MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 48 » Zaregistrované práce

Zaregistrované práce

Zde si můžete ověřit, kdy jsme zaslané práce Vaší školy / organizace / jednotlivce v Lidicích fyzicky obdrželi a zaregistrovali tak do 48. ročníku MDVV 2020.

Zkontrolujte, zda jsou údaje o škole (název, adresa) uvedeny správně, v případě nesrovnalostí nás kontaktujte na: children@lidice-memorial.cz.

Pozor!
Nezasílejte, prosím, dotazy ohledně doručení konkrétních zásilek. Vyčkejte, až bude Vaše zásilka zapsána, zápis probíhá postupně.

Zápis probíhá od druhého lednového týdne až do zahájení 1. kola poroty soutěže, tj. do 12. 3. 2020.

Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Francie, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kapverdské ostrovy, Kazachstán, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Mali, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nový Zéland, Pákistán, Palestina, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Salvador, Severní Makedonie, Singapur, Slovenská republika, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam, Zimbabwe


StátRegistrované školy + jednotl.2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkem
1Albánie 1 29 0 0 0 29
2Argentina 1 29 0 0 0 29
3Arménie 5 132 0 0 0 132
4Austrálie 2 27 4 0 0 31
5Ázerbájdžán 8 148 0 0 0 148
6Bangladéš 1 1 0 0 0 1
7Belgie 3 42 0 0 0 42
8Bělorusko 45 466 39 0 3 508
9Bosna a Hercegovina 2 21 0 0 0 21
10Brazílie 19 42 0 0 7 49
11Bulharsko 17 159 2 0 1 162
12Černá Hora 23 557 17 1 0 575
13Česká republika 400 5632 341 15 337 6325
14Čína 54 606 0 0 1 607
15Egypt 3 23 0 0 0 23
16Estonsko 27 342 0 15 7 364
17Etiopie 2 14 0 0 0 14
18Filipíny 2 37 4 0 0 41
19Francie 2 29 0 0 0 29
20Gruzie 15 142 0 0 0 142
21Chile 1 27 0 0 0 27
22Chorvatsko 69 341 169 1 22 533
23Indie 16 341 0 1 0 342
24Indonésie 25 289 30 2 1 322
25Írán 3 200 148 0 0 348
26Itálie 3 7 2 0 0 9
27Izrael 18 182 1 0 7 190
28Japonsko 1 4 0 0 9 13
29Jihoafrická republika 1 2 0 0 0 2
30Kanada 3 14 0 1 1 16
31Kapverdské ostrovy 1 5 0 0 0 5
32Kazachstán 13 297 0 0 1 298
33Korejská republika 10 129 0 0 0 129
34Kosovo 24 46 0 0 0 46
35Kuba 2 19 0 0 0 19
36Kypr 2 19 1 0 0 20
37Litva 29 271 22 1 5 299
38Lotyšsko 126 703 12 15 98 828
39Lucembursko 3 33 0 0 0 33
40Maďarsko 5 80 0 0 0 80
41Malajsie 9 60 0 0 1 61
42Mali 1 17 0 1 0 18
43Mexiko 5 186 9 0 1 196
44Moldavsko 3 122 0 0 0 122
45Mongolsko 4 18 0 0 0 18
46Myanmar 25 141 32 1 3 177
47Německo 7 64 0 0 0 64
48Nový Zéland 2 11 3 0 0 14
49Pákistán 2 49 0 0 0 49
50Palestina 1 14 0 0 0 14
51Peru 14 14 0 0 0 14
52Polsko 11 253 0 0 0 253
53Portugalsko 1 10 0 0 0 10
54Rakousko 1 62 16 0 0 78
55Rumunsko 14 224 0 0 0 224
56Rusko 87 1080 37 3 11 1131
57Řecko 1 4 0 0 0 4
58Salvador 4 30 0 0 0 30
59Severní Makedonie 52 653 39 1 2 695
60Singapur 4 22 0 0 0 22
61Slovenská republika 128 2290 178 9 22 2499
62Slovinsko 100 1073 32 1 7 1113
63Spojené arabské emiráty 6 6 18 0 0 24
64Srbsko 34 519 36 0 3 558
65Srí Lanka 7 61 0 0 0 61
66Španělsko 2 2 0 0 0 2
67Švédsko 3 29 3 0 0 32
68Švýcarsko 3 35 0 0 0 35
69Thajsko 4 54 0 0 0 54
70Turecko 16 544 25 4 1 574
71Turkmenistán 1 3 0 0 0 3
72Ukrajina 58 823 128 10 0 961
73USA 3 6 0 1 0 7
74Uzbekistán 4 49 12 0 0 61
75Velká Británie 2 25 10 0 0 35
76Venezuela 9 154 0 0 0 154
77Vietnam 1 7 0 0 0 7
78Zimbabwe 1 11 0 0 0 11
Celkem 1617 20212 1370 83 551 22216

Česká republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
MŠ a ZŠ, Bělčice, nám. J. Kučery 69, PSČ 387 43 8 0 0 0 8 17. 2. 2020
MŠ Pohorská Ves, Benešov nad Černou, Benešov nad Černou 100, PSČ 382 82 5 0 0 0 5 24. 2. 2020
Základní a střední škola Beroun, Beroun, Karla Čapka 1457, PSČ 26601 11 0 0 0 11 12. 2. 2020
ZŠ J. A. Komenského, Blatná, nám. J. A. Komenského 387, PSČ 38801 2 0 0 0 2 17. 2. 2020
ZUŠ, Blatná, J. P. Koubka 4, PSČ 388 01 22 0 0 0 22 27. 2. 2020
ZŠ Boskovice, Boskovice, Slovákova 8, PSČ 68001 4 0 0 0 4 17. 2. 2020
ZŠ, MŠ, ŠJ a ŠD, Bouzov, Bouzov 48, PSČ 783 25 34 0 0 1 35 5. 3. 2020
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668, PSČ 250 50 6 0 0 0 6 19. 2. 2020
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická, Brno, Lerchova 63, PSČ 60200 2 0 0 0 2 14. 2. 2020
Gymnázium, Brno, Vídeňská 55/47, PSČ 639 00 10 0 0 0 10 18. 2. 2020
Labyrinth, laboratorní škola, Brno, Žerotínovo nám. 6, PSČ 60200 10 0 0 0 10 17. 2. 2020
Mateřská škola Žabka, Brno, Drdy 547/25, PSČ 64100 8 0 0 0 8 25. 2. 2020
MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Ibsenova 1, PSČ 638 00 20 0 0 0 20 7. 2. 2020
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Brno, Vídeňská 244/26, PSČ 639 00 10 0 0 0 10 17. 2. 2020
ZUŠ Ant. Doležala, Brno, Trnkova 1784/81, PSČ 628 00 12 0 0 0 12 27. 2. 2020
ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Kristenova 27, PSČ 624 00 10 0 0 1 11 25. 2. 2020
ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 4185/48, PSČ 636 00 6 0 2 0 8 10. 3. 2020
MŠ, ZŠ a praktická škola, Břeclav, Herbenova 4, PSČ 690 03 7 0 0 0 7 14. 2. 2020
ZŠ Slovácká, Břeclav, Slovácká 40, PSČ 690 02 11 0 0 0 11 19. 2. 2020
ZUŠ Břeclav, Břeclav, Křížkovského 4, PSČ 690 02 6 0 0 0 6 25. 2. 2020
ZUŠ Březnice, Březnice, Náměstí 2, PSČ 262 72 20 0 0 0 20 5. 2. 2020
ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Tyršova 77/110, PSČ 273 43 19 0 0 0 19 7. 2. 2020
ZUŠ, Buštěhrad, Hradní 3, PSČ 273 43 10 0 0 4 14 25. 2. 2020
ZUŠ, Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo náměstí 133, PSČ 768 61 11 0 0 0 11 7. 2. 2020
ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Vašátkova 343, PSČ 250 88 9 0 0 2 11 3. 3. 2020
ZUŠ, Černošice, Střední 403, PSČ 252 28 7 0 0 0 7 18. 2. 2020
Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Husovo nám. 3, PSČ 552 03 19 0 0 0 19 26. 2. 2020
MŠ, ZŠ a Praktická škola při centru ARPIDA, o. p. s., České Budějovice, U Hvízdala 9, PSČ 370 11 4 0 0 0 4 25. 2. 2020
Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Žižkova 309/12, 5. patro, PSČ 370 01 30 0 0 1 31 25. 2. 2020
ZŠ a MŠ J. Š. Baara, České Budějovice, Jírovcova 9/a, PSČ 370 01 6 0 0 0 6 12. 2. 2020
MŠ, Český Brod, Břežany II. 239, PSČ 282 01 22 0 0 0 22 3. 2. 2020
ZŠ a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359, PSČ 282 01 19 0 0 0 19 18. 2. 2020
DDM, Český Krumlov, Linecká 67, PSČ 381 01 0 0 0 1 1 19. 2. 2020
ZŠ – Praktická škola, Český Krumlov, Kaplická 151, PSČ 381 01 14 0 0 0 14 14. 2. 2020
ZUŠ, Dačice, Antonínská 93/II, PSČ 380 01 32 0 0 8 40 27. 2. 2020
ZUŠ, Dobruška, Kostelní 428, PSČ 518 01 13 0 0 0 13 21. 2. 2020
ZŠ, Dobřany, Tř. 1. Máje 618, PSČ 334 41 12 0 0 0 12 3. 3. 2020
ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Stromořadí 439, PSČ 334 41 27 0 0 0 27 25. 2. 2020
ZŠ A MŠ Doksy – Staré Splavy, Doksy, Jizerní 74, PSČ 47163 8 0 0 0 8 25. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 26, PSČ 588 45 5 0 0 0 5 12. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Dolní Třebonín, Dolní Třebonín 81, PSČ 38201 45 0 0 0 45 26. 2. 2020
ZUŠ, Dolní Újezd, Dolní Újezd 281, PSČ 569 61 10 0 0 0 10 17. 2. 2020
ZŠ, Dřevohostice, Školní 355, PSČ 751 14 8 0 0 0 8 26. 2. 2020
ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Kubicových 2/692, PSČ 419 01 19 0 0 0 19 3. 3. 2020
Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304, PSČ 544 01 45 0 0 0 45 7. 2. 2020
Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Lipnice 99, PSČ 54401 12 0 0 0 12 7. 2. 2020
Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem, nám. Václava Hanky 299, PSČ 544 01 13 0 0 0 13 11. 2. 2020
ZŠ, Františkovy Lázně, Česká 39/1, PSČ 35101 32 0 0 0 32 7. 2. 2020
8. ZŠ, Frýdek-Místek, Československé armády 570, PSČ 738 01 10 0 0 0 10 6. 2. 2020
MŠ, Háj ve Slezsku, Školní 48, PSČ 74792 9 0 0 0 9 25. 2. 2020
ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Nádražní 11, PSČ 747 92 20 0 0 0 20 12. 2. 2020
ZŠ, Havířov, M. Pujmanové 17/1151, PSČ 736 01 15 0 0 0 15 18. 2. 2020
Soukromá ZUŠ, Havlíčkův Brod, Nuselská 3240, PSČ 580 01 15 0 0 0 15 20. 2. 2020
ZŠ, Hejnice, Lázeňská 406, PSČ 463 62 3 0 0 1 4 11. 2. 2020
MŠ, Herálec, Herálec 246, PSČ 58255 0 0 0 6 6 3. 4. 2020
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55, PSČ 539 01 8 0 0 0 8 7. 2. 2020
ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, U Bašty 613/4, PSČ 748 01 20 0 0 4 24 25. 2. 2020
ZŠ a MŠ Milotice, Hodonín, Školní 375, PSČ 69605 4 0 0 0 4 14. 2. 2020
Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov, Palackého 524, PSČ 769 01 23 2 1 1 27 10. 3. 2020
ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Bezručova 675, PSČ 769 01 28 0 0 0 28 11. 2. 2020
ZUŠ Horažďovice, Horažďovice, Blatenská 310, PSČ 341 01 1 0 0 0 1 12. 2. 2020
DDM Hořice, Hořice, Žižkova 611, PSČ 50801 8 0 0 0 8 24. 2. 2020
Tvořivý ráj – ateliér dětské tvorby, Hořovice, Palackého náměstí 98, PSČ 268 01 4 0 0 0 4 28. 2. 2020
ZŠ a MŠ speciální, Hořovice, Svatopluka Čecha 455, PSČ 268 01 2 0 0 0 2 18. 2. 2020
ZŠ, Hostivice, U Zámecké zdi 1704, PSČ 253 01 19 0 0 0 19 14. 2. 2020
MŠ, Hradec Králové, Kampanova 1488/1, PSČ 500 02 33 0 0 0 33 26. 2. 2020
ZŠ, Hradec nad Moravicí, Opavská 217, PSČ 747 41 18 0 0 0 18 25. 2. 2020
ZUŠ Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, PSČ  6 0 0 0 6 18. 2. 2020
ZUŠ, Hranice, Školní náměstí 35, PSČ 753 01 0 0 0 10 10 18. 2. 2020
SVČ Humpolec, Humpolec, U nemocnice 692, PSČ 39601 4 0 0 0 4 7. 2. 2020
ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Školní 701, PSČ 396 01 25 0 0 0 25 4. 2. 2020
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace, Cheb, Nerudova 7, PSČ 350 02 26 0 0 0 26 25. 2. 2020
Chelčický domov sv. Linharta, o. p. s., Chelčice, Chelčice 1, p. Vodňany, PSČ 389 01 8 0 0 0 8 25. 2. 2020
MŠ Abeceda, Chomutov, Blatenská 4879, PSČ 430 03 5 0 0 0 5 3. 2. 2020
MŠ Kamarád, Chomutov, Růžová 5255, PSČ 430 05 8 0 0 0 8 14. 2. 2020
MŠ Kvítek, Chomutov, Písečná 5072, PSČ 430 04 4 0 0 0 4 7. 2. 2020
ZŠ a MŠ při nemocnici Chomutov, Chomutov, Kochova 1185, PSČ 430 01 9 0 0 0 9 20. 2. 2020
ZŠ, Chotíkov, Chotíkov 173, PSČ 330 17 3 0 0 3 6 18. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Chrášťany, Chrášťany 68, p. Kněževes, PSČ 270 01 17 0 0 0 17 4. 2. 2020
MŠ, Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, PSČ 466 01 0 0 0 1 1 11. 2. 2020
ZŠ, Jablonec nad Nisou, Mozartova 24, PSČ 466 04 4 0 0 0 4 21. 2. 2020
ZŠ, Jablonové, Jablonové 3684, PSČ 90054 8 0 0 0 8 24. 2. 2020
ZŠ, Janov, Janov 17, PSČ 56955 5 0 0 0 5 18. 2. 2020
Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř, Lužická 423, PSČ 551 23 13 0 0 0 13 25. 2. 2020
MŠ Kamarád, Jesenice, Vestecká 1300, PSČ 252 42 4 0 0 0 4 3. 2. 2020
Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Jesenice – Osnice, Straková 522, PSČ 252 42 6 0 0 0 6 26. 2. 2020
Sunny Canadian International School – ZŠ a Gymnázium, s. r. o., Jesenice – Osnice, Straková 522, PSČ 25242 5 0 0 0 5 26. 2. 2020
A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, nám. Svobody 832/25, PSČ 790 01 30 0 0 0 30 25. 2. 2020
