26. 2. 2024
ZUŠ, Březnice, Náměstí 2, PSČ 262 72 0 0 0 1 1 29. 1. 2024
MŠ, Břežany, Břežany II Č.239, PSČ 282 01 9 0 0 0 9 27. 2. 2024
ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Tyršova 77/110, PSČ 273 43 1 0 0 0 1 29. 1. 2024
ZUŠ, Buštěhrad, Hradní 3, PSČ 273 43 13 0 0 0 13 6. 3. 2024
ZUŠ, Bystré, nám. Na podkově 59, PSČ 569 92 0 35 0 6 41 5. 3. 2024
ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Vašátkova 343, PSČ 250 88 13 0 0 0 13 26. 2. 2024
ZUŠ, Černošice, Střední 403, PSČ 252 28 5 0 0 0 5 29. 2. 2024
Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Husovo nám. 3, PSČ 552 03 18 0 0 1 19 1. 3. 2024
MŠ, ZŠ a Praktická škola při centru ARPIDA, o. p. s., České Budějovice, U Hvízdala 9, PSČ 370 11 7 0 0 0 7 9. 2. 2024
Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Žižkova 309/12, 5. patro, PSČ 370 01 13 0 0 4 17 27. 2. 2024
ZŠ, České Budějovice, Dukelská 11, PSČ 370 01 8 0 0 0 8 28. 2. 2024
ZŠ a MŠ J. Š. Baara, České Budějovice, Jírovcova 9/a, PSČ 370 01 8 0 0 1 9 21. 2. 2024
ZŠ Grünwaldova, České Budějovice, Grünwaldova 13, PSČ 370 01 3 0 0 0 3 23. 2. 2024
ZŠ – Praktická škola, Český Krumlov, Kaplická 151, PSČ 381 01 7 0 0 0 7 5. 3. 2024
ZŠ a MŠ Čížkovice, přísp. org., Čížkovice, Benešova 236, PSČ 411 12 5 0 0 0 5 29. 1. 2024
ZŠ a MŠ, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Na Vyhlídce 2209/6, PSČ 373 16 0 0 0 12 12 1. 2. 2024
ZŠ Speciální, Dobruška, Opočenská 115, PSČ 518 01 5 0 0 0 5 27. 2. 2024
ZUŠ, Dobruška, Kostelní 428, PSČ 518 01 10 0 0 0 10 1. 3. 2024
Výtvarná dílnička, Dobřany, Školní 48, PSČ 334 41 11 0 0 0 11 30. 1. 2024
ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Stromořadí 439, PSČ 334 41 16 0 0 1 17 30. 1. 2024
ZŠ Dobříš, Dobříš, Komenského nám. 35, PSČ 263 01 2 0 0 0 2 23. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 26, PSČ 588 45 5 0 0 0 5 14. 2. 2024
ZUŠ Dolní Újezd, okres Svitavy, Dolní Újezd, Dolní Újezd 480, PSČ 569 61 0 0 2 0 2 26. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Dřísy, Hlavní 89, PSČ 277 14 2 0 0 0 2 22. 2. 2024
Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304, PSČ 544 01 25 17 0 0 42 21. 2. 2024
Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Lipnice 99, PSČ 54401 12 0 0 0 12 21. 2. 2024
Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem, nám. Václava Hanky 299, PSČ 544 01 8 0 0 0 8 1. 3. 2024
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258, PSČ 74401 14 0 0 0 14 19. 2. 2024
ZUŠ Leoše Janáčka, příspěvková organizace, Frýdlant nad Ostravicí, Padlých hrdinů 292, PSČ 739 11 16 0 0 0 16 5. 3. 2024
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, Fulnek, Masarykova 426, PSČ 742 45 3 0 0 0 3 5. 3. 2024
MŠ, Háj ve Slezsku, Vančurova 79, Smolkov, PSČ 74792 8 0 0 0 8 16. 2. 2024
ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Nádražní 11, PSČ 747 92 44 0 0 1 45 14. 2. 2024
ZŠ a MŠ Fr. Hrubína, Havířov, F. Hrubína 5, PSČ 736 01 21 0 0 0 21 5. 3. 2024
ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov, Na Schodech 1, PSČ 736 01 8 0 0 0 8 4. 3. 2024
ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo nám. 305, PSČ 539 01 15 0 0 0 15 26. 2. 2024
ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, U Bašty 613/4, PSČ 748 01 11 0 0 0 11 1. 3. 2024
ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Bezručova 675, PSČ 769 01 17 0 0 5 22 20. 2. 2024
ZŠ, Horoměřice, Velvarská 310, PSČ 252 62 3 0 0 0 3 20. 2. 2024
Střední průmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, Husova 675, PSČ 50801 0 0 0 1 1 28. 2. 2024
ZŠ Hořovice, přísp. org., Hořovice, Svatopluka Čecha 455, PSČ 268 01 7 0 0 0 7 15. 2. 2024
ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice, Palackého náměstí 253/4, PSČ 268 01 34 0 0 0 34 1. 3. 2024
ZŠ, Hostivice, U Zámecké zdi 1704, PSČ 253 01 41 0 0 1 42 20. 2. 2024
Biskupské gymnázium, MŠ, CZŠ a ZUŠ, Hradec Králové, Orlické nábřeží 356/1, PSČ 50003 17 0 0 10 27 22. 2. 2024
MŠ Kampanova, Hradec Králové, Kampanova 1488/1, PSČ 500 02 29 0 0 0 29 4. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Hradec Králové, Štefcova 1092, PSČ 500 09 1 0 0 0 1 28. 2. 2024
ZŠ, Hradec nad Moravicí, Opavská 217, PSČ 747 41 15 0 0 0 15 4. 3. 2024
ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, PSČ 747 41 24 0 0 0 24 15. 2. 2024
ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Školní 701, PSČ 396 01 8 0 0 0 8 20. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Hutisko-Solanec, Hutisko 605, PSČ 756 62 8 0 0 0 8 20. 2. 2024
MŠ Abeceda, Chomutov, Blatenská 4879, PSČ 430 03 3 0 0 0 3 29. 1. 2024
MŠ Kamarád, Chomutov, Růžová 5255, PSČ 430 05 2 0 0 0 2 1. 3. 2024
ZŠ a MŠ Duhová cesta, Chomutov, Havlíčkova 3675, PSČ 430 03 4 0 0 0 4 29. 2. 2024
ZŠ a MŠ Chotíkov, příspěvková organizace, Chotíkov, Chotíkov 173, PSČ 330 17 6 0 0 0 6 21. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Chrášťany, Chrášťany 68, p. Kněževes, PSČ 270 01 6 0 0 1 7 30. 1. 2024
Gymnázium, Jablonec nad Nisou, Dr. Randy 4096/13, PSČ 466 01 11 0 0 0 11 16. 2. 2024
MŠ, Jablonec nad Nisou, Střelecká 14, PSČ 46601 6 0 0 0 6 30. 1. 2024
MŠ, Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, PSČ 466 01 5 0 0 0 5 5. 3. 2024
Taneční a pohybové studio Magdaléna z.s., Jablonec nad Nisou, Poštovní 2055/3, PSČ 46601 2 0 0 1 3 15. 2. 2024
ZUŠ, Jablonné nad Orlicí, Aloise Hanuše 384, PSČ 561 64 15 0 0 0 15 29. 2. 2024
MŠ Kamarád, Jesenice, Vestecká 1300, PSČ 252 42 6 0 0 0 6 16. 2. 2024
ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, K Rybníku 800, PSČ 252 42 9 0 0 8 17 28. 2. 2024
A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, nám. Svobody 832/25, PSČ 790 01 12 0 0 0 12 1. 3. 2024
ZUŠ, Jeseník, 28. října 873/2, PSČ 790 01 14 0 0 0 14 29. 2. 2024
MŠ a spec. pedagog. centrum, Jihlava, Demlova 28, PSČ 586 01 2 0 0 0 2 5. 2. 2024
ZŠ, Jihlava, Demlova 32, PSČ 586 06 8 0 0 0 8 29. 2. 2024
ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Březinova 31, PSČ 586 01 7 0 0 0 7 22. 2. 2024
ZUŠ, Jihlava, Masarykovo nám. 65/16, PSČ 58601 9 0 0 0 9 4. 3. 2024
ZUŠ, Jilemnice, Valdštejnská 216, PSČ 514 01 30 0 0 5 35 5. 3. 2024
Gymnázium V. Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333/II, PSČ 377 01 4 0 0 0 4 5. 3. 2024
II. ZŠ, Jindřichův Hradec, Janderova 160, PSČ 377 01 23 0 0 4 27 5. 3. 2024
ZŠ, Jiříkov, Moskevská 740, PSČ 407 53 0 0 3 0 3 20. 2. 2024
Lesní ateliér Otevřený mlýn, Kačice, K zahradě 1, PSČ 27304 0 0 0 1 1 28. 2. 2024
1. ZŠ, Kadaň, Školní 1479, PSČ 432 01 6 0 0 0 6 13. 2. 2024
ZUŠ, Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, PSČ 39470 43 0 0 0 43 26. 2. 2024
ZUŠ, Karolinka, Kobylská 250, PSČ 75605 27 0 0 0 27 20. 2. 2024
ZUŠ, Kašperské Hory, Vimperská 230, PSČ 341 92 9 0 0 0 9 29. 2. 2024
1. KŠPA Kladno, s. r. o., Kladno, Holandská 2531, PSČ 27201 12 0 0 0 12 7. 2. 2024
Gymnázium Kladno, Kladno, Nám. Edwarda Beneše 1573, PSČ 272 01 2 0 0 0 2 27. 2. 2024
Labyrint - SVČVS Kladno, Kladno, Arbesova 1187, PSČ 272 01 0 0 0 1 1 29. 2. 2024
Speciální základní škola a Mateřská škola, Kladno, Pařížská 2199, PSČ 272 01 10 0 0 0 10 5. 3. 2024
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 19. 2. 2024
ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, H. Malířové 1802, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 9. 2. 2024
ZŠ, Kladno, Pařížská 2249, PSČ 272 01 25 0 0 0 25 4. 3. 2024
ZŠ, Kladno, Amálská 2511, PSČ 272 01 6 0 0 0 6 5. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Kladno, Školská 322, PSČ 272 01 9 0 0 0 9 8. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Kladno, Vodárenská 2115, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 22. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Kladno, Zd. Petříka 1756, PSČ 272 01 14 0 0 0 14 23. 2. 2024
Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347/IV, PSČ 339 01 5 0 0 0 5 1. 3. 2024
ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Plánická 208, PSČ 339 01 17 0 0 0 17 4. 3. 2024
5. ZŠ, Kolín, Mnichovická 62, PSČ 280 02 1 0 0 0 1 20. 2. 2024
ZŠ, Kolín, Lipanská 420, PSČ 280 02 21 0 0 1 22 23. 2. 2024
ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín, Sokolská 24, PSČ 280 02 47 1 0 6 54 23. 2. 2024
MŠ, Koloveč, Těšovice 30, PSČ 345 43 5 0 0 0 5 5. 2. 2024
ZUŠ, Králíky, Nádražní 483, PSČ 561 69 9 0 1 0 10 26. 2. 2024
DDM, Kralovice, Markova 22, PSČ 33141 8 0 0 0 8 22. 2. 2024
ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, PSČ 278 01 10 0 0 0 10 19. 2. 2024
ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Jodlova 111, PSČ 27801 8 0 0 2 10 27. 2. 2024
