» Archiv ročníků » Ročník 49 » Ocenění » Zahraniční účastníci
Ocenění zahraniční účastníci
Albánie, Alžírsko, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Filipíny, Francie, Ghana, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Kambodža, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Libanon, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Mali, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Senegal, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela
Albánie
Tirane - National Cultural Children Centre
Čestné uznání
- Hoxha Orges, 12 let
Alžírsko
Algiers - La Citadelle du Savoir
Medaile
- Yacoubi Ibrahim Adem, 9 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Aknouche Aya, 6 let
- Bentir Abderrahmane, 9 let
- Issiakhen Nabil, 7 let
- Ouared Medina, 8 let
- Sahnoun Ines, 8 let
Arménie
Dilijan - Dilijan Art School
Medaile
- Soghoyan Taguhi, 13 let
- Tovmasyan Vahram, 9 let
Čestné uznání
- Manucharyan Erik, 10 let
- Sargsyan Ruslan, 9 let
Gyumri - Endanik Youth Creative Centre SNCO
Čestné uznání
- Hovhannisyan Vardan, 9 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Lets Shake Body“, bez udání věku
Yerevan - Henrik Igityan National Centre for Aesthetics
Čestné uznání
- Davtyan Anri, 7 let
- Khurshudyan Alexander, 8 let
Austrálie
Melbourne - Czech School of Melbourne
Čestné uznání
- Jones Christian Patrick, 10 let
- Jones Sebastian Alexander, 10 let
Ázerbájdžán
Baku - Art School No. 6 named aft. Fikret Amirov
Čestné uznání
- Maharramova Asmar, 15 let
Baku - Children and Youth Development Center No. 3
Čestné uznání
- Amirli Gulkhanim, 16 let
Bangladéš
Dhaka
Čestné uznání
- Kazi Rishona Fatema Shareen, 5 let
Belgie
Bruxelles - Česká škola bez hranic Brusel
Čestné uznání
- Esteban Hlavkova Eva, 7 let
- Kolouch Mikuláš, 10 let
- Kolouch Robin, 8 let
Bělorusko
Baran - GUO DSHI No. 3 Orsha
Čestné uznání
- Gil'ts Liya, 14 let
- Semenova Ksenija, 13 let
Dyatlovo - Dyatlovskaya Detskaya Shkola Iskusstv
Čestné uznání
- Belyi Kirill, 11 let
Gomel - School 58
Čestné uznání
- Ozhegova Yuliana, 13 let
Grodno - Children's Art School
Čestné uznání
- Sokolovskaya Ekaterina, 13 let
Krasnaia Sloboda - Krasnaia Sloboda Art School
Čestné uznání
- Germanovich Vera, 10 let
Minsk - Art Studio Wostrau
Čestné uznání
- Shalima Artsiom, 12 let
Minsk - CDODiM Mayak
Čestné uznání
- Kamenyuk Maxim, 7 let
Novoelnaya - GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv
Čestné uznání
- Ermolenko Evgenij, 14 let
Polotsk - Polotsk Art School
Čestné uznání
- Romanova Anastasija, 14 let
Soligorsk - Art School
Čestné uznání
- Karelina Veronica, 15 let
- Shpakovskaya Sofia, 14 let
Soligorsk - GUDO Center for Creativity of Children and Youth
Čestné uznání
- Mohort Gleb, 11 let
Vitebsk - GUO DSHI No. 3 Maladik
Čestné uznání
- Sidorenko Maksim, 10 let
- Stremuzhevskoy Emilii, 9 let