ZUŠ, Jeseník, 28. října 873/2, PSČ 790 01 43 2 0 3 48 25. 2. 2020
ZŠ, Jihlava, Demlova 32, PSČ 586 06 11 0 0 0 11 26. 2. 2020
ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Březinova 31, PSČ 586 01 25 0 0 0 25 25. 2. 2020
ZUŠ, Jilemnice, Valdštejnská 216, PSČ 514 01 32 0 0 7 39 18. 2. 2020
Gymnázium V. Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333/II., PSČ 377 01 8 0 0 0 8 2. 3. 2020
ZŠ, Jirny, Brandýská 45, PSČ 250 90 6 0 0 0 6 19. 2. 2020
ZŠ, Jiříkov, Moskevská 740, PSČ 407 53 5 0 0 0 5 25. 2. 2020
SPŠS a OA, Kadaň, Komenského 562, PSČ 432 01 3 0 0 0 3 18. 2. 2020
DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Kaplice, Linecká 67, PSČ 38101 10 0 0 4 14 24. 2. 2020
ZUŠ, Kaplice, Linecká 2, PSČ 382 41 14 1 0 0 15 25. 2. 2020
Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ, Karlovy Vary, Lidická 40, PSČ 36001 6 4 0 0 10 2. 3. 2020
ZUŠ A. Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, PSČ 36005 41 0 0 0 41 20. 2. 2020
1. KŠPA Kladno, s. r. o., Kladno, Holandská 2531, PSČ 27201 9 7 0 0 16 19. 2. 2020
Církevní MŠ Radost, Kladno, Bulharská 2331, PSČ 272 02 1 0 0 0 1 17. 2. 2020
MŠ Sluníčko, Kladno, Pařížská 2204, PSČ 272 01 5 0 0 1 6 12. 2. 2020
ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, H. Malířové 1802, PSČ 272 01 4 0 0 0 4 7. 2. 2020
ZŠ, Kladno, Amálská 2511, PSČ 272 01 2 18 0 0 20 12. 2. 2020
ZŠ, Kladno, Pařížská 2249, PSČ 272 01 15 0 0 0 15 17. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Kladno, Školská 322, PSČ 272 01 20 0 0 0 20 14. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Kladno, Velvarská 1206, PSČ 27309 4 0 0 0 4 17. 2. 2020
ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Kladno, Pařížská 2199, PSČ 272 01 8 0 0 0 8 20. 2. 2020
ZUŠ, Kladno, 5. května 1870, PSČ 272 01 19 0 0 0 19 25. 2. 2020
MŠ U jablíček, Klášterec nad Ohří, Lípová 570, PSČ 431 51 6 0 0 1 7 27. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Klecany, Klecany 375, PSČ 250 67 6 0 0 0 6 5. 2. 2020
5. ZŠ, Kolín, Mnichovická 62, PSČ 280 00 22 0 0 0 22 12. 2. 2020
ZŠ, Kolín, Lipanská 420, PSČ 280 02 14 0 0 0 14 20. 2. 2020
ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín, Sokolská 24, PSČ 280 02 32 0 0 0 32 25. 2. 2020
MŠ Koloveč, Koloveč, Těšovice 30, PSČ 345 43 4 0 0 0 4 5. 2. 2020
ZUŠ Zdeňka Buriana, Kopřivnice, Štramberská 294/1, PSČ 742 21 9 5 0 0 14 26. 2. 2020
ZUŠ, Králíky, Nádražní 483, PSČ 561 69 4 0 1 0 5 10. 3. 2020
DDM, Kralovice, Markova 22, PSČ 33141 32 0 0 0 32 6. 2. 2020
ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, PSČ 278 01 10 0 0 0 10 25. 2. 2020
Gymnázium, Krnov, Smetanův okruh 2, PSČ 794 01 20 0 0 0 20 17. 2. 2020
ZUŠ, Krnov, Hlavní náměstí 9, PSČ 794 01 19 0 0 0 19 25. 2. 2020
ZUŠ, s. r. o., Krnov, Dvořákův okruh 21, PSČ 794 01 20 0 0 0 20 28. 2. 2020
Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž, Pilařova 3, PSČ 767 01 8 0 0 0 8 2. 3. 2020
ZUŠ, Kroměříž, Jánská 31, PSČ 767 01 43 0 0 0 43 19. 2. 2020
Soukromý výtvarný kroužek Barvínek, Křivoklát, Roztoky 85, PSČ 27023 5 0 0 0 5 3. 3. 2020
ZUŠ, Kutná Hora, Vladislavova 376, PSČ 284 01 2 0 0 0 2 14. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Kyjovice, Kyjovice 101, PSČ 747 68 4 0 0 0 4 7. 2. 2020
Junák – český skaut, Liberec, Polní 638/2, PSČ 46001 8 0 0 0 8 25. 2. 2020
ZŠ, Liberec, Lesní 575/12, PSČ 460 01 48 6 0 0 54 19. 2. 2020
ZŠ, Líbeznice, Měšická 322, PSČ 250 65 4 0 0 0 4 27. 4. 2020
ZUŠ, Líbeznice, Měšická 322, PSČ 250 65 7 0 0 0 7 27. 4. 2020
ZŠ, Libušín, Komenského 237, PSČ 27306 4 0 0 0 4 12. 2. 2020
MŠ, Lišov, Nová 611, PSČ 373 72 14 0 0 0 14 16. 4. 2020
MŠ Velechvín, Lišov, Nová 611, PSČ 373 72 1 0 0 0 1 16. 4. 2020
Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Sadová 387, PSČ 267 27 0 0 0 9 9 19. 2. 2020
Masarykova ZŠ, Litoměřice, Svojsíkova 5, PSČ 412 01 10 0 0 0 10 18. 2. 2020
ZŠ, Litoměřice, Ladova 5, PSČ 412 01 8 0 0 2 10 18. 2. 2020
ZŠ U Školek, Litomyšl, U Školek 1117, PSČ 57001 16 0 0 0 16 26. 2. 2020
ZŠ, Dětský domov a školní jídelna, Litovel, Palackého 938, PSČ 784 01 3 2 0 0 5 25. 2. 2020
ZUŠ, Litovel, Jungmannova 740, PSČ 784 01 13 0 0 0 13 2. 3. 2020
ZUŠ, Litvínov, Podkrušnohorská 1720, PSČ 436 01 33 0 0 3 36 3. 3. 2020
Klub elementární fantazie, Louny, Maroldova 1738, PSČ 440 01 20 0 0 0 20 25. 2. 2020
ZŠ, Louny, Prokopa Holého 2632, PSČ 440 01 19 0 0 0 19 18. 2. 2020
ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec, Haličská cesta 1191/8, PSČ 98403 2 0 0 0 2 18. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Lukavec, Na Podskalí 282, PSČ 394 26 14 11 0 7 32 5. 3. 2020
Domov Petra, Mačkov, Mačkov 79, PSČ 388 01 21 0 0 0 21 5. 2. 2020
Masarykova ZŠ a MŠ, Melč, Melč 192, PSČ 747 84 21 0 0 1 22 18. 2. 2020
Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421, PSČ 27601 11 0 0 0 11 3. 2. 2020
MŠ Zelený ráj, Mikulov, Habánská 82, PSČ 692 01 8 0 0 2 10 25. 2. 2020
ZUŠ, Milovice, Komenského 581, PSČ  1 0 0 0 1 18. 2. 2020
DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201, PSČ 29301 9 9 0 0 18 21. 2. 2020
ZUŠ, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, PSČ 293 01 30 10 0 0 40 14. 2. 2020
Dům dětí a mládeže, Modřany - Praha 12, Hermannova 201/24, PSČ 14300 5 0 0 0 5 25. 2. 2020
ZUŠ, Moravské Budějovice, Havlíčkova 933, PSČ 676 02 8 0 1 0 9 10. 3. 2020
ZUŠ, Moravský Beroun, Dvořákova 349, PSČ 793 05 12 0 0 0 12 19. 2. 2020
11. ZŠ, Most, Obránců míru 2944, PSČ 434 01 27 25 0 5 57 3. 3. 2020
15. ZŠ, Most, J. A. Komenského 474, PSČ 434 01 1 0 0 0 1 4. 2. 2020
SOŠ Podnikatelská s. r. o., Most, Topolová 584, PSČ 434 01 0 2 0 0 2 25. 2. 2020
ZUŠ, Most, Moskevská 13, PSČ 434 01 110 19 0 13 142 3. 3. 2020
ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, PSČ 434 01 25 0 0 7 32 3. 3. 2020
MŠ, Mšeno, Havlíčkova 273, PSČ 277 35 9 0 0 0 9 7. 2. 2020
ZUŠ, Mšeno, Nádražní 326, PSČ 277 35 91 4 0 23 118 30. 3. 2020
ZŠ a MŠ Nedašov p. o., Nedašov, Nedašov 294, PSČ 763 32 14 0 0 0 14 25. 2. 2020
ZŠ, Němčice nad Hanou, Tyršova 360, PSČ 798 27 2 0 0 0 2 26. 2. 2020
ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Školní 1000, PSČ 549 01 0 22 0 0 22 18. 2. 2020
ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Tylova 694, PSČ 463 65 33 0 0 3 36 11. 2. 2020
ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Žižkova 309, PSČ 463 65 61 0 0 0 61 12. 2. 2020
ZUŠ, Nové Strašecí, Komenského 189, PSČ 271 01 32 4 0 0 36 25. 2. 2020
VOŠ sklářská a SŠ, Nový Bor, Wolkerova 316, PSČ 47301 316 0 0 0 316 6. 2. 2020
ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574/62, PSČ 288 02 0 14 0 0 14 12. 2. 2020
Masarykova ZŠ, Obecnice, Obecnice 255, PSČ 262 21 3 0 0 0 3 18. 2. 2020
MŠ Čajkovského, Olomouc, Čajkovského 14A, PSČ 77900 14 0 0 0 14 25. 2. 2020
SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 881/4, Hodolany, PSČ 779 00 6 0 0 0 6 27. 2. 2020
SŠ, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského, Olomouc, Tomkova 42/411, PSČ 779 00 3 0 0 0 3 5. 2. 2020
ZUŠ Fantazie, Olomouc, Polská 426/31, PSČ 77900 15 0 0 0 15 2. 3. 2020
ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Pionýrská 4/474, PSČ 779 00 44 6 0 12 62 2. 3. 2020
ZŠ, Opava, Šrámkova 4, PSČ 747 05 5 0 0 0 5 18. 2. 2020
ZŠ, Opava, U Hřiště 4, PSČ 74705 13 0 0 0 13 20. 2. 2020
ZŠ a MŠ Opava-Vávrovice, Opava, Chmelová 2, PSČ 74773 4 0 0 1 5 19. 2. 2020
ZŠ Ilji Hurníka, Opava, Ochranova 6, PSČ 74601 3 0 0 0 3 20. 2. 2020
ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Riegrova 13, PSČ 746 01 59 0 0 0 59 25. 2. 2020
ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Nádražní okruh 674/11, PSČ 746 01 42 0 0 0 42 26. 2. 2020
Slezská diakonie, Duhový dům, Ostrava, Klostermannova 1586/25, PSČ 70900 2 0 0 1 3 19. 2. 2020
SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Korunní 49, PSČ 709 12 0 0 0 4 4 19. 2. 2020
ZŠ, Ostrava, Jugoslávská 23, PSČ 700 30 10 0 0 0 10 7. 2. 2020
ZŠ, Ostrava, Porubská 832/12, PSČ 708 00 17 0 1 0 18 10. 3. 2020
ZŠ Prigo, Ostrava, Mojmírovců 1002/42, PSČ 709 00 11 10 0 0 21 11. 2. 2020
ZUŠ, Ostrava, Sologubova 3039/9A, Ostrava-Zábřeh, PSČ 700 30 19 0 0 0 19 2. 3. 2020
ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Bílovecká 1/27, PSČ 721 00 38 0 0 0 38 12. 3. 2020
ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava, Hudební 596/6, PSČ 709 00 24 2 0 0 26 3. 3. 2020
ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, 1. května 330, Ostrava – Polanka n. Odrou, PSČ 725 25 9 0 0 0 9 26. 2. 2020
ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, J. Valčíka 4413, PSČ 70800 44 0 0 0 44 2. 3. 2020
ZUŠ, Pacov, Španovského 319, PSČ 395 01 14 0 0 0 14 26. 2. 2020
DDM Alfa Pardubice, Pardubice, Družby 334, PSČ 53009 9 0 0 0 9 27. 2. 2020
ZŠ, Pardubice, Benešovo nám. 590, PSČ 530 02 5 0 0 0 5 11. 2. 2020
ZŠ Pardubice, Pardubice, Pod Zahradami 317, PSČ 530 03 7 0 0 0 7 11. 2. 2020
ZUŠ, Pardubice, Havlíčkova 925, PSČ 530 02 33 0 0 0 33 7. 2. 2020
ZUŠ, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, PSČ 393 01 21 0 0 0 21 25. 2. 2020
ZŠ, Peruc, Komenského 193, PSČ 439 07 5 15 0 0 20 11. 2. 2020
Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Mukařovského 2309, PSČ 397 01 29 0 0 0 29 5. 2. 2020
Gymnázium, Písek, Komenského 89, PSČ 39701 2 0 0 0 2 18. 2. 2020
ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek, Mírové náměstí 1466, PSČ 39701 21 0 0 0 21 4. 2. 2020
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ, Písek, Čelakovského 24, PSČ 397 01 2 0 0 0 2 27. 2. 2020
ZŠ T. Šobra a MŠ Písek, Písek, Šobrova 2070, PSČ 39701 17 0 0 0 17 3. 2. 2020
ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032, PSČ 397 01 43 0 1 16 60 10. 3. 2020
15. ZŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 833/33-35, PSČ 318 11 14 0 2 0 16 3. 4. 2020
28. ZŠ, Plzeň, Rodinná 39, PSČ 312 00 0 0 0 8 8 19. 2. 2020
91. MŠ, Plzeň, Jesenická 11, PSČ 323 00 10 0 0 2 12 11. 2. 2020
Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Jagellonská 14, PSČ 301 36 15 0 0 0 15 31. 3. 2020
ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54, PSČ 323 00 6 0 0 0 6 25. 2. 2020
ZUŠ, Plzeň, Jagellonská 695/14, PSČ 301 00 90 2 0 2 94 31. 3. 2020
ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33, PSČ 318 11 114 7 1 5 127 3. 4. 2020
DDM, Podbořany, Vroutecká 844, PSČ 44101 6 0 0 0 6 4. 2. 2020
Ekogymnázium a SOŠ Multimediálních studií, Poděbrady, Na Hrázi 64, PSČ 29001 15 0 0 0 15 12. 2. 2020
ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Čsl. armády 347, PSČ 572 01 13 0 1 4 18 10. 3. 2020
ZUŠ, Postoloprty, Marxovo nám. 77, PSČ 439 42 13 0 0 15 28 3. 3. 2020
ZŠ, Praha 1, Vodičkova 22, PSČ 110 00 29 0 0 0 29 17. 2. 2020
ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Josefská 4, PSČ 110 00 16 0 0 0 16 17. 2. 2020
MŠ Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20, PSČ 104 00 5 0 0 0 5 7. 2. 2020
ZŠ, Praha 10, Nad Přehradou 469, PSČ 109 00 4 0 0 0 4 14. 2. 2020
ZŠ, Praha 10, Brigádníků 510/14, PSČ 100 00 2 0 0 0 2 16. 4. 2020
ZŠ Břečťanová, Praha 10, Břečťanová 6/2919, PSČ 106 00 13 0 0 0 13 21. 2. 2020