ZUŠ, Kralupy nad Vltavou, Riegrova 181, PSČ 278 01 7 0 0 5 12 5. 3. 2024
Gymnázium, Krnov, Smetanův okruh 19/2, PSČ 794 01 10 0 0 0 10 27. 2. 2024
ZUŠ, Krnov, Náměstí Míru 151/13, PSČ 794 01 21 0 0 0 21 29. 2. 2024
ZUŠ Drahomíra Malovaného s.r.o., Krnov, Dvořákův okruh 290/21, PSČ 794 01 18 8 0 1 27 5. 3. 2024
ZŠ, Kroměříž, Komenského nám. 440, PSČ 767 01 4 0 0 0 4 20. 2. 2024
ZUŠ, Kroměříž, Jánská 31, PSČ 767 01 24 0 0 2 26 9. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Kyjovice, Kyjovice 101, PSČ 747 68 13 0 0 0 13 22. 2. 2024
ZUŠ J. Pravečka, Lanškroun, A. Jiráska 3, PSČ 563 01 11 0 0 0 11 4. 3. 2024
Ateliér Abrakadabra, Lány, Masarykovo náměstí 217, PSČ 270 61 7 0 0 0 7 27. 2. 2024
ZŠ Ch. G. Masarykové, Lány, Školní 93, PSČ 270 61 7 0 0 0 7 23. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Ledčice, Ledčice 179, PSČ 277 08 0 0 0 1 1 1. 3. 2024
ZŠ Dobiášova, Liberec, Dobiášova 851/5, PSČ 46006 31 0 0 0 31 5. 2. 2024
ZŠ Švermova, Liberec, Švermova 463/40, Liberec 10, PSČ 460 10 10 0 0 0 10 21. 2. 2024
ZUŠ, Libochovice, Riegerova 64, PSČ 411 17 6 0 0 9 15 27. 2. 2024
ZUŠ Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou, Havlíčkova 634, PSČ 751 31 6 0 0 0 6 29. 2. 2024
ZŠ, Lipůvka, Lipůvka 283, PSČ 679 22 2 0 0 0 2 26. 2. 2024
Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Sadová 387, PSČ 267 27 9 0 0 5 14 6. 3. 2024
ZŠ, Litoměřice, Ladova 5, PSČ 412 01 8 0 0 2 10 27. 2. 2024
ZŠ, Litoměřice, B. Němcové 2, PSČ 412 01 5 0 0 0 5 29. 2. 2024
ZUŠ Litoměřice, Litoměřice, Masarykova 621/46, PSČ 41201 11 0 0 0 11 1. 3. 2024
Sportovní soukromá ZŠ, s. r. o., Litvínov, Podkrušnohorská 1677, PSČ 436 01 10 0 0 0 10 28. 2. 2024
ZUŠ, Litvínov, Podkrušnohorská 1720, PSČ 436 01 12 0 0 1 13 5. 3. 2024
8. ZŠ, Louny, Školní 2426, PSČ 440 01 36 0 0 1 37 1. 3. 2024
ZŠ Lipenec, Louny, Lipenec 119, PSČ 440 01 2 0 0 0 2 26. 2. 2024
ZŠ Přemyslovců, Louny, Přemyslovců 2209, PSČ 440 01 13 1 0 0 14 1. 3. 2024
ZUŠ, Lovosice, Přívozní 1036, PSČ 41002 8 0 0 0 8 1. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Lužec nad Vltavou, 1. máje 4, PSČ 277 06 5 0 0 0 5 16. 2. 2024
Domov Petra, Mačkov, Mačkov 79, PSČ 388 01 0 0 0 1 1 30. 1. 2024
ZŠ a MŠ, Maleč, Maleč 77, PSČ 582 76 1 0 0 0 1 1. 3. 2024
Masarykova ZŠ a MŠ, Melč, Melč 192, PSČ 747 84 3 0 0 0 3 23. 2. 2024
Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421, PSČ 27601 5 0 0 0 5 19. 2. 2024
ZŠ, Merklín, Školní 249, PSČ 334 52 3 0 0 0 3 29. 1. 2024
MŠ Zelený ráj, Mikulov, Habánská 82, PSČ 692 01 0 0 0 2 2 6. 3. 2024
ZUŠ Václava Snítila, Mimoň, Mírová 119, PSČ 47124 15 0 0 0 15 4. 3. 2024
DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201, PSČ 29301 0 17 2 0 19 1. 3. 2024
ZUŠ, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, PSČ 293 01 5 0 0 0 5 5. 3. 2024
ZUŠ, Moravské Budějovice, Havlíčkova 933, PSČ 676 02 0 0 0 1 1 5. 3. 2024
11. ZŠ, Most, Obránců míru 2944, PSČ 434 01 33 0 0 2 35 1. 3. 2024
3. mateřská škola, Most, Hutnická 2938, PSČ 434 01 6 0 0 0 6 4. 3. 2024
MŠ U Cáchovny, Most, U Cáchovny 2738, PSČ 434 01 3 0 0 0 3 21. 2. 2024
ZUŠ, Most, Moskevská 13, PSČ 434 01 55 15 0 0 70 15. 3. 2024
MŠ, Mšeno, Havlíčkova 273, PSČ 277 35 5 0 0 0 5 23. 2. 2024
ZUŠ, Mšeno, Nádražní 326, PSČ 277 35 63 0 0 45 108 27. 2. 2024
ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Školní 1000, PSČ 549 01 0 11 0 0 11 27. 2. 2024
ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Tylova 694, PSČ 463 65 48 0 0 0 48 4. 3. 2024
ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Žižkova 309, PSČ 463 65 49 12 0 0 61 4. 3. 2024
ZUŠ, Nové Strašecí, Komenského náměstí 189, PSČ 271 01 7 0 0 0 7 5. 3. 2024
VOŠ sklářská a SŠ, Nový Bor, Wolkerova 316, PSČ 47301 13 0 0 0 13 1. 3. 2024
ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574/62, PSČ 288 02 0 4 0 0 4 20. 2. 2024
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Přibyslavice, p. o., Okříšky, Kaštanová 142, PSČ 675 21 3 0 0 0 3 8. 2. 2024
Slovanské Gymnázium Olomouc, Olomouc, Třída Jiřího z Poděbrad 936/13, PSČ 771 11 3 0 0 1 4 28. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Olomouc, Gorkého 39, PSČ 779 00 17 0 0 0 17 4. 3. 2024
ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Pionýrská 4/474, PSČ 779 00 76 0 0 2 78 20. 2. 2024
MŠ, Opava, Vaníčkova 39, PSČ 747 06 5 0 0 0 5 28. 2. 2024
ZŠ, Opava, Otická 18, PSČ 746 01 54 0 0 0 54 23. 2. 2024
ZŠ, Opava, Englišova 82, PSČ 74601 32 0 0 0 32 26. 2. 2024
ZŠ, Opava, Šrámkova 4, PSČ 747 05 4 0 0 0 4 1. 3. 2024
ZŠ Opava-Kylešovice, Opava, U Hřiště 4, PSČ 747 06 12 0 0 0 12 29. 2. 2024
ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Riegrova 13, PSČ 746 01 24 0 1 4 29 5. 3. 2024
ZŠ, Opočno, Nádražní 313, PSČ 517 73 3 0 0 1 4 5. 3. 2024
ZUŠ Oslavany, příspěvková organizace, Oslavany, nám. 13. prosince 12, PSČ 66412 33 0 0 0 33 26. 2. 2024
Slezská diakonie, Duhový dům, Ostrava, Klostermannova 1586/25, PSČ 70900 0 0 0 2 2 22. 2. 2024
ZUŠ, Ostrava, Hlučínská 272/2, PSČ 72529 1 0 0 0 1 1. 3. 2024
ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava, Hudební 596/6, PSČ 709 00 26 0 0 2 28 5. 3. 2024
ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, 1. května 330, PSČ 725 25 2 0 0 1 3 5. 3. 2024
ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, J. Valčíka 4413, PSČ 70800 41 3 0 13 57 21. 2. 2024
SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava Mariánské Hory, Korunní 699/49, PSČ 709 00 0 0 0 4 4 22. 2. 2024
ZUŠ, Pardubice, Havlíčkova 925, PSČ 530 02 29 0 0 0 29 29. 1. 2024
ZUŠ, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, PSČ 393 01 19 0 0 0 19 20. 2. 2024
Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Mukařovského 2309, PSČ 397 01 7 0 0 0 7 21. 2. 2024
ZŠ J. K. Tyla, Písek, Tylova 2391, PSČ 397 01 26 0 0 0 26 26. 2. 2024
ZŠ T. Šobra a MŠ Písek, Písek, Šobrova 2070, PSČ 39701 0 0 0 1 1 31. 1. 2024
ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032, PSČ 397 01 29 2 3 6 40 21. 2. 2024
15. ZŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 833/33-35, PSČ 318 11 24 0 0 0 24 15. 2. 2024
21. ZŠ, Plzeň, Slovanská alej 13, PSČ 326 00 5 0 0 0 5 1. 3. 2024
28. ZŠ, Plzeň, Rodinná 39, PSČ 312 00 10 0 0 6 16 6. 2. 2024
Církevní ZŠ a SŠ, Plzeň, Táborská 2081/28, PSČ 326 00 20 0 0 0 20 4. 3. 2024
Odborná škola, ZŠ a MŠ Plzeň, Plzeň, Macháčkova 45, PSČ 31800 2 0 0 0 2 16. 2. 2024
Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Vejprnická 663/56, PSČ 318 00 34 0 0 0 34 23. 2. 2024
ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Terezie Brzkové 33, PSČ 318 00 192 8 4 7 211 7. 3. 2024
ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady, Školní 556, PSČ 290 01 11 0 0 0 11 27. 2. 2024
ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Čsl. armády 347, PSČ 572 01 0 0 2 0 2 28. 2. 2024
ZUŠ, Postoloprty, Marxovo nám. 77, PSČ 439 42 7 0 0 8 15 1. 3. 2024
ZŠ, Pozořice, U školy 386, PSČ 664 07 14 0 0 0 14 1. 3. 2024
ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Josefská 4, PSČ 110 00 10 0 0 0 10 4. 3. 2024
ZŠ Vodičkova, Praha 1, Vodičkova 22, PSČ 110 00 10 0 0 1 11 29. 2. 2024
Česká tábornická unie, z.s., Praha 10, Kazašská 1426/6, PSČ 10100 5 0 0 3 8 6. 3. 2024
ZŠ, Praha 10, Nad Přehradou 469, PSČ 109 00 15 0 0 0 15 4. 3. 2024
ZŠ Břečťanová, Praha 10, Břečťanová 2919/6, PSČ 106 00 12 0 0 0 12 29. 2. 2024
ZŠ Radotín, Praha 16, Loučanská 1112/3, PSČ 153 00 27 0 0 1 28 28. 2. 2024
ZŠ Genpor. Františka Peřiny, Praha 17 Řepy, Laudova 1024/10, PSČ 16300 22 0 0 3 25 26. 2. 2024
DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Slezská 920/21, PSČ 120 00 13 3 0 13 29 27. 2. 2024
ZŠ, Praha 2, Jana Masaryka 21, PSČ 120 00 6 0 0 0 6 26. 2. 2024
ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21/920, PSČ 12000 0 28 0 0 28 21. 2. 2024
DDM Praha 3 – Ulita, Praha 3, Na Balkáně 2866/17a, PSČ 130 00 0 0 0 6 6 6. 3. 2024
ZŠ, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, PSČ 130 00 22 0 0 0 22 1. 3. 2024
Česko-britská základní škola, Praha 4, K Lesu 558/2, PSČ 142 00 4 0 0 2 6 13. 2. 2024
MŠ, Praha 4, V Benátkách 1751, PSČ 149 00 7 0 0 0 7 21. 2. 2024
MŠ, Praha 4, V Zápolí 1250/ 21, PSČ 142 00 0 0 0 1 1 6. 3. 2024
MŠ 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14, PSČ 14000 3 0 0 0 3 27. 2. 2024
ZŠ, Praha 4, Jižní IV. 1750/10, PSČ 141 39 20 0 0 0 20 28. 2. 2024
ZŠ Křesomyslova, Praha 4, Křesomyslova 724/2, PSČ 14000 9 0 0 0 9 27. 2. 2024
ZUŠ, Praha 4, Lounských 4/129, PSČ 140 00 14 0 0 0 14 1. 3. 2024