Vitebsk - GUO Srednyaya shkola No. 25
Čestné uznání
- Kiselev Artem, 10 let
Vitebsk - Vitebsk Children's Art School
Medaile
- Drobitko Violetta, 16 let
- Vodneva Victoria, 12 let
Vitebsk - Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka
Zhlobin - GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2
Čestné uznání
- Shchahlov Artemy, 6 let
Bosna a Hercegovina
Banja Luka - Organization UDAS
Čestné uznání
- Vujinović Luna, 12 let
Brazílie
São Paulo - Humboldt Die Deutsche Schule in São Paulo
Čestné uznání
- Siebert Francavilla Frederico, 14 let
- Wagner Benatti Daniela, 14 let
Bulharsko
Sofia - Art Studio Prikazen svjat
Sofia - Uwekind International School
Čestné uznání
- Gadgova Iachezara, 8 let
- Kostadinov Yulian, 10 let
Veliko Turnovo - Emilyan Stanev Secondary School
Čestné uznání
- Dudunekov Joan, 16 let
Černá Hora
Budva - JU OŠ Mirko Szentić Petrovac
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „A Virus“, 9-14 let
Cetinje - JU Srednja likovna škola Petar Lubarda
Čestné uznání
- Dlabač Viktor, 16 let
Herceg Novi - JPU Naša radost
Čestné uznání
- Miklasćuk Stefanija, 5 let
Kotor - JPU Radost
Čestné uznání
- Bošković Martin, 5 let
Podgorica - Gymnazija Slobodan Škerović
Medaile
- Milatović Anastasija, bez udání věku
Podgorica - JU OŠ Savo Pejanović
Čestné uznání
- Dekić Aleksandra, 12 let
- Ivanović Jana, 12 let
- Roganović Nastasija, 12 let
- Vujošević Itana, 13 let
Čína
Beijing - International Student Art
Čestné uznání
- Song Danyao, 11 let
Čestné uznání
- Qiao Yichen, 13 let
- Zhou Yuli, 13 let
Chengdu - Chengdu Youth Palace
Čestné uznání
- Li Aoze, 8 let
- Qi Liu Han, 6 let
Hong Kong - Amaze Art Studio
Čestné uznání
- Lau Yat Kiu, 9 let
- Leung Tsz Yu, 6 let
Hong Kong - Play Art Gallery
Čestné uznání
- Kwok Yee Lai Jason, 6 let
- Wong Wan Him, 6 let
Hong Kong - Simply Art
Medaile
- Kwong Hin Yee, 15 let
- Lau Kin Gi, 15 let
- Lau You Gi, 13 let
- Tse Yu Ning Eunice, 15 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Chan Ka Laam, 12 let
- Chan Yan Hey, 7 let
- Jok King Hang, 9 let
- Ng Sui Hin Cedric, 8 let
- Tai Tsz Chin Hilary, 13 let
- Yeung Shu Kiu Lotta, 11 let
- Zhou Yan Yat, 9 let
Hong Kong - Vkids Creative
Medaile
- Chung Pak Kiu Javen, 4 roky
- Tam Lucas, 4 roky
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Hau Lucas Caden, 5 let
- Hui Isabella Kora, 5 let
- Chun Wun Man Ayrton, 4 roky
- Sun Simone, 4 roky
- Wong Ngo Yeung, 5 let
Qingdao - Langejinyi Art Studio
Čestné uznání
- Haoming Wen, 5 let
- Qimiao Chen, 9 let
Shanghai - Artspire
Čestné uznání
- Dong Boxuan, 4 roky
- Wang Haoxi, 8 let
- Xu Fanxia, 9 let
- Zhang Shiyi, 6 let
- Zhang Yiyuan, 6 let
Taiwan, New Taipei City
Medaile
- Chuang Henry, 11 let
Taiwan, Taipei - Pink Art
Medaile
- Wan Cīel, 7 let
Wuxi - Poetry & Distant Art Studio
Čestné uznání
- Cang Yun Shu, 5 let
Egypt
Alexandria - Alexandria Sporting Club - Children Art Center
Čestné uznání
- Amer Yassin, 10 let
- Fathy Zeina Ahmed, 11 let
Estonsko
Haapsalu - Haapsalu Kunstikool
Čestné uznání
- Borchers Sophie Elisabeth, 11 let
Kohtla-Järve - Ahtme Kunstide Kool
Čestné uznání
- Rogožina Jekaterina, 13 let
Narva - Narva Art School
Čestné uznání
- Aleksandrov Maksim, 15 let
Tallinn
Čestné uznání
- Volkova Daria, 14 let
Tallinn
Medaile
- Minchenkova Alisa, 8 let
Tallinn
Medaile
- Saks Sofia, 13 let
Tallinn - Art School DAK Stuudio
Čestné uznání
- Rebane Solomia, 15 let
Tallinn - Estonian Jewish Education Center
Čestné uznání
- Kot Levi, 9 let
- Kot Shoshana Bluma, 11 let
- Taran Tetiana, 11 let
Tallinn - Tallinna Vanalinna Kunstikeskus
Čestné uznání
- Vaštšenko Ilja, 10 let
Tapa - Tapa Music and Art School
Čestné uznání
- Makrjakov Eliise, 11 let
- Pilt Adeele, 8 let
- Tiits Benno, 9 let
Filipíny
Mandaluyong - Lourdes School of Mandaluyong
Čestné uznání
- Infante John Adrien, 16 let
- Pinzon Isagani Javier, 16 let
Čestné uznání
- Almonte Infante John Benedict, 15 let
Francie
Paris - Art Studio Vaivorykste
Čestné uznání
- Loszycer Sasha, 12 let
Ghana
Obuasi - Wiltek Freedom Academy
Čestné uznání
- Anokye Oliva Kwadwo, 7 let
Gruzie
Sachkhere - Sachkhere's Art School nam. of Soso Tsereteli
Čestné uznání
- Sheklashvili Vaso, 15 let
Chile
Santiago - Instituto Hebreo Dr. Chaim Weizmann
Čestné uznání
- Gal Medel Winer, 11 let
- Mayerson Dana, 11 let
Chorvatsko
Čakovec - OŠ Belica
Čestné uznání
- Janušić Tin, 13 let
- Škvorc Dino, 13 let
Lopatinec - OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Čestné uznání
- Dominić Krsto, 12 let
Ogulin - Ivane Brlić-Mažuranić Primary School
Čestné uznání
- Puškarić Borna, 9 let
Rijeka - Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci
Valpovo - OŠ I. Kukuljevića, Belišće
Čestné uznání
- Vincetić Iva, 11 let
Zadar - Gimnazija Vladimira Nazora
Čestné uznání
- Mandić Tijana, 16 let
Zagreb - Privatna umjetnička gymnazija s pravom javnosti
Čestné uznání
- Stipić Lucija, 15 let
Indie
Ahmedabad - Hobby Centre for Art
Čestné uznání
- Shah Khush, 13 let
Bhavnagar - Tulika for Child Art
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Bhavsar Diti Jigneshbhai, 10 let
- Chauhan Pruthvirajsinh Dharmendrasinh, 14 let
- Chudasama Parikshit Ajaysinh, 12 let
- Jagad Utsav Prashant, 11 let
- Mehta Devshri Rajivbhai, 10 let
- Parmar Nandish Manishbhai, 12 let
- Raval Suraja Brijeshbhai, 12 let
- Upadhyay Shivang Kanakray, 14 let
- Vakani Aadhya Bakulbhai, 8 let
Čestné uznání
- Andhariya Pranshu Yagnikbhai, 6 let
Hyderabad - Young Envoys International
Čestné uznání
- Karthik K., 10 let
- Sri Briti K., 6 let
Kolkata - Children's Art World
Čestné uznání
- Das Souvik, 9 let
Nashik - Ira Studio
Čestné uznání
- Naik Ananya, 14 let
Nashik - K. K. Wagh Universal School
Indonésie
