MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Exponáty » Evropa » Slovenská republika

Exponáty - Slovenská republika

Medaile: Šimkovičová Anna (11 let), ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Slovenská republika

Medaile:
Šimkovičová Anna (11 let), ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Slovenská republika

Medaile: Peťkovská Ariana (8 let), ZŠ a MŠ, Častkovce, Slovenská republika

Medaile:
Peťkovská Ariana (8 let), ZŠ a MŠ, Častkovce, Slovenská republika

Medaile: Adamcová Karolína (14 let), ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Slovenská republika

Medaile:
Adamcová Karolína (14 let), ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Slovenská republika

Medaile: Víglaský Adam (11 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika

Medaile:
Víglaský Adam (11 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika

Medaile: Kuciak Ján (16 let), SŠUP filmová, Košice, Slovenská republika

Medaile:
Kuciak Ján (16 let), SŠUP filmová, Košice, Slovenská republika

Medaile: Masár Dominik (9 let), Súkromná ZUŠ, Martin, Slovenská republika

Medaile:
Masár Dominik (9 let), Súkromná ZUŠ, Martin, Slovenská republika


Medaile: Bojkovský Kristián (13 let), ZUŠ, Partizánske, Slovenská republika

Medaile:
Bojkovský Kristián (13 let), ZUŠ, Partizánske, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Belluš Jakub (10 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Belluš Jakub (10 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Čináková Anna (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Čináková Anna (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Krajňak Marko (9 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Krajňak Marko (9 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Krajňaková Źoe (14 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Krajňaková Źoe (14 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Miklošíková Michaela (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Miklošíková Michaela (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Nemeti Mia (13 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Nemeti Mia (13 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Novotný Ondrej (12 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Novotný Ondrej (12 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Zelková Veronika (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Zelková Veronika (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hilmerová Simona (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hilmerová Simona (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Mihálová Alica (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mihálová Alica (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Mruškovič Matej (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mruškovič Matej (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Murková Nina (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Murková Nina (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šlosár Matias (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šlosár Matias (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Hindák Adam (bez udání věku), SOŠ Koceľova, Bratislava, Slovenská republika

Čestné uznání:
Hindák Adam (bez udání věku), SOŠ Koceľova, Bratislava, Slovenská republika

Čestné uznání: Klečák Jakub (16 let), ZUŠ Eugena Suchoňa, Bratislava, Slovenská republika

Čestné uznání:
Klečák Jakub (16 let), ZUŠ Eugena Suchoňa, Bratislava, Slovenská republika

Čestné uznání: Peťkovská Amélia (5 let), ZŠ a MŠ, Častkovce, Slovenská republika

Čestné uznání:
Peťkovská Amélia (5 let), ZŠ a MŠ, Častkovce, Slovenská republika

Čestné uznání: Fodorová Aneta (12 let), ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Slovenská republika

Čestné uznání:
Fodorová Aneta (12 let), ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Slovenská republika

Čestné uznání: Gabriš Erik (12 let), ZŠ, Fričovce, Slovenská republika

Čestné uznání:
Gabriš Erik (12 let), ZŠ, Fričovce, Slovenská republika

Čestné uznání: Jánošíkova Andrea (15 let), ZUŠ, Heľpa, Slovenská republika

Čestné uznání:
Jánošíkova Andrea (15 let), ZUŠ, Heľpa, Slovenská republika

Čestné uznání: Pribylinová Natália (12 let), ZUŠ, Heľpa, Slovenská republika

Čestné uznání:
Pribylinová Natália (12 let), ZUŠ, Heľpa, Slovenská republika

Čestné uznání: Škrepták Timotej (16 let), SŠUP filmová, Košice, Slovenská republika

Čestné uznání:
Škrepták Timotej (16 let), SŠUP filmová, Košice, Slovenská republika