ZUŠ Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673, PSČ 149 00 2 0 0 0 2 1. 3. 2024
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů s.r.o., Praha 5, Kuncova 1580, PSČ 155 00 3 0 0 0 3 5. 2. 2024
Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Na Vrchu 304/22, PSČ 155 00 17 0 0 6 23 30. 1. 2024
ZUŠ, Praha 5, Štefánikova 19, PSČ 150 00 16 0 0 0 16 1. 3. 2024
ZUŠ Zbraslav, Praha 5, Opata Konráda 1196, PSČ 156 00 0 0 0 1 1 28. 2. 2024
International School of Prague, Praha 6, Nebušická 700, PSČ 16400 4 0 0 0 4 28. 2. 2024
ZŠ, Praha 6, Norbertov 1/126, PSČ 162 00 12 0 0 0 12 4. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 930/2, PSČ 160 00 17 0 0 0 17 1. 3. 2024
ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43, PSČ 160 00 8 0 0 20 28 31. 1. 2024
ZŠ Hanspaulka, Praha 6, Sušická 29, PSČ 160 00 0 0 0 1 1 22. 2. 2024
ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Půlkruhová 99/42, PSČ 160 00 7 0 0 5 12 22. 2. 2024
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B, PSČ 169 00 12 0 0 0 12 8. 3. 2024
ZUŠ Petřiny, Praha 6, Nad Alejí 28, PSČ 162 00 33 0 0 8 41 1. 3. 2024
DDM Praha 6 - Suchdol, Praha 6 - Suchdol, Rohová 540/4, PSČ 16500 6 0 0 0 6 28. 2. 2024
Bratrská škola - církevní základní škola, Praha 7, Rajská 300/3, PSČ 170 00 15 0 0 0 15 5. 3. 2024
Fakultní MŠ při PedF UK, Praha 7, Na Výšinách 3/1075, PSČ 170 00 10 0 0 0 10 6. 2. 2024
MŠ Chaberáček, Praha 8, Protilehlá 235, PSČ 184 00 7 0 0 0 7 27. 2. 2024
Centrum odborné přípravy a Gymnázium, Praha 9, Poděbradská 179/1, PSČ 190 00 8 0 0 0 8 5. 3. 2024
Dům dětí a mládeže, Praha 9, Generála Janouška 1060, PSČ 198 00 15 0 0 0 15 5. 3. 2024
ZUŠ, Praha 9, U Prosecké školy 92, PSČ 190 00 75 0 0 18 93 28. 2. 2024
ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30, PSČ 193 00 24 0 0 0 24 5. 3. 2024
ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Cukrovarská 1, PSČ 196 00 12 0 0 4 16 5. 3. 2024
ZUŠ Marie Podvalové, o. p. Satalice, Praha 9, K rybníčku 8, PSČ 19015 6 0 0 0 6 5. 3. 2024
Reálné gymnázium a ZŠ, Prostějov, Studentská 2, PSČ 796 01 3 0 0 0 3 4. 3. 2024
ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Kravařova 14, PSČ 796 01 29 0 1 10 40 29. 2. 2024
Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, K lomu 239, PSČ 398 11 13 0 0 0 13 21. 2. 2024
ZŠ Průhonice, Průhonice, Školská 191, PSČ 252 43 3 0 0 6 9 29. 2. 2024
ZŠ J. A. Komenského a MŠ Čekyně, Přerov, Jabloňová 199/4, PSČ 751 24 4 0 0 0 4 9. 3. 2024
ZUŠ, Přeštice, Poděbradova 1027, PSČ 334 01 7 0 0 0 7 29. 1. 2024
Gymnázium Příbram, Příbram, Legionářů 402, PSČ 261 01 1 0 0 0 1 5. 3. 2024
ZŠ, Příbram, Školní 75, PSČ 261 01 5 0 0 5 10 5. 3. 2024
Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, Žižkovo nám. 186, PSČ 26901 2 0 0 0 2 20. 2. 2024
ZUŠ, Rakovník, Okružní 2331, PSČ 269 01 21 0 0 0 21 22. 2. 2024
Domov Raspenava, Raspenava-Frýdlant v Čechách, Fučíkova 432, PSČ 464 01 14 0 0 1 15 22. 2. 2024
ZŠ speciální, Rokycany, Čechova 40, PSČ 33701 9 0 0 0 9 9. 3. 2024
ZŠ, Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám. 153, PSČ 538 42 1 0 0 0 1 21. 2. 2024
MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Školní 1805, PSČ 413 01 10 0 0 0 10 26. 2. 2024
ZŠ, Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, PSČ 413 01 4 0 0 0 4 23. 2. 2024
ZŠ Jakuba Jana Ryby, Rožmitál pod Třemšínem, Komenského 543, PSČ 262 42 7 0 0 0 7 29. 2. 2024
MŠ, Rudná, Ke Školce 922, PSČ 252 19 1 0 0 0 1 1. 3. 2024
ZŠ, Rudná, Masarykova 878/115, PSČ 25219 10 0 1 2 13 5. 3. 2024
ZŠ, Rychvald, Školní 1600, PSČ 73532 28 0 0 0 28 27. 2. 2024
ZUŠ Rýmařov, Rýmařov, Čapkova 6, PSČ 795 01 3 0 0 0 3 4. 3. 2024
ZUŠ, Řevnice, Mníšecká 29, PSČ 252 30 53 0 4 6 63 1. 3. 2024
MŠ Zahrádka, Říčany, Labská 2577/6, PSČ 25101 2 0 0 0 2 8. 2. 2024
ZUŠ, Říčany, Masarykovo nám. 57, PSČ 251 01 27 0 0 2 29 28. 2. 2024
DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Na Pršíně 27, PSČ 392 01 1 0 0 2 3 13. 2. 2024
ZŠ, Soběslav, Komenského 20/22, PSČ 39201 4 0 0 0 4 27. 2. 2024
ZŠ, Sobotka, Jičínská 136, PSČ 507 43 10 0 0 0 10 29. 2. 2024
ZŠ, Staňkov, Komenského 196, PSČ 345 61 6 0 0 0 6 28. 2. 2024
IWANA ART - Ivana Tesařová, Starovice, Starovice 410, PSČ 693 01 22 0 0 0 22 22. 2. 2024