Bandung - Ananda Visual Art School
Čestné uznání
- Gunawan Joel, 5 let
Gresik - SD Muhammadiyah 2 GKB
Čestné uznání
- Syifa Asyifa Putri Ghaisani, 9 let
Gresik - SMA Muhammadiyah 10 GKB
Čestné uznání
- Abdee Muhammad Abdee Syahbani, 16 let
Gresik - SMP Muhammadiyah 12 GKB
Čestné uznání
- Amel Amalia Fairuz Agustine, 13 let
Gresik - UPT SMPN 16
Čestné uznání
- Tony Willson Jauza Mayesta L. W., 13 let
Jakarta - Linda Art School
Čestné uznání
- Evangeline Eryn, 15 let
- Qatra Laetitia, 14 let
Surabaya
Čestné uznání
- Koesboedi Dadang, 11 let
Surabaya - Nirvana Visual School
Čestné uznání
- Hadinata Kennard Alvaro, 12 let
Itálie
Milano - Česká škola Milán
Čestné uznání
- Dilena Eva, 11 let
Izrael
Iksal Village - Preschool Al-Ahlam
Čestné uznání
- Darawshi Rateb, 5 let
Iksal Village - Preschool Al-Alwan
Čestné uznání
- Shalabi Razan, 6 let
Iksal Village - Preschool Al-Malaika
Čestné uznání
- Habashi Nadia, 5 let
- Sleeman Khaled, 5 let
Kambodža
Phnom Penh - Yamada School of Art
Čestné uznání
- Meang Sry Sotheareach, 9 let
Kazachstán
Ust-Kamenogorsk - KGKP Children's Art School Zhuldyz
Čestné uznání
- Aglanbekova Umit, 14 let
Keňa
Nairobi - Braeburn School
Čestné uznání
- Rwanjeu Benjamin, 12 let
Nairobi - Lycée Denis Diderot
Čestné uznání
- Nande Baiwong Thibaut, 14 let
- Nkezabera Ivanka, 14 let
Čestné uznání
- Monteil Mia Sophia, 13 let
Kolumbie
Choachí - Institución Educativa Departamental Ignacio Pescador
Čestné uznání
- Jara Diaz Juan Andres, 6 let
Korejská republika
Busan - Busan Middle School of Arts
Seocho-gu
Čestné uznání
- Lee Erin, 12 let
Seogwipo-si - Arto Academy of Arts
Čestné uznání
- Kang Jian, 15 let
Seoul - Korea Art Education Association (KAEA)
Čestné uznání
- Kim Ha Nuel, 5 let
- Kim Harin, 5 let
- Min Sooyoung, 4 roky
Čestné uznání
- Gong Yoon Chan, 4 roky
- Kim Jun Su, 4 roky
Yongsan-gu
Čestné uznání
- Han Eugene, 13 let
Kosovo
Prishtina - ILG School
Čestné uznání
- Andersen Aiden, 7 let
- Hansen Valdemar, 6 let
- Michaud Augy, 6 let
Kuba
Havana - Academia Nacional de Bellas Artes San Alejandro
Čestné uznání
- Hernández Abreu Kevin, 12 let
Kypr
Nicosia - American International School in Cyprus
Čestné uznání
- Osmolovskaya Anna, 15 let
Litva
Kaunas - Antanas Martinaitis Art School
Medaile
- Jakubaityte Dalia, 15 let
Kėdainiai - Art School
Čestné uznání
- Balandyte Ugne, 10 let
- Liutkute Adrija, 10 let
Klaipėda - Art studio Varsa, Youth Centre
Čestné uznání
- Valaitis Justinas, 7 let
Kuršėnai - Kuršėnai Art School
Čestné uznání
- Cirtautė Ovidija, 14 let
Panevėžys - Panevėžys Art School
Medaile
- Cechanavičiūtė Saulė, 16 let
- Dagytė Kamilė, 14 let
Šilalė - Art School of Šilalė
Čestné uznání
- Dargevičius Augustas, 11 let
- Garbenytė Mėta, 10 let
Trakai - Trakai Art School
Vilnius
Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos Gymnasium
Medaile
- Sergedaitė Saulė, 16 let
- Strumilaitė Patricija, 16 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Andziulytė Ugnė, 16 let
- Dautoraitė Julija, 16 let
- Navickaitė Elena, 16 let
- Telmanaitė Auksė, 16 let
- Venckutė Viltė, 16 let
Vilnius - Vilnius Minties Gymnasium
Čestné uznání
- Rapševičiūtė Marija, 16 let
Čestné uznání
- Galvosaitė Viktorija, 16 let
Vilnius - Vilnius Student's Creative and Education Center
Lotyšsko
Cēsis - Cēsu BJC
Medaile
- Puriņa Nellija, 9 let
Daugavpils - Daugavpils BJC Jauniba
Čestné uznání
- Sokolovska Ksenija, 10 let
Jelgava - Jaunrades Nams Junda
Čestné uznání
- Kārkliņš Valters, 10 let
Jūrmala - Jūrmala Art School
Čestné uznání
- Baranovska Karīna Agate, 13 let
- Madara Kļaviņa, 13 let
- Semeika Dinija, 14 let
- Šamšura Valērija, 14 let
Ķekava - Ķekava Art School
Čestné uznání
- Valuka Elizabete, 13 let
Kraslava - Kraslava BJC
Čestné uznání
- Skorodihina Anastasija, 12 let
Liepāja - Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola
Limbaži - Limbažu vidusskola
Līvāni - Līvānu 1. vidusskola
Čestné uznání
- Sevostjanova Darja, 7 let
Līvāni - Līvānu BJC
Čestné uznání
- Silavs Markuss, 8 let
- Smaļi Iļja, 15 let
- Smaļi Ivans, 13 let
Naukšēnu - Naukšēnu Novada Vidusskola
Čestné uznání
- Priedīte Madara, 16 let
Ogre - Ogre Art School
Čestné uznání
- Karpenko Sāra, 13 let
- Majevska Diāna, 13 let
Olaine - Olaines 1. vidusskola
Čestné uznání
- Aleksejeva Karīna, 14 let
Olaine - Olaines 2. vidusskola
Čestné uznání
- Ansberga Alisa, 14 let
- Logvina Anastasija, 13 let
- Soldatkina Darja, 14 let
Medaile
- Matsiushenkova Maryna, 15 let
- Vlasova Arina, 13 let
Ranka - Rankas pamatskola
Čestné uznání
Riga
Čestné uznání
- Pakere Paula, 4 roky
Sigulda - Siguldas 1. pamatskola
Medaile
- Markevica Liva, 13 let
Stopiņi - Gaismas Pamatskola
Čestné uznání
- Grustāns – Šveicers Kristers, 13 let
- Neilande Evita, 14 let
- Neilande Nikola, 12 let
Ventspils - Ventspils Jaunrades Nams
Čestné uznání
- Kligačs Ralfs, 13 let
Lucembursko
Hespérange - Art à l'école de Hespérange
Čestné uznání
- Garcias Kamy, 11 let
Maďarsko
Debrecen - Debreceni Kazinczy F. Általános Iskola és AMI
Medaile
- Török Zsigmond András, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Fekete Alexandra, 13 let
- Föczén Anna, 9 let
- Kiss Róbert, 13 let
- Kovács Brigitta, 8 let
- Petró Zalán, 13 let
- Sándor Janka Lili, 8 let
- Vékony Letti Sára, 8 let
Magyarpolány - Müvészeti Iskola
Čestné uznání
- Pelikán Zsóka, 12 let
Čestné uznání
- Bolla Adám, 12 let
Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola és AMI
Medaile
- Balikó Georgina, 14 let
- Jakab Hanna, 14 let
Mali
Bamako - Complexe Scolaire "La Fontaine"
Čestné uznání
- Touré Fadima, 15 let
Mexiko
Ciudad de México (Mexico City) - Taller la Imagen del Rinoceronte
Čestné uznání
- Jaimes Melgar Ambar Yarince, 10 let
Moldavsko
Chisinau - Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru
Medaile
- Banu Andrea, 15 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Antohi Ana-Maria, 14 let
- Caisîn Arsenie [ 1 | 2 ], 14 let
- Filimon Nicolae, 14 let
- Sircu Livia, 11 let
Chisinau - Scoala de Arte Valeriu Poleakov
Čestné uznání
- Bocșanean Diana, 15 let
Mongolsko
Ulaanbaatar
Čestné uznání
- Bayartogtokh Oyundari, 9 let
Myanmar
Yangon
Čestné uznání
- Tint San Min, 10 let
Yangon
Čestné uznání
- Myat San Min, 12 let
Yangon - No. 2 Basic Education High School Sanchaung
Čestné uznání
- Thij Aye Nyein Nyein, 15 let
Yangon - The British International School
Čestné uznání
- Chang Yubin, 13 let
Německo
Frankfurt am Main
Čestné uznání
- Nittka Sascha, 15 let
Frankfurt am Main
Čestné uznání
- Su Ziheng, 15 let
Nizozemsko
Hilversum
Čestné uznání
- Rajan Iniha Janarthana, 9 let
Nový Zéland
Tauranga - ACG Tauranga
Čestné uznání
- Rutherford Sarah, 16 let
Tauranga - The Incubator Creative Hub
Medaile
- Horak Amy, 9 let
Peru
Lima
Čestné uznání
- Beretta Musiris Fiorenza, 15 let
Lima
Čestné uznání
- Méndez Peña Ananda Sofia, 10 let
Polsko
Czerna - Primary School in Czerna
Medaile
- Lupa Franciszek, 10 let
Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Contrasts
Čestné uznání
- Cytryniak Barbara, 6 let
- Nowak Oliwer, 8 let
- Toman Natalia, 6 let
Toruń - Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń
Čestné uznání
- Świech Liliana, 7 let
Medaile
- Mausolf Hanna, 12 let
Zabrze - Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Čestné uznání
- Kandora Szymon, 10 let
Źyrardow - Młodzieżowy Dom Kultury
Čestné uznání
- Wilska Malgorzata, 16 let
Portugalsko
Lisabon - Colégio Valsassina
Čestné uznání
Rakousko
Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Čestné uznání
- Jirout Adam, 11 let
Rumunsko
Iasi - Colegiul National de Arta
Čestné uznání
- Miclăuș Tereza, 16 let
Rusko
Birobidjan - MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva
Medaile
- Brezgin Vyacheslav, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Gordeeva Yaroslava, 13 let
- Martynov Alexey, 8 let
- Mastikin Konstantin, 12 let
- Shtelter Svetlana, 12 let
- Sineva Ksenia, 8 let
Kirovsk - Children's Art School named after Alexander S. Rozanov
Čestné uznání
- Kuznetsova Olesya, 7 let
- Mechislavskiy Ivan, 7 let
Kotelniki - Children's Center Lesenka
Čestné uznání
- Agapova Vera, 10 let
Krasnoyarsk - Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. V. I. Surikova
Čestné uznání
- Boldakov Ilya, 12 let
Longyugan
Čestné uznání
- Danilin Mikhail, 10 let
Luga - MOUDO Luiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Semenova Alina, 14 let
Moscow - GBOU School No. 1955
Medaile
- Murashko Kupava, 12 let
Čestné uznání
- Altriashkina Alexandra, 16 let
- Denisova Yana, 14 let
- Garaeva Lubov, 14 let
- Magomedbekova Violetta, 15 let
- Murashko Kupava, 12 let
- Tretyakova Polina, 14 let
Omsk - BOU DO Children's Art School No. 14
Čestné uznání
- Imgrunt Amelia, 11 let
Omsk - BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva
Čestné uznání
- Kovrigina Mariya, 13 let
- Nikonova Anzhelika, 8 let
Saratov - SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv
Čestné uznání
- Ledovskaya Varvara, 8 let
- Vinokurova Sofia, 8 let
Severodvinsk - MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2
Čestné uznání
- Koroleva Valeria, 14 let
- Shilova Alice, 13 let
Sochi - MBUDO DHSH No. 2
Čestné uznání
- Khodova Irina, 12 let
- Khristoforova Elena, 13 let
Ufa - MBOU DOD Detskaya khudozhestvenaya shkola No. 2
Čestné uznání
- Pappe Polina, 14 let
Vladikavkaz - Republic Liceum of Art
Čestné uznání
- Golubeva Veronika, 10 let
- Kadzova Steffa, 9 let
Senegal
Saint-Louis - Lycée de jeunes filles Ameth Fall
Čestné uznání
- Niang Aminata, 14 let
Severní Makedonie
Skopje - OOU Krste Misirkov
Čestné uznání
- Stamchevski Martin, 14 let
Skopje - SUGS Nikola Karev
Singapur
Singapore - Marsiling Secondary School
Čestné uznání
- Bin Amirnuddin Mohammed Nurhidayat, 15 let
- Poh Wei Xian Andrea, 15 let
Slovinsko
Cerklje - OŠ Davorina Jenka
Čestné uznání
- Kavšek Eli, 10 let
- Lombar Manca, 10 let
Col - OŠ Col
Čestné uznání
- Vidmar Tine, 8 let
Dobravlje - OŠ Dobravlje
Dutovlje - Osnovna šola
Medaile
- Goranić Mila, 12 let
- Kosmač Taj, 13 let
Čestné uznání
- Kosmač Hana [ 1 | 2 ], 11 let
- Kosmač Taj, 13 let
Gornja Radgona - Primary School
Čestné uznání
- Rozmarič Tjan, 12 let
Ljubljana - OŠ Kolezija
Čestné uznání
- Jakovljević Jan, 12 let
- Potočnik Pia, 12 let
- Račečič Luka, 12 let
Ljubljana - Vrtec Pedenjped
Čestné uznání
- Perovšek Lovrenc, 4 roky
Polzela - OŠ Polzela
Čestné uznání
- Bohak Nuša [ 1 | 2 ], 12 let
- Turnšek Lana, 13 let
- Veber Izabela, 12 let
Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Čestné uznání
- Buček Matic, 5 let
- Hajdinjak Matic, 5 let
- Kojc Alisa, 5 let
- Kuzmič Jona, 5 let
- Stefanović Nejc, 5 let
Velenje - Primary School Livada
Čestné uznání
- Rednjak Anamarija, 11 let
Spojené arabské emiráty
Dubai - Pristine Private School
Čestné uznání
- Hithanadurage Anthony, 13 let
Srbsko
Belgrade - Artino Art Studio
Medaile
- Pavković Maša, 16 let
Čestné uznání
- Djorić Hana, 7 let
- Djunisijević Iva, 14 let
- Joksić Jana, 14 let
Belgrade - Children's Cultural Center Belgrade
Čestné uznání
- Tomasević Eva, 11 let
Belgrade - PICTUM, Association for Cultivating & Studying Ancient Crafts & Art Work
Medaile škole za kolekci grafiky
- Dzodic Mia, 13 let
- Janković Sofija, 16 let
- Jocić Nina, 13 let
- Stamatović Petra, 16 let
- Stevanović Marija, 13 let
Čestné uznání
- Dimitrijević Ema, 11 let
- Marjanović Mina, 13 let
Belgrade - PPU Kindergarden
Čestné uznání
- Kovačević Nina, 6 let
- Savković Jana, 6 let