Čestné uznání: Dvončová Tamara (5 let), MŠ, Malé Uherce, Slovenská republika

Čestné uznání:
Dvončová Tamara (5 let), MŠ, Malé Uherce, Slovenská republika

Čestné uznání: Pivarči Ľubomír (6 let), MŠ, Malé Uherce, Slovenská republika

Čestné uznání:
Pivarči Ľubomír (6 let), MŠ, Malé Uherce, Slovenská republika

Čestné uznání: Kováč Juraj (13 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika

Čestné uznání:
Kováč Juraj (13 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika

Čestné uznání: Malatinová Karolína (13 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika

Čestné uznání:
Malatinová Karolína (13 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika

Čestné uznání: Krátka Viktória (12 let), ZUŠ, Partizánske, Slovenská republika

Čestné uznání:
Krátka Viktória (12 let), ZUŠ, Partizánske, Slovenská republika

Čestné uznání: Baloga Martin (7 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika

Čestné uznání:
Baloga Martin (7 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika

Čestné uznání: Vorobelová Hana (15 let), ZŠ, Prešov, Slovenská republika

Čestné uznání:
Vorobelová Hana (15 let), ZŠ, Prešov, Slovenská republika

Čestné uznání: Vorobelová Hana (15 let), ZŠ, Prešov, Slovenská republika

Čestné uznání:
Vorobelová Hana (15 let), ZŠ, Prešov, Slovenská republika

Čestné uznání: Vorobelová Hana (15 let), ZŠ, Prešov, Slovenská republika

Čestné uznání:
Vorobelová Hana (15 let), ZŠ, Prešov, Slovenská republika

Čestné uznání: Dvorská Dominika (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání:
Dvorská Dominika (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání: Grochalová Natália (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání:
Grochalová Natália (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání: Moravčíková Nikola (13 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání:
Moravčíková Nikola (13 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání: Švedová Veronika (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání:
Švedová Veronika (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání: Vrabková Kiara (10 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání:
Vrabková Kiara (10 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika

Čestné uznání: Helienková Zuzana (13 let), ZŠ J. A. Komenského, Sereď, Slovenská republika

Čestné uznání:
Helienková Zuzana (13 let), ZŠ J. A. Komenského, Sereď, Slovenská republika

Čestné uznání: Pavlíková Lenka (11 let), ZUŠ, Smižany, Slovenská republika

Čestné uznání:
Pavlíková Lenka (11 let), ZUŠ, Smižany, Slovenská republika

Čestné uznání:
Strelová Nataša (15 let), ZUŠ, Smižany, Slovenská republika

Čestné uznání: Pavlovský Jarko (6 let), ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Slovenská republika

Čestné uznání:
Pavlovský Jarko (6 let), ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Slovenská republika

Čestné uznání: Gorbár Tobiáš (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Gorbár Tobiáš (7 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Rogers Filip (6 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Rogers Filip (6 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Rogers Filip (6 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Rogers Filip (6 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Baranovič Adela (4 roky), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Baranovič Adela (4 roky), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Baranovič Oliver (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Baranovič Oliver (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Gajdúšková Karolína (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Gajdúšková Karolína (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Kočíš Lilli (5 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Kočíš Lilli (5 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Vargová Tereza (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání:
Vargová Tereza (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika

Čestné uznání: Roy Sebastian (7 let), Trnava, Slovenská republika

Čestné uznání:
Roy Sebastian (7 let), Trnava, Slovenská republika

Čestné uznání: Roy Sebastian (7 let), Trnava, Slovenská republika

Čestné uznání:
Roy Sebastian (7 let), Trnava, Slovenská republika

Čestné uznání: Kováčová Anna (8 let), ZUŠ, Žarnovica, Slovenská republika

Čestné uznání:
Kováčová Anna (8 let), ZUŠ, Žarnovica, Slovenská republika

Čestné uznání: Mladoňová Andrea (12 let), ZUŠ, Žarnovica, Slovenská republika

Čestné uznání:
Mladoňová Andrea (12 let), ZUŠ, Žarnovica, Slovenská republika


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus