» Archiv ročníků » Ročník 43 » Ocenění » Účastníci ze SR
Ocenění účastníci ze SR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Mateřské školy
Poprad - MŠ pri Spojenej škole, Letná 3453/34
Čestné uznání
- Kost Eliáš Matias, 7 let
Základní školy
Bratislava - SZŠ Galileo School, Dudvážská 6
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Brosz Oliver, 7 let
- Chachalák Christian, 7 let
- Jakubcová Nina, 7 let
- Šiška Šimon, 6 let
- Školník Filip, 7 let
Diviaky nad Nitricou - ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121
Čestné uznání
- Brokešová Kristína, 10 let
- Kohútová Bianka, 10 let
Divín - ZŠ, Lúčna 8
Čestné uznání
- Štupák Lukáš, 12 let
Holíč - ZŠ, Školská 2
Čestné uznání
- Nestrašilová Michaela, 14 let
Rajec - ZŠ, Lipová 2
Čestné uznání
- Veselá Alexandra, 14 let
- Vysoká Barbora, 12 let
Základní umělecké školy
Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Medaile škole za kolekci grafiky
- Jančíková Katarína, 10 let
- Jančíková Zuzana, 7 let
- León Ema [ 1 | 2 ], 8 let
- Riečan Jakub, 9 let
Bratislava - Ružinov - Súkromná ZUŠ, Ružová dolina 29
Čestné uznání
- Illéšová Daniela, 14 let
Dolný Kubín - ZUŠ Ivana Ballu, Nám. slobody 1271/6
Čestné uznání
- Jurík Andrej, 6 let
- Marček Andrej, 14 let
Dolný Kubín - ZUŠ P. M. Bohúňa, Matúškova 1631/5
Čestné uznání
- Antalová Andrea, 12 let
- Haláková Nikola, 8 let
- Hunčagová Nina, 9 let
Dunajská Lužná - ZUŠ, Školská 257
Čestné uznání
- Lépesiová Sára, 9 let
Čestné uznání
- Varcholová Nina, 9 let
Holíč - ZUŠ, Bernolákova 3
Medaile
- Petrášová Miroslava, 12 let
- Straka Martin, 9 let
- Tomečková Eva Jazmína, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kolektivní práce dětí „Čítajte dejiny potme“, 11-12 let
- Čech Teodor, 13 let
- Kondla Tomáš, 10 let
- Kondlová Natália, 13 let
- Kucejová Anna Mária, 14 let
- Nemeček Erik, 12 let
- Pásztó Márk David, 11 let
- Tollová Nikola, 13 let
- Václavíková Natália, 9 let
- Vaňková Dominika, 9 let
Humenné - ZUŠ, Štúrova 25
Čestné uznání
- Brehovská Lucia, 15 let
Kežmarok - ZUŠ, Petržalská 21
Čestné uznání
- Kučera Emanuel, 9 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Andrášová Diana, 8 let
- Duľová Anna Mária, 14 let
- Gromolová Michaela, 9 let
- Kovalčík Adam, 9 let
- Pedáková Viktória, 9 let
- Svocáková Romanka, 7 let
- Šmidová Diana, 15 let
Koš - SZUŠ, Nová 525/2
Čestné uznání
- Chalmovská Barbora, 7 let
- Kurbelová Kristína, 10 let
- Závadinková Tamara, 7 let
Liptovská Štiavnica - SZUŠ, Hlavná 44/76
Čestné uznání
- Marton Marcus, 8 let
- Mrnčo Matúš, 7 let
Liptovský Hrádok - ZUŠ, J. D. Matejovie 591
Čestné uznání
- Glavo Michal, 8 let
Martin - Súkr. ZUŠ, M. Haľamovej 21
Čestné uznání
- Kožuchová Ema, 9 let
Čestné uznání
- Litvaj Marko, 12 let
- Prchlíková Karolína, 12 let
- Štekláč Noe, 11 let
Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Čestné uznání
- Kmeť Branislav, 8 let
Mútne - ZUŠ Ignáca Kolčáka Námestovo, Mútne 224
Čestné uznání
- Bugajová Karin, 7 let
Nitra - SZUŠ ateliér Médea, Piaristická 2
Piešťany - ZUŠ, Teplická 50