ZUŠ, Starý Plzenec, Raisova 2, PSČ 332 02 9 0 0 0 9 29. 2. 2024
MŠ, Strakonice, Holečkova 413, PSČ 386 01 2 0 0 0 2 29. 1. 2024
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430, PSČ 386 01 3 0 0 0 3 29. 2. 2024
ZUŠ, Strakonice, Zámek 1, PSČ 386 01 104 16 0 8 128 27. 2. 2024
ZUŠ, Stříbro, Kostelní 106, PSČ 349 01 9 0 0 3 12 27. 2. 2024
ZŠ, Štěnovice, Čižická 344, PSČ 33209 5 0 0 1 6 5. 3. 2024
ZUŠ, Šternberk, Olomoucká 1289/3, PSČ 785 01 38 0 0 0 38 26. 2. 2024
ZUŠ, Štětí, Horova 26, PSČ 411 08 11 0 0 0 11 28. 2. 2024
ZŠ a MŠ, Šumavské Hoštice, Šumavské Hoštice 21, PSČ 384 71 5 0 0 0 5 5. 2. 2024
DDM, Tábor, Tržní nám. 346, PSČ 390 01 2 0 0 0 2 5. 3. 2024
MŠ, Tábor, Sokolovská 2417, PSČ 390 03 3 0 0 0 3 4. 3. 2024
ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1, PSČ 347 01 5 0 0 0 5 29. 2. 2024
ZUŠ, Telč, Nám. Zachariáše z Hradce 71, PSČ 588 56 10 0 0 0 10 1. 3. 2024
SŠ obchodu a služeb, Teplice, Fráni Šrámka 1350/1, Trnovany, PSČ 415 01 22 0 0 0 22 19. 2. 2024
ZŠ, Teplice, U Nových Lázní 1102, PSČ 415 01 22 0 0 0 22 19. 2. 2024
ZŠ s rozšířenou výukou informatiky a VT, Teplice, Plynárenská 2953/6, PSČ 415 01 6 0 0 1 7 19. 2. 2024
ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 392, PSČ 415 01 4 0 0 0 4 5. 3. 2024
Katolické gymnázium, Třebíč, Otmarova 30/22, PSČ 674 01 6 0 0 0 6 1. 2. 2024
ZUŠ Třešť p. o., Třešť, 5. května 123/1, PSČ 589 01 20 0 0 0 20 22. 2. 2024
ZUŠ Třinec, Třinec, Třanovského 596, PSČ 739 61 65 0 0 0 65 4. 3. 2024
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana, Týn nad Vltavou, Žižkova 285, PSČ 37501 14 0 0 4 18 4. 3. 2024
ZŠ, Unhošť, nám T. G. Masaryka 58, PSČ 273 51 51 0 0 0 51 26. 2. 2024
ZUŠ, Uničov, Litovelská 190, PSČ 783 91 13 0 0 0 13 20. 2. 2024
ZŠ, Ústí nad Labem, Mírová 2734, PSČ 400 11 18 0 0 0 18 23. 2. 2024
MŠ Vacenovice, p. o., Vacenovice, U Větřáku 581, PSČ 696 06 1 0 0 0 1 29. 1. 2024
SUPŠ sklářská, Valašské Meziříčí, Sklářská 603/8, Krásno nad Bečvou, PSČ 757 01 0 0 0 3 3 28. 2. 2024
ZŠ, Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, PSČ 757 01 0 0 0 1 1 20. 2. 2024
Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf, Střelecká 1800, PSČ 40747 10 0 0 0 10 4. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Vejprnice, Jakuba Husníka 527, PSČ 330 27 3 0 0 0 3 19. 2. 2024
ZŠ, Velké Bílovice, Fabian 1215, PSČ 69102 21 0 0 0 21 4. 3. 2024
ZUŠ, Velké Meziříčí, Poříčí 808/7, PSČ 59401 21 5 0 1 27 27. 2. 2024
ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec, Příčná 326, PSČ 783 72 22 0 0 0 22 4. 3. 2024
ZŠ, Velvary, Školní 269, PSČ 273 24 10 0 0 0 10 15. 2. 2024
SŠ a ZŠ Nerudova, Vimperk, ZŠ 1.Máje 127, PSČ 38501 9 0 0 0 9 13. 2. 2024
Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69, PSČ 38501 2 0 0 0 2 26. 2. 2024
ZŠ a MŠ Vinařice, Vinařice, Vl. Ulice 165, PSČ 27307 3 0 0 0 3 28. 2. 2024
ZŠ, Vlašim, Sídliště 968, PSČ 258 01 2 0 0 0 2 7. 2. 2024
Gymnázium, Vodňany, Bavorovská 1046, PSČ 38901 12 3 2 0 17 28. 2. 2024
ZŠ, Vodňany, Alešova 50, PSČ 389 01 12 0 0 0 12 26. 2. 2024
ZUŠ, Vodňany, nám. 5.května 104, PSČ 389 01 14 0 0 0 14 4. 3. 2024
ZŠ a MŠ, Votice, Pražská 235, PSČ 259 01 9 0 0 0 9 4. 3. 2024
ZUŠ, Votice, Malé náměstí 362, PSČ 259 01 21 0 0 0 21 26. 2. 2024
ZUŠ Vrané n. Vlt. - o. p. Jílové u Prahy, Vrané nad Vltavou, Nádražní 144, PSČ 25246 1 0 0 18 19 16. 2. 2024
ZŠ Ohrada, Vsetín, Nad Školou 1876, PSČ 755 01 52 0 0 0 52 28. 2. 2024
ZŠ, MŠ a PŠ Vsetín, Vsetín, Turkmenská 1612, PSČ 755 01 13 0 0 0 13 4. 3. 2024
ZŠ Všetaty, Všetaty, Komenského 375, PSČ 27716 2 0 0 0 2 29. 2. 2024
ZŠ, Vyškov, Nádražní 124/4, PSČ 682 01 4 0 0 0 4 1. 3. 2024
MŠ Strejcova, Zábřeh, Strejcova 132/2a, PSČ 789 01 5 0 0 0 5 1. 3. 2024
ZŠ Pod Budčí, Zákolany, č.50, PSČ 27328 7 0 0 0 7 23. 2. 2024
ZŠ, Zborovice, Sokolská 211, PSČ 768 32 30 0 0 0 30 20. 2. 2024
ZŠ, Zdislavice, Zdislavice 100, PSČ 257 64 0 0 1 0 1 1. 3. 2024
ZŠ, Zlaté Hory, Wolkerova 712, PSČ 793 76 1 0 0 0 1 1. 3. 2024
ZŠ Komenského 1, Zlín, Havlíčkovo nábřeží 3114, PSČ 760 01 6 0 0 0 6 4. 3. 2024
ZUŠ, Zlín - Malenovice, tř. Svobody 868, PSČ 763 02 6 0 1 0 7 11. 2. 2024
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3/1000, PSČ 66902 7 0 0 0 7 4. 3. 2024
ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Na Pohoří 575, PSČ 285 22 8 0 0 0 8 1. 3. 2024