ZŠ Kolovraty, Praha 10, Mírová 57/47, PSČ 10300 7 0 0 0 7 25. 2. 2020
Ateliér pro radost, Praha 11, Bachova 1568, PSČ 149 00 32 0 0 0 32 25. 2. 2020
Leonardo z. s., Praha 15, Kutnohorská 55/10, PSČ 111 01 5 0 0 0 5 12. 2. 2020
DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Slezská 920/21, PSČ 120 00 32 0 0 14 46 19. 2. 2020
ZŠ, Praha 2, Na Smetance 505/1, PSČ 120 00 3 0 0 6 9 12. 2. 2020
ZŠ, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, PSČ 130 00 19 0 0 0 19 2. 3. 2020
ZUŠ, Praha 3, Štítného 520/5, PSČ 130 00 90 0 0 0 90 26. 2. 2020
DDM Praha 4 – Hobby centrum 4, Praha 4, Bartákova 1200/4, PSČ 140 00 10 0 0 1 11 19. 2. 2020
Gymnázium Postupická, Praha 4, Postupická 3150, PSČ 141 00 5 0 0 0 5 7. 2. 2020
MŠ, Praha 4, V Benátkách 1751, PSČ 140 04 8 0 0 0 8 14. 2. 2020
MŠ 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14, PSČ 14000 13 0 0 0 13 14. 2. 2020
MŠ 4 pastelky, o. p. Kotorská, Praha 4, Kotorská 1591, PSČ 14000 20 0 2 0 22 10. 3. 2020
ZŠ, Praha 4, Jílovská 1100, PSČ 142 00 9 0 0 0 9 17. 2. 2020
ZŠ, Praha 4, Jižní IV. 1750/10, PSČ 141 39 3 0 0 0 3 18. 2. 2020
ZUŠ Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673, PSČ 149 00 22 0 0 0 22 26. 2. 2020
Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Na Vrchu 304/22, PSČ 155 00 20 0 0 1 21 7. 2. 2020
ZŠ a MŠ Grafická Smíchov, odloučené pracoviště MŠ Holečkova, Praha 5, Holečkova 38, PSČ 15000 1 0 0 0 1 18. 2. 2020
ZUŠ, Praha 5, Štefánikova 19, PSČ 150 00 47 0 0 0 47 21. 2. 2020
Atelier Kaštan, Praha 6, Bělohorská 150, PSČ 160 00 17 0 0 0 17 26. 2. 2020
International School of Prague, Praha 6, Nebušická 700, PSČ 16400 22 7 0 0 29 18. 2. 2020
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6, Španielova 1111/19, PSČ 163 00 2 0 0 0 2 26. 2. 2020
Park Lane International School, Praha 6, Norbertov 3, PSČ 160 00 4 0 0 0 4 14. 2. 2020
Soukromá ZŠ Cesta k úspěchu, s. r. o., Praha 6, U Hadovky 1544/11, PSČ 169 00 3 0 0 0 3 18. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 930/2, PSČ 160 00 25 0 0 0 25 26. 2. 2020
ZŠ Hanspaulka, Praha 6, Sušická 29, PSČ 160 00 19 0 0 0 19 14. 2. 2020
ZŠ Jana Wericha, Praha 6, Španielova 19, PSČ 16300 29 0 0 0 29 12. 2. 2020
ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Půlkruhová 99/42, PSČ 160 00 4 0 0 0 4 26. 2. 2020
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1, PSČ 169 00 23 0 0 4 27 3. 3. 2020
ZUŠ Petřiny, Praha 6, Nad Alejí 28, PSČ 162 00 47 0 0 0 47 14. 2. 2020
Bratrská škola - církevní základní škola, Praha 7, Rajská 300/3, PSČ 170 00 21 0 0 0 21 25. 2. 2020
Fakultní MŠ při PedF UK, Praha 7, Na Výšinách 3/1075, PSČ 170 00 7 0 0 0 7 7. 2. 2020
VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní, Praha 7, Jablonského 3, PSČ 170 00 13 0 0 0 13 24. 2. 2020
Církevní střední škola Jana Boska, Praha 8, Vítkova 12, PSČ 186 00 1 0 0 0 1 25. 2. 2020
ZUŠ, Praha 8, Klapkova 25, PSČ 180 00 13 0 0 0 13 26. 2. 2020
ZŠ, Praha 9, Stoliňská 823, PSČ 193 00 18 0 0 0 18 18. 2. 2020
ZŠ Praha-Běchovice, Praha 9, Mýtní 73, PSČ 190 11 58 0 0 2 60 18. 2. 2020
ZUŠ, Praha 9, U Prosecké školy 92, PSČ 190 00 46 0 0 21 67 2. 3. 2020
ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30, PSČ 193 00 22 0 0 2 24 2. 3. 2020
ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Cukrovarská 1, PSČ 196 00 35 0 0 1 36 2. 3. 2020
ZUŠ Marie Podvalové, o. p. Satalice, Praha 9, K rybníčku 8, PSČ 19015 6 0 0 0 6 25. 2. 2020
Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ, Prostějov, Komenského 17, PSČ 796 01 4 0 0 0 4 14. 2. 2020
ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Kravařova 14, PSČ 796 01 19 0 0 4 23 2. 3. 2020
ZŠ Protivanov, Protivanov, Školní 292, PSČ 798 48 8 0 0 0 8 11. 2. 2020
Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, K lomu 239, PSČ 398 11 43 0 0 0 43 3. 2. 2020
SVČ Slunečnice, Přeštice, Rebcova 499, PSČ 33401 9 0 0 0 9 2. 3. 2020
ZUŠ, Přeštice, Poděbradova 1027, PSČ 334 01 9 0 0 0 9 5. 2. 2020
Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, Žižkovo nám. 186, PSČ 26901 15 0 0 2 17 7. 2. 2020
ZŠ Olešná, Rakovník, Olešná 61, PSČ 269 01 10 0 0 0 10 5. 2. 2020
ZUŠ, Rakovník, Okružní 2331, PSČ 269 01 10 0 0 0 10 25. 2. 2020
ZŠ, Rokycany, ul. Míru 64, PSČ 337 01 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
ZŠ speciální, Rokycany, Čechova 40, PSČ 33701 18 0 0 0 18 11. 2. 2020
ZŠ, Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám. 153, PSČ 538 42 9 0 0 0 9 11. 2. 2020
MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Školní 1805, PSČ 413 01 7 0 0 0 7 14. 2. 2020
ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Rvačov 112, PSČ 41301 7 2 0 0 9 25. 2. 2020
ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Bezručova 293, PSČ 756 61 38 19 0 10 67 2. 3. 2020
ZŠ Rudná, Rudná, Masarykova 878, PSČ 25219 8 0 0 0 8 17. 2. 2020
ZŠ, Rychvald, Školní 1600, PSČ 73532 4 0 0 0 4 3. 2. 2020
ZUŠ, Řevnice, Mníšecká 29, PSČ 252 30 23 8 0 14 45 3. 3. 2020
3. ZŠ U Říčanského lesa, Říčany, Školní 2500/4, PSČ 251 01 27 1 0 0 28 25. 2. 2020
ZUŠ, Říčany, Masarykovo nám. 57, PSČ 251 01 24 0 0 0 24 12. 2. 2020
ZŠ a MŠ Skřivany, Skřivany, Dr. Vojtěcha 100, PSČ 503 52 8 0 0 0 8 25. 2. 2020
DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Na Pršíně 27, PSČ 392 01 0 0 0 2 2 5. 2. 2020
SŠŘ a ZŠ Soběslav, Soběslav, Wilsonova 405, PSČ 392 01 1 0 0 0 1 7. 2. 2020
ZŠ Soběslav, Soběslav, Komenského 20, PSČ 39201 2 0 0 2 4 25. 2. 2020
ZUŠ, Sokolov, Staré náměstí 37, PSČ 356 01 44 0 0 1 45 11. 2. 2020
ZUŠ, Starý Plzenec, Raisova 2, PSČ 332 02 24 0 0 0 24 25. 2. 2020
Domov pro osoby se zdrav. postižením, Strakonice, Osek 1, PSČ 386 01 8 11 0 0 19 19. 2. 2020
MŠ, Strakonice, Holečkova 413, PSČ 386 01 7 0 0 0 7 14. 2. 2020
MŠ, Strakonice, Lidická 625, PSČ 386 01 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
MŠ, Strakonice, Školní 80, PSČ 386 01 2 0 0 0 2 20. 2. 2020
MŠ, Strakonice, Stavbařů 213, PSČ 386 01 10 0 0 0 10 25. 2. 2020
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430, PSČ 386 01 3 3 0 0 6 14. 2. 2020
ZUŠ, Strakonice, Zámek 1, PSČ 386 01 50 15 1 19 85 10. 3. 2020
MŠ, Středokluky, Starý vrch 102, PSČ 252 68 1 0 0 0 1 25. 2. 2020
ZUŠ, Stříbro, Kostelní 106, PSČ 349 01 4 0 0 0 4 26. 2. 2020
ZŠ Štěnovice, Štěnovice, Čižická 344, PSČ 33209 14 0 0 0 14 17. 2. 2020
ZUŠ, Šternberk, Olomoucká 1289/3, PSČ 785 01 26 0 0 0 26 26. 2. 2020
MŠ, Tábor, Sokolovská 2417, PSČ 390 03 5 0 0 0 5 14. 2. 2020
Gymnázium Tachov, Tachov, Pionýrská 1370, PSČ 347 01 2 0 0 0 2 28. 2. 2020
MŠ, Tachov, Pošumavská 1675, PSČ 347 01 5 0 0 0 5 14. 2. 2020
ZUŠ, Telč, Nám. Zachariáše z Hradce 71, PSČ 588 56 0 10 0 0 10 25. 2. 2020
SŠ obchodu a služeb, Teplice, Alejní 880/12, PSČ 415 01 16 0 0 1 17 26. 2. 2020
ZŠ, Teplice, U Nových Lázní 1102, PSČ 415 01 27 0 0 0 27 25. 2. 2020
ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 392, PSČ 415 01 5 0 0 0 5 17. 2. 2020
ZŠ, Turnov, 28. října 18, PSČ 511 01 3 0 0 0 3 11. 2. 2020
MŠ Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Husova 838, PSČ 68606 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
ZŠ, Uničov, Pionýrů 685, PSČ 78391 4 0 0 0 4 7. 2. 2020
ZUŠ, Uničov, Litovelská 190, PSČ 783 91 28 0 0 8 36 2. 3. 2020
Dům dětí a mládeže Duha, Ústí nad Orlicí, Špindlerova 1167, PSČ 562 01 8 0 0 0 8 11. 2. 2020
SUPŠ sklářská, Valašské Meziříčí, Zašovská 100, PSČ 757 01 7 0 0 0 7 7. 2. 2020
ZŠ, Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, PSČ 757 01 13 4 0 3 20 2. 3. 2020
Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf, Střelecká 1800, PSČ 40747 30 0 0 0 30 28. 2. 2020
MŠ Varnsdorf, Varnsdorf, Národní 1617, PSČ 40747 5 0 0 0 5 7. 2. 2020
ZUŠ Velešín, Velešín, Školní 609, PSČ 38232 15 0 0 0 15 25. 2. 2020
ZUŠ, Velké Meziříčí, Poříčí 808/7, PSČ 59401 10 0 0 0 10 7. 2. 2020
ZUŠ Josefa Lady, Velké Popovice, Husova 198, PSČ 251 69 70 21 0 0 91 3. 3. 2020
MŠ, Větrný Jeníkov, Větrný Jeníkov 171, PSČ 588 42 8 0 0 0 8 11. 2. 2020
ZUŠ Karla Ditterse, Vidnava, Kostelní 1, PSČ 790 55 21 0 0 0 21 19. 2. 2020
ZŠ, Vinařice, Vl. Ulice 165, PSČ 27307 8 0 0 1 9 18. 2. 2020
ZUŠ, Vítkov, Lidická 639, PSČ 749 01 7 0 0 0 7 26. 2. 2020
ZŠ profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, Komenského 356, PSČ 38422 77 0 0 0 77 5. 2. 2020
ZUŠ, Vodňany, nám. 5.května 104, PSČ 389 01 20 0 0 0 20 7. 2. 2020
ZUŠ Vrané n. Vlt. - o. p. Jílové u Prahy, Vrané nad Vltavou, Nádražní 14, PSČ 25246 16 6 0 0 22 21. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Vrbovec, Vrbovec 143, PSČ 671 24 6 0 0 0 6 6. 2. 2020
ZŠ Ohrada, Vsetín, Nad Školou 1876, PSČ 755 01 39 0 0 0 39 25. 2. 2020
ZŠ Všetaty, Všetaty, Komenského 375, PSČ 27716 4 0 0 0 4 11. 2. 2020
ZŠ, Vyškov, Nádražní 5, PSČ 682 01 10 0 0 0 10 5. 2. 2020
ZŠ, Vyškov, Purkyňova 39, PSČ 682 01 25 0 0 0 25 25. 2. 2020
MŠ Pohádka, Zábřeh, Čs.armády 650/13, PSČ 789 01 9 0 0 0 9 3. 2. 2020
MŠ Strejcova, Zábřeh, Strejcova 132/2a, PSČ 789 01 3 0 0 0 3 25. 2. 2020
ZŠ Zábřeh, Zábřeh, B. Němcové 1503/15, PSČ 78901 4 0 0 0 4 4. 2. 2020
ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Muchova 554, PSČ 338 08 12 0 0 2 14 12. 2. 2020
ZUŠ, Zdounky, Náměstí 23, PSČ 768 02 5 0 0 0 5 25. 2. 2020
ZŠ Komenského 1, Zlín, Havlíčkovo nábřeží 3114, PSČ 760 01 8 0 0 0 8 25. 2. 2020
ZUŠ Morava, Zlín, Kotěrova 4395, PSČ 760 01 20 0 0 0 20 14. 2. 2020
ZUŠ, Zlín - Malenovice, tř. Svobody 868, PSČ 763 02 8 7 0 10 25 2. 3. 2020
ZŠ a MŠ Únanov, Znojmo, Únanov 56, PSČ 67131 8 0 0 0 8 11. 2. 2020
ZŠ Znojmo, Znojmo, Mládeže 3/1000, PSČ 66902 10 0 0 0 10 18. 2. 2020
ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Na Pohoří 575, PSČ 285 22 14 0 0 0 14 2. 3. 2020
Masarykova ZŠ, Zruč-Senec, Školní 197, PSČ 330 08 8 0 0 0 8 4. 2. 2020
ZŠ, Žatec, nám. 28. října 1019, PSČ 438 01 4 0 0 0 4 6. 2. 2020
Celkem 5572 323 14 336 6245 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Šuranská Petra, Bílovice u Uh. Hradiště 1 2 0 0 3 18. 2. 2020
Matušinec Antonín, Brandýs nad Labem 1 0 0 0 1 7. 2. 2020
Matušinec Stanislav, Brandýs nad Labem 1 0 0 0 1 7. 2. 2020
Musilová Barbora, Brno 1 0 0 0 1 2. 3. 2020
Sadílková Eliška, České Budějovice 1 0 0 0 1 28. 2. 2020
Sadílková Johana, České Budějovice 0 0 1 0 1 10. 3. 2020
Brodská Natali, Dobrovice 1 0 0 0 1 11. 2. 2020
Kredbová Ludmila, Dobrovice 1 0 0 0 1 11. 2. 2020
Nosková Kristýna, Dobrovice 1 0 0 0 1 11. 2. 2020
Stehlík Jiří, Dobrovice 1 0 0 0 1 11. 2. 2020
Lavičková Esther, Dobřichovice 1 0 0 0 1 25. 2. 2020
Lambert Farren, Frýdlant nad Ostravicí 2 0 0 0 2 12. 2. 2020
Vaňková Barbora, Holešov 0 2 0 0 2 25. 2. 2020
Čugunov Grigorij, Kamenice 4 0 0 0 4 11. 2. 2020
Frolík Abraham, Kanice 2 0 0 0 2 26. 2. 2020
Frolíková Ester, Kanice 1 0 0 0 1 26. 2. 2020
Hládková Helena, Kladno 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
Honiger Matyáš, Kladno 0 2 0 0 2 12. 2. 2020
Perdulová Nela, Krnov 1 0 0 0 1 27. 2. 2020
Milotová Natalie, Kyjovice 0 2 0 0 2 14. 2. 2020
Kyliánová Klára, Ledenice 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
Vaňha Daniel, Lidice 1 0 0 0 1 17. 2. 2020
Kyšová Karolína, Lichnov 1 0 0 0 1 28. 2. 2020
Štěpánková Inna, Nezamyslice 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
Štěpánková Inna, Nezamyslice 0 0 0 1 1 19. 2. 2020
Čemeková Julie, Orlová -Lutyně 1 0 0 0 1 12. 2. 2020
Čemeková Zita, Orlová- Lutyně 1 0 0 0 1 12. 2. 2020
Mičík Šimon, Ostrava - Poruba 1 0 0 0 1 18. 2. 2020
Mauleová Lucie, Plzeň 1 0 0 0 1 19. 2. 2020
Stejskal Ondřej Filip, Poděbrady 1 0 0 0 1 7. 2. 2020
Stejskal Vladimír, Poděbrady 1 0 0 0 1 7. 2. 2020
Meravá Judita, Praha 10 1 0 0 0 1 12. 2. 2020
Navrátil Sebastian, Praha 10 0 2 0 0 2 11. 2. 2020
Vejražková Jana, Praha 12 0 2 0 0 2 3. 2. 2020
Omo Osagie Sarah, Praha 17 1 0 0 0 1 4. 2. 2020
Živorová Linda, Praha 2 2 0 0 0 2 4. 2. 2020
Kasavaraju Mridini, Praha 4 1 0 0 0 1 14. 2. 2020
Pejšková Tereza, Praha 4 3 0 0 0 3 18. 2. 2020
Röthingová Justine, Praha 4 2 0 0 0 2 4. 2. 2020
Samcová Lucie, Praha 4 2 0 0 0 2 3. 2. 2020
Šestáková Natálie, Praha 4 2 0 0 0 2 18. 2. 2020
Kovalová Kristýna, Praha 5 1 0 0 0 1 3. 2. 2020
Mandysová Markéta, Praha 5 1 0 0 0 1 21. 2. 2020
Kováčová Kristína, Praha 6 1 0 0 0 1 18. 2. 2020
Vilar Fondevila Lucia, Praha 6 1 0 0 0 1 26. 3. 2020
Vančát Lino, Praha 7 1 0 0 0 1 3. 3. 2020
Vančátová Alma, Praha 7 1 0 0 0 1 3. 3. 2020
Alhassan Lea, Praha 8 2 0 0 0 2 12. 2. 2020
Míček Emma, Proboštov 1 0 0 0 1 20. 2. 2020
Farghali Jasmina, Roztoky 2 0 0 0 2 17. 2. 2020
Urbanová Mira, Strážovice 1 0 0 0 1 18. 2. 2020
Urbanová Uma, Strážovice 1 0 0 0 1 18. 2. 2020
Žemlička Miroslav, Štěnovice 1 0 0 0 1 25. 2. 2020
Šuranská Petra, Uherské Hradiště 1 2 0 0 3 17. 2. 2020
Šuranská Zuzana, Uherské hradiště 0 2 0 0 2 17. 2. 2020
Šuranský Adam, Uherské Hradiště 0 2 0 0 2 17. 2. 2020
Celkem 60 18 1 1 80 -

Slovenská republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Banská Bystrica, Okružná 2, PSČ 974 04 21 15 0 0 36 24. 2. 2020
ZŠ pri zdravotníckom zariadení, Banská Bystrica, nám. L. Svobodu 4, PSČ 974 09 10 0 0 0 10 21. 2. 2020
ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Štefánikovo nábrežie 6, PSČ 974 00 75 8 0 0 83 24. 2. 2020
Súkromná ZUŠ Kesel, Bardejov, Kutuzovova 3629, PSČ 085 01 13 0 0 0 13 3. 2. 2020
ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Hurbanova 10, PSČ 085 01 14 0 0 0 14 26. 2. 2020
Spojená škola, Belá, Oslobodenia 156, PSČ 013 05 17 0 0 2 19 18. 2. 2020
ZŠ s MŠ, Bežovce, Bežovce 422, PSČ 072 53 1 0 0 0 1 11. 2. 2020
art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Narcisová 8, PSČ 821 01 49 0 0 2 51 3. 3. 2020
Církevná ZŠ Narnia, Bratislava, Beňadická 38, PSČ 851 06 8 0 0 0 8 24. 2. 2020
CMŠ Gianny Berettovej Mollovej, Bratislava, Bíliková 1, PSČ 84101 10 0 0 0 10 27. 2. 2020
Spojená škola, Bratislava, Tilgnerova 14, PSČ 84104 9 0 0 0 9 18. 2. 2020
Spojená škola sv. Františka z Assisi, Bratislava, Karloveská 32, PSČ 841 04 5 0 0 0 5 18. 2. 2020
Súkromná ZUŠ, Bratislava, Prokofievova 5, PSČ 851 01 26 0 0 0 26 20. 2. 2020
Súkromná ZUŠ, Bratislava, Ružová dolina 29, PSČ 821 09 11 0 0 0 11 27. 2. 2020
SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, Bratislava, Nevädzová 4, PSČ 821 03 23 0 0 0 23 25. 2. 2020
Výtvarný ateliér Devín, Bratislava, Slovanské nábr. 4, PSČ 841 10 36 0 0 0 36 26. 2. 2020
ZŠ, Bratislava, Nevädzová 2, PSČ 821 01 2 1 0 0 3 25. 2. 2020
ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Gröslingová 48, PSČ 811 09 16 0 0 0 16 21. 2. 2020
ZUŠ Eugena Suchoňa, Bratislava, Batkova 2, PSČ 841 01 27 0 0 0 27 26. 2. 2020
ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Sklenárova 5, PSČ 821 09 29 0 0 0 29 14. 2. 2020
ZUŠ Radlinského, Bratislava, Radlinského 53, PSČ 811 07 11 0 1 0 12 10. 3. 2020
Spojená škola internátna, Bytča, Mičurova 364/1, PSČ 014 01 14 0 0 0 14 17. 2. 2020
Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Čadca, Palárikova 2758, PSČ 022 11 15 0 0 0 15 12. 2. 2020
Stružielka, o. z., Čadca, Okružná 100/13, PSČ 02201 9 0 0 0 9 17. 2. 2020
Spojená škola internátna Ždaňa, EP Čaňa, Čaňa, Osloboditeľov 26, PSČ 04414 5 0 0 0 5 17. 2. 2020
Súkromná ZUŠ Rosnička, Červený Kláštor, 63, PSČ 059 06 16 0 0 0 16 19. 2. 2020
ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Diviaky nad Nitricou 121, PSČ 972 25 10 0 0 0 10 26. 2. 2020
ZŠ, Divín, Lúčna 8, PSČ 985 52 14 0 0 0 14 5. 2. 2020
ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín, Nám. slobody 1271/6, PSČ 026 01 25 0 0 0 25 24. 2. 2020
ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Matúškova 1632/5, PSČ 026 01 63 0 0 3 66 2. 3. 2020
ZUŠ, Dunajská Lužná, Školská 257, PSČ 900 42 14 0 0 0 14 26. 2. 2020
ZŠ, Fričovce, Fričovce 21, PSČ 082 37 10 0 0 0 10 12. 2. 2020
ZUŠ, Gelnica, Lutherovo nám. 1, PSČ 056 01 19 0 0 0 19 5. 2. 2020
ZUŠ, Heľpa, Školská 590, PSČ 97668 32 0 0 0 32 24. 2. 2020
ZŠ, Holíč, Školská 2, PSČ 908 51 21 22 1 0 44 10. 3. 2020
ZUŠ, Holíč, Bernolákova 3, PSČ 908 51 55 0 0 0 55 2. 3. 2020
ZŠ a MŠ Václava Mitúcha, Horné Srnie, Školská 368, PSČ 91442 5 0 0 0 5 11. 2. 2020
ZUŠ, Humenné, Mierová 81, PSČ 06601 22 0 0 0 22 25. 2. 2020
ZŠ a MŠ, Kamenná Poruba, Školská 474/5, PSČ 013 14 4 19 0 0 23 18. 2. 2020
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Hviezdoslavova 12, PSČ 060 01 53 0 0 0 53 26. 2. 2020
Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Komárno, Hradná 7, PSČ 945 01 22 0 0 0 22 7. 2. 2020
ZŠ s MŠ, Komjatná, Školská 290, PSČ 034 96 3 0 0 0 3 20. 2. 2020
Centrum voľného času Košice, Košice, Popradská 86, PSČ 040 11 0 0 1 0 1 10. 3. 2020
ZŠ s MŠ při zdrav. zariadení, Košice, Trieda SNP 1, PSČ 040 11 9 0 0 0 9 21. 2. 2020
ZUŠ, Košice, Kováčska 43, PSČ 040 01 21 0 0 0 21 3. 2. 2020
ZUŠ, Košice, Irkutská 1, PSČ 040 12 11 0 1 0 12 10. 3. 2020
ZUŠ, Krásno nad Kysucou, SNP 167, PSČ 023 02 7 0 0 0 7 25. 2. 2020
ZUŠ, Levoča, Nám. Majstra Pavla 48, PSČ 054 01 10 0 0 0 10 23. 2. 2020
ZUŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 591, PSČ 033 01 61 0 0 0 61 25. 2. 2020
Súkromná ZUŠ, Lozorno, Zvončínska 190/3, PSČ 900 55 47 1 0 0 48 25. 2. 2020
Cirkevná ZUŠ pri CZŠ sv. J. Bosca, Lučenec, T. G . Masaryka 9, PSČ 984 01 21 0 0 0 21 27. 2. 2020
Súkromná ZUŠ, Lučenec, Gemerská cesta 1, PSČ 984 01 56 10 0 0 66 11. 2. 2020
Súkromná ZUŠ, Martin, M. Haľamovej 21, PSČ 036 01 16 0 0 0 16 21. 2. 2020
ZUŠ, Martin, P. Mudroňa 6, PSČ 036 01 71 0 0 2 73 10. 3. 2020
SZUŠ Talent-Um, Michalovce, Okružná 3552, PSČ 07107 3 0 0 0 3 4. 2. 2020
ZŠ, Michalovce, J. Švermu 6, PSČ 071 01 8 0 0 0 8 18. 2. 2020
Špeciálna základná škola, Modra, Vajanského 93, PSČ 900 01 9 0 0 0 9 21. 2. 2020
ZUŠ, Myjava, Partizánska 290/17, PSČ 907 01 8 0 0 0 8 4. 2. 2020
Súkromná ZUŠ Pierrot, Námestovo, nám. A.Bernoláka 375/1, PSČ 02901 9 0 0 0 9 25. 2. 2020
ZUŠ Ignáca Kolčáka, Námestovo, Hattalova 367/15, PSČ 029 01 15 0 0 0 15 25. 2. 2020
Súkromná ZUŠ, Nedožery-Brezany, Družstevná 367, PSČ 972 12 15 0 0 0 15 26. 2. 2020
ZUŠ, Nemšová, Luborčianská 2, PSČ 91441 13 0 0 0 13 25. 2. 2020
MŠ, Nitra, Štiavnická 1, PSČ 949 01 3 0 0 1 4 14. 2. 2020
Súkromná ZUŠ Tralaškola, Nitra, Ďurková 18, PSČ 949 01 19 0 0 0 19 27. 2. 2020
ZŠ a MŠ při zdrav. zariadení, Nitra, Špitálska 6, PSČ 949 01 3 0 0 0 3 11. 2. 2020
ZUŠ, Nová Baňa, Kollárova 5, PSČ 968 01 0 4 1 0 5 10. 3. 2020
ZUŠ, Nováky, Chemikov 956/34, PSČ 972 71 20 0 0 0 20 7. 2. 2020
ZŠ, Opatovce nad Nitrou, Opatovce, 509, PSČ 972 02 33 0 0 0 33 3. 2. 2020
ZUŠ, Partizánske, Nám. SNP 211/32, PSČ 958 01 5 0 0 0 5 4. 2. 2020
Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Piešťany, Žilinská 51, PSČ 92101 8 0 0 0 8 20. 2. 2020
ZUŠ, Piešťany, Teplická 50, PSČ 921 01 10 0 0 0 10 3. 2. 2020
MŠ pri Spojenej škole, Poprad, Letná 3453/34, PSČ 058 01 9 0 0 0 9 19. 2. 2020
ZUŠ, Poprad, Štefánikova 99/72, PSČ 058 01 14 0 1 2 17 10. 3. 2020
ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Jesenského 246/10, PSČ 01701 26 31 2 0 59 10. 3. 2020
MŠ Jurkovičova, Prešov, Jurkovičova 17, PSČ 080 09 15 0 0 0 15 21. 2. 2020
ZŠ, Prešov, Šmeralova 25, PSČ 080 01 29 0 0 1 30 5. 2. 2020
ZŠ, Prešov, Kúpeľná 2, PSČ 080 01 10 0 0 0 10 26. 2. 2020
ZUŠ, Prešov, Októbrová 32, PSČ 080 01 9 0 0 0 9 11. 2. 2020
Centrum voľného času, Prievidza, Novackého 14, PSČ 97101 24 32 0 0 56 18. 2. 2020
ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Rastislavova 745/13, PSČ 971 01 16 0 0 0 16 21. 2. 2020
ZUŠ, Rakúsy, Rakúsy 33, PSČ 059 76 14 0 0 0 14 12. 2. 2020
ZUŠ, Rimavská Sobota, Salvova 1, PSČ 979 01 45 8 0 0 53 25. 2. 2020
Súkromná ZUŠ Dotyk, Ružomberok, Hlavná 44/76, PSČ 034 01 16 0 0 0 16 20. 2. 2020
SZUŠ Ružomberského katolického kruhu, Ružomberok, A. Bernoláka 16, PSČ 034 01 12 0 0 0 12 18. 2. 2020
ZUŠ, Sabinov, Námestie slobody 29, PSČ 083 01 35 0 0 0 35 26. 2. 2020
ZŠ, Sečovce, Obchodná 5, PSČ 07801 5 0 0 0 5 5. 2. 2020
ZŠ s MŠ, Sedlice, Sedlice 3, PSČ 082 43 7 0 0 0 7 3. 2. 2020
ZŠ J. A. Komenského, Sereď, Komenského 1227/8, PSČ 926 01 2 0 0 0 2 17. 2. 2020
ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Kráľovská 16, PSČ 909 01 16 0 0 0 16 27. 2. 2020
SZUŠ Skalité Kudlov, Skalité, Skalité 781, PSČ 02314 1 0 0 0 1 19. 2. 2020
ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Zimná 12, PSČ 059 01 96 0 0 0 96 2. 3. 2020
Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Komenského 8, PSČ 064 01 19 0 0 0 19 21. 2. 2020
ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Okružná 9, PSČ 064 01 27 0 0 3 30 19. 2. 2020
ZUŠ, Stupava, Cintorínska 2, PSČ 900 31 24 0 0 0 24 25. 2. 2020
ZUŠ, Svätý Jur, Kollárova 2, PSČ 900 21 10 0 0 0 10 20. 2. 2020
MŠ Církevná sv. Imricha, Štúrovo, Družstevný rad 22, PSČ 943 01 4 0 0 0 4 3. 2. 2020
ZUŠ Ferenca Liszta, Štúrovo, Komenského 2, PSČ 94301 12 0 0 0 12 11. 2. 2020
II. MŠ, Švedlár, Železničná 460, PSČ 053 34 5 0 0 0 5 17. 2. 2020
Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany, Stummerova 20, PSČ 955 01 43 0 0 1 44 2. 3. 2020
Spojená škola - Špeciálna škola, Topoľčany, Pod kalváriou 941, PSČ 955 01 9 0 0 0 9 17. 2. 2020
Spojená škola internátna, Topoľčany, Tovarnícka 1632, PSČ 955 01 11 0 0 0 11 20. 2. 2020
Spojená škola internátna, Trebišov, Pol'ná 1, PSČ 075 01 5 0 0 0 5 17. 2. 2020
Centrum voľného času, Trenčín, Východná 9, PSČ 911 08 0 0 0 3 3 10. 3. 2020
Súkromná ZUŠ, Trenčín, Gagarinova 7, PSČ 911 01 24 0 0 0 24 24. 2. 2020
ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Nám. SNP 2, PSČ 911 01 26 0 0 0 26 18. 2. 2020
Stredisko Evanjelickej Diakonie so sídl. v Trnave, Trnava, Kalinčiakova 45, PSČ 917 01 22 0 0 0 22 25. 2. 2020
ZUŠ, Trnava, Mozartova 10, PSČ 917 08 21 0 0 0 21 19. 2. 2020
ZUŠ, Tvrdošín, Školská 872, PSČ 027 44 26 0 0 2 28 21. 2. 2020
MŠ, Valaská, Švermova 8, PSČ 976 46 4 0 0 0 4 21. 2. 2020
Špeciálna ZŠ, Veľký Krtíš, Za parkom 966, PSČ 990 01 17 0 0 0 17 14. 2. 2020
ZUŠ Jozefa Janigu, Veľký Meder, Železničná 16, PSČ 93201 16 2 1 0 19 10. 3. 2020
SZUŠ, Vranov nad Topľou, M. R. Štefánika 204, PSČ 093 01 15 0 0 0 15 20. 2. 2020
ZŠ, Vranov nad Topľou, Bernolákova 1061, PSČ 093 01 7 0 0 0 7 17. 2. 2020
ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Sv. Cyrila