Čestné uznání
- Macová Bronislava, 12 let
- Petruška Vincent, 12 let
Poprad - ZUŠ, Štefánikova 99/72
Čestné uznání
- Štefaňák Róbert, 11 let
Povážská Bystrica - ZUŠ I. W. Kráľa, Jesenského 246/10
Čestné uznání
- Mikulová Katarína, 7 let
Prešov - ZUŠ, Októbrová 32
Čestné uznání
- Monková Pavlína, 15 let
Čestné uznání
- Orlický Vít, 10 let
Ružomberok - Súkromná ZUŠ Jánoš, Mostová 4
Čestné uznání
- Hrbčeková Michaela, 7 let
Skalica - ZUŠ, Kráľovská 16
Medaile
- Hyžová Lea, 11 let
- Smyk Jakub, 14 let
Čestné uznání
- Rehák Jakub, 14 let
- Zongorová Simona, 13 let
Snina - ZUŠ, Študentská 1447
Čestné uznání
- Ženčuchová Laura, 10 let
Spišská Belá - ZUŠ, Zimná 12
Čestné uznání
- Gurka Daniel, 6 let
- Halčinová Ema, 6 let
- Kostka Boris, 6 let
- Pajerová Laura, 8 let
- Petríková Tamara, 8 let
- Porubovič Peter, 7 let
- Wittchenová Diana, 5 let
Medaile
- Groman Oliver, 8 let
- Olekšáková Júlia, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bieľáková Ema, 8 let
- Džadoňová Natália, 9 let
- Gallik Gregor, 7 let
- Kovalčíková Lea, 7 let
- Vidová Antónia, 9 let
- Zemjanek Marek, 11 let
Stará Ľubovňa - Súkromná ZUŠ, Štúrova 3
Čestné uznání
- Živčák Jozue, 12 let
Svit - SZUŠ Fantázia, SNP 145/9
Čestné uznání
- Dračková Sarah, 9 let
Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Čestné uznání
- Lišková Hanka, 7 let
Čestné uznání
- Jarabá Terézia, 12 let
Čestné uznání
- Sokolík Lukáš, 11 let
Trenčín - ZUŠ K. Pádivého, Nám. SNP 2
Vrútky - ZUŠ Frica Kafendu, Sv. Cyrila a Metoda 20
Čestné uznání
- Dérer Pavol, bez udání věku
- Dírová Anna, 13 let
- Jurík Dušan, bez udání věku
Čestné uznání
- Chrenková Veronika, 5 let
- Vojtas Matej, 5 let
Zvolen - Súkromná ZUŠ PinkHarmonyStudio, J. Kalinčiaka 87
Čestné uznání
- Gálová Hana, 5 let
- Majcher Jakub, 8 let
Žarnovica - ZUŠ, Dolná 25
Čestné uznání
- Káčerová Radka, 12 let
Žilina - ZUŠ, Gaštanová 8327/56 A
Čestné uznání
- Macurová Silvia, 10 let
Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Čestné uznání
- Dolník Róbert, 9 let
Žilina - ZUŠ L. Árvaya, Dolný val 12
Čestné uznání
- Ovečková Nikola, 15 let
Medaile
- Bieliková Terézia, 6 let
Čestné uznání
- Galovič Filip, 7 let
- Minich Šimon, 7 let
- Panáková Zuzana, 6 let
- Šottníková Aneta, 6 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Komárno - Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Čestné uznání
- Lakatoš Emilko, 10 let
- Peter Christopher [ 1 | 2 ], 12 let
Prešov - Súkromná ZŠ s MŠ pre žiakov a deti s autizmom, Vodárenska 3
Čestné uznání
- Fritzová Katarína, 15 let
- Obložinský Alexander, 5 let
Topoľčany - Špeciálna ZŠ internátna, Pod kalváriou 941
Čestné uznání
- Matejčík Nikolas, 10 let
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Bratislava - Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Narcisová 8
Medaile
- Pažitková Kristína, 11 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Barcziová Viktória, 11 let
- Bartošová Laura, 13 let
- Grigar Adam, 11 let
- Kanožayová Lucia, 12 let
- Tichá Laura, 8 let
Čestné uznání
- Rippel Richard, 15 let