ZŠ, Žatec, nám. 28. října 1019, PSČ 438 01 2 0 0 0 2 29. 2. 2024
ZUŠ, Žatec, Studentská 1030, PSČ 438 01 4 0 0 0 4 20. 2. 2024
ZŠ, Želiv, Želiv 220, PSČ 394 44 19 0 0 12 31 27. 2. 2024
Komosná K-kroužky, Židlochovice, Komenského 447, PSČ 667 01 8 0 0 0 8 20. 2. 2024
ZŠ a ZUŠ, Žlutice, Poděbradova 307, PSČ 364 52 10 0 0 0 10 5. 3. 2024
Celkem 4172 189 28 392 4781 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Matušincová Simona, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 0 0 0 1 4. 3. 2024
Studeník Martin, Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 2 23. 2. 2024
Studeníková Nicol, Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 23. 2. 2024
Kim Muni, Davle 0 2 0 2 4 1. 3. 2024
Bartesová Klára, Deblín 1 0 0 0 1 20. 2. 2024
Zavacký Robert, Dobřany 1 0 0 0 1 13. 2. 2024
Cejpková Johanka, Jihlava 2 0 0 0 2 29. 2. 2024
Štefek Ondřej, Klášterec nad Orlicí 3 0 1 0 4 26. 2. 2024
Cariková Magdalena, Klatovy 1 0 0 0 1 13. 2. 2024
Šuranská Petra, Kněžpole 0 2 1 0 3 1. 3. 2024
Šuranský Adam, Kněžpole 0 1 0 0 1 27. 2. 2024
Růžička Martin, Krompach 1 0 0 0 1 27. 2. 2024
Vintrlík Jakub, Křepice 1 0 0 0 1 31. 1. 2024
Závada Jakub, Křtiny 1 0 0 0 1 1. 3. 2024
Worm Jáchym, Mikulovice 1 0 0 0 1 23. 2. 2024
Habrovcová Ema, Moravany 1 0 0 1 2 27. 2. 2024
Khvostenko Diana, Mšec 2 0 0 0 2 20. 2. 2024
Slováková Viktorka, Nýchod 2 0 0 0 2 27. 2. 2024
Jašurek Adam, Otice 0 0 0 1 1 29. 2. 2024
Jašurková Julie, Otice 0 0 0 1 1 29. 2. 2024
Krejsová Barbora, Pastviny 1 0 0 0 1 27. 2. 2024
Hermann Kate, Plzeň 2 0 0 0 2 7. 2. 2024
Šmausová Daniela, Plzeň 1 0 0 0 1 5. 2. 2024
Kader Milana, Praha 1 0 0 0 1 28. 2. 2024
Pospíšilová Rebeka, Praha 1 0 0 0 1 5. 2. 2024
Talalaievska Michelle, Praha 1 0 0 0 1 23. 2. 2024
Nemykina Aleksandra, Praha 10 3 0 0 0 3 27. 2. 2024
Nemykina Elizaveta, Praha 10 1 0 0 0 1 5. 3. 2024
Daňková Alma, Praha 3 1 0 0 0 1 28. 2. 2024
Dohnalová Tereza, Praha 5 0 0 0 1 1 5. 3. 2024
Melíšková Karolína, Praha 5 1 0 0 0 1 1. 3. 2024
Salačová Kamila, Praha 5 1 1 0 0 2 5. 2. 2024
Karásková Barbora, Praha 6 1 0 0 0 1 20. 3. 2024
Valasevich Veranika, Praha 6 1 0 0 0 1 29. 2. 2024
Kronovi Michaela a Martin, Praha 8 0 0 1 0 1 27. 2. 2024
Báchorová Jolana, Sivice 1 0 0 0 1 29. 2. 2024
Kovářová Ema, Soběslav 1 0 0 0 1 27. 2. 2024
Říha Tobiáš Jan, Svitavy 0 2 0 0 2 29. 1. 2024
Říhová Theodora Marie, Svitavy 1 0 0 0 1 29. 1. 2024
Pavlenko Eva, Třtice 1 0 0 0 1 29. 1. 2024
Přibylová Ema, Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 1 23. 2. 2024
Cábová Julie, Vidče 0 0 1 0 1 1. 3. 2024
Švadlenka Jan, Zdiby 1 0 0 0 1 29. 1. 2024
Celkem 43 8 4 6 61 -

Slovenská republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
ZŠ pri zdravotníckom zariadení, Banská Bystrica, nám. L. Svobodu 4, PSČ 974 09 2 0 0 0 2 1. 3. 2024
ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Štefánikovo nábrežie 6, PSČ 974 01 24 0 0 0 24 22. 2. 2024
Súkromná ZUŠ, Bardejov, Pod Vinbargom 1, PSČ 085 01 9 0 0 0 9 27. 2. 2024
art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Narcisová 8, PSČ 821 01 27 0 1 0 28 27. 2. 2024
Artstudio v PRIESTORe, Bratislava, Klemensova 5, PSČ 81109 15 0 0 1 16 5. 3. 2024
Galileo School, Bratislava, Dudvážská 6, PSČ 821 07 16 0 0 0 16 4. 3. 2024
Spojená škola, Bratislava, Tilgnerova 14, PSČ 84104 2 0 0 0 2 29. 2. 2024
Spojená škola sv. Františka z Assisi, Bratislava, Karloveská 32, PSČ 841 04 9 0 0 0 9 29. 2. 2024
SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, Bratislava, Nevädzová 4, PSČ 821 01 11 0 0 0 11 4. 3. 2024
ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Sklenárova 5, PSČ 821 09 27 0 0 1 28 22. 2. 2024
ZUŠ Radlinského, Bratislava, Radlinského 53, PSČ 811 07 12 0 0 0 12 26. 2. 2024
SZUŠ Vladimíra Pánika, Dlhá nad Oravou, Dlhá nad Oravou 198, PSČ 027 55 5 0 0 0 5 14. 2. 2024
ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Matúškova 1632/5, PSČ 026 01 31 0 0 0 31 20. 2. 2024
ZUŠ, Dunajská Lužná, Školská 257, PSČ 900 42 5 0 0 4 9 5. 3. 2024
ZŠ, Fričovce, Fričovce 21, PSČ 082 37 12 0 0 0 12 27. 2. 2024
ZUŠ, Heľpa, Školská 590, PSČ 97668 11 0 0 0 11 29. 2. 2024
ZŠ, Holíč, Školská 2, PSČ 908 51 10 13 0 0 23 27. 2. 2024