Novi Sad - Center for art education of children and youth of Vojvodina
Čestné uznání
- Brajić Andrej, 6 let
Novi Sad - Dositej Obradović
Čestné uznání
- Maksimović Dunja, 7 let
Subotica - Workshop EmArt
Čestné uznání
- Voros Viktor, 11 let
Španělsko
Sabadell
Čestné uznání
- Hernández Randazzo Gabriela, 15 let
Švédsko
Stockholm - Akruti Art
Čestné uznání
- Suresh Swastik, 14 let
Švýcarsko
Obersiggenthal - Zanna Demcenko Art Studio
Čestné uznání
- Nilsson Nora, 4 roky
Thajsko
Nakhon Ratchasima - Banlongtong School
Medaile
- Praklang Arisa, 9 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Butkhot Ratchaneekhon, 9 let
- Chuenpho Nannaphat, 10 let
- Nonpho Jirapinya, 9 let
- Phimmongkhon Pimnara, 9 let
- Plangklang Punnarad, 7 let
Turecko
Istanbul - Özel Istanbul Koleji
Čestné uznání
- Ariburnu Ali Atakan, 5 let
- Ceylan Hakan Mirac, 5 let
- Tiftikcioglu Erol Arda, 4 roky
Ukrajina
Dnipro - Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka"
Kramatorsk - Art School No. 3
Čestné uznání
- Sova Anna, 14 let
- Voitsehovich Mariia, 14 let
Kryvyi Rih - Visual Art Center
Cena poroty 2021
Medaile
- Fomichev Stanislav, 8 let
- Kozyryeva Maiia, 8 let
- Syborskaya Mariya, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Adamenko Mariya, 7 let
- Bessonov Timofey, 9 let
- Bogomazova Mariya, 6 let
- Borysenko Sofia, 7 let
- Bovduy Dima, 9 let
- Bykov Artem, 9 let
- Fomichev Stanislav, 8 let
- Goncharenko Polina, 13 let
- Cherniavskiy Danil, 7 let
- Karlenko Mar'yana, 7 let
- Kondratenko Nikita [ 1 | 2 ], 11 let
- Lipkin Mikhail, 8 let
- Logvinenko Oleksiy, 13 let
- Lun'ova Anastasiya, 13 let
- Matrosov Renat, 7 let
- Plokhuta Milena, 7 let
- Pronoza Eva, 7 let
- Shuba Kira, 8 let
- Shul'ga Tanya, 11 let
- Tabatskaya Melissa, 6 let
- Temnik Adelina, 8 let
Lutsk - Art School
Čestné uznání
- Kravchuk Tanja, 12 let
- Sakhnyk Daryna, 10 let
Lviv - Centre for Child and Youth Creativity, Art Studio "Bee"
Čestné uznání
- Hladiuk Katerina, 7 let
- Malaniuk Anna, 10 let
- Shkapiak Viktoriia, 11 let
Odessa
Medaile
- Andreev Nikolai, bez udání věku
Odessa - Kostandi Children's Art School
Čestné uznání
- Solodkiy Denis, 15 let
Čestné uznání
- Kirilenko Alexandra, 7 let
- Mustafina Margarita, 8 let
- Senin Mark, 8 let
- Stolyar Nikol, 7 let
Shostka - Shostka Children's Art School
Medaile
- Petrenko Anastasiia, 16 let
USA
Roanoke - Art Wheel Studio
Čestné uznání
- Parekh Jaini, 13 let
Uzbekistán
Shahrisabz - Specialized Boarding Art School of Kashkadarya
Čestné uznání
- Xolboboyeva Fotima, 14 let
Velká Británie
Bury St Edmunds - County Upper School
Čestné uznání
- Ashman Sophie, 13 let
- Chorlton Sophia, 13 let
Čestné uznání
- Beatty Lily, 13 let
- Bird Ellie, 14 let
- Winsbury–Cutts Holly, 15 let
- Wiseman Joshua, 13 let
- Young Rebecca, 14 let
Venezuela
Baruta - Taller de Expresión Artistica
Čestné uznání
- Carreira Samuel, 8 let