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Hviezdoslavova 12, PSČ 060 01 40 0 0 0 40 26. 2. 2024
ZŠ s MŠ Konská, Konská, Školská ulica 399/7, PSČ 01313 1 0 0 0 1 30. 1. 2024
Centrum voľného času, Košice, Orgovánová 5, PSČ 040 11 0 0 1 0 1 23. 2. 2024
SŠUP filmová, Košice, Petzvalova 2, PSČ 040 11 9 2 1 0 12 11. 2. 2024
ZUŠ, Košice, Irkutská 1, PSČ 040 12 17 0 0 0 17 26. 2. 2024
ZUŠ, Krásno nad Kysucou, SNP 167, PSČ 023 02 8 0 0 0 8 22. 2. 2024
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice, Saratovská 87, PSČ 934 05 3 0 0 0 3 1. 3. 2024
ZUŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 591, PSČ 033 01 30 0 0 0 30 26. 2. 2024
Súkromná ZUŠ, Lozorno, Zvončínska 190/3, PSČ 900 55 0 0 0 1 1 27. 2. 2024
Súkromná ZUŠ, Lučenec, Gemerská cesta 1, PSČ 984 01 33 0 0 0 33 21. 2. 2024
Spojená škola, Modra, Vajanského 93, PSČ 900 01 6 0 0 0 6 23. 2. 2024
Súkromná ZUŠ ateliér Médea, Nitra, Piaristická 2, PSČ 949 01 2 0 0 0 2 1. 3. 2024
Súkromná ZUŠ Tralaškola, Nitra, Ďurková 18, PSČ 949 01 1 0 0 0 1 26. 2. 2024
ZUŠ, Nováky, Chemikov 956/34, PSČ 972 71 10 0 0 0 10 23. 2. 2024
ZŠ, Opatovce nad Nitrou, Opatovce, 509, PSČ 972 02 6 0 0 0 6 6. 2. 2024
ZŠ, Partizánske, Malinovského ul. 1160/31, PSČ 958 06 2 0 0 0 2 26. 2. 2024
Spojená škola, Piešťany, Valova 40, PSČ 921 01 18 0 0 0 18 22. 2. 2024
ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Jesenského 246/10, PSČ 01701 20 10 0 0 30 19. 2. 2024
SZUŠ DAMA, Prešov, Weberova 13, PSČ 080 01 0 0 1 0 1 27. 2. 2024
SZUŠ Miroslava Kobeláka, Prešov, Lemešany, PSČ 08001 17 0 0 0 17 27. 2. 2024
Centrum voľného času, Prievidza, Novackého 14, PSČ 97101 19 15 0 0 34 23. 2. 2024
ZUŠ, Rimavská Sobota, Salvova 1, PSČ 979 01 6 0 0 0 6 26. 2. 2024
Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Mostová 4, PSČ 034 01 11 0 0 0 11 4. 3. 2024
ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Kráľovská 16, PSČ 909 01 24 0 0 0 24 20. 2. 2024
ZUŠ, Smižany, Nám. M. Pajdušáka 2, PSČ 053 11 4 0 0 2 6 6. 3. 2024
ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Zimná 12, PSČ 059 01 64 0 0 0 64 1. 3. 2024
MŠ, Stará Ľubovňa, Tatranská 21, PSČ 064 01 6 0 0 0 6 26. 2. 2024
MŠ Tatranská Elokované pracovisko, Stará Ľubovňa, Za Vodou 14, PSČ 064 01 2 0 0 0 2 26. 2. 2024
MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa, Vsetínska 36, PSČ 064 01 8 0 0 0 8 26. 2. 2024
Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Komenského 8, PSČ 064 01 16 0 0 0 16 29. 2. 2024
ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Okružná 9, PSČ 064 01 36 0 0 0 36 26. 2. 2024
ZUŠ Stará Turá, Stará Turá, SNP 293/31, PSČ 91601 4 0 0 0 4 29. 2. 2024
ZUŠ, Svätý Jur, Kollárova 2, PSČ 900 21 4 0 0 0 4 20. 2. 2024
Spojená škola internátna, Topoľčany, Tovarnícka 1632, PSČ 955 01 7 0 0 0 7 28. 2. 2024
Súkromná ZUŠ, Trenčín, Gagarinova 7, PSČ 911 01 48 0 1 0 49 21. 2. 2024
ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Nám. SNP 2, PSČ 911 89 24 0 0 0 24 29. 2. 2024
Denný stacionár Naše stacko, Trnava, Kalinčiakova 45, PSČ 917 01 23 0 1 1 25 1. 3. 2024
ZUŠ, Trnava, Mozartova 10, PSČ 917 08 6 0 1 0 7 1. 3. 2024
Súkromná ZUŠ, Tuchyňa, Tuchyňa 105, PSČ 01855 14 0 0 0 14 23. 2. 2024
ZUŠ, Tvrdošín, Školská 872, PSČ 027 44 4 0 0 0 4 5. 3. 2024
ZUŠ Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica 14123, PSČ 059 60 1 0 0 0 1 28. 2. 2024
Spojená škola internátna, Ždaňa, Abovská 244, PSČ 04411 4 0 0 0 4 20. 2. 2024
ZŠ Martinská, Žilina, Martinská 20, PSČ 01008 10 0 0 1 11 26. 2. 2024
ZŠ Slovenských dobrovoľníkov, žilina, Slovenských dobrovoľníkov 122/7, PSČ 010 03 6 0 0 0 6 1. 3. 2024
ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Martinská 19, PSČ 010 08 8 0 1 2 11 20. 2. 2024
ZUŠ L. Árvaya, Žilina, Dolný val 12, PSČ 010 01 13 0 0 0 13 6. 2. 2024
ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Gaštanová 8327/56 A, PSČ 010 07 36 0 0 0 36 20. 2. 2024
Celkem 859 40 8 13 920 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Mičicová Michaela, Kátov 1 1 0 0 2 27. 2. 2024
Macejka Dávid, Košice 1 0 0 0 1 27. 2. 2024
Balogová Mária, Poprad 1 0 0 0 1 29. 2. 2024
Pitoňák Erik, Rožňava 1 0 0 0 1 20. 2. 2024
Pitoňák Marcel, Rožňava 1 0 0 0 1 20. 2. 2024
Celkem 5 1 0 0 6 -

© MDVV Lidice 2008 - 2024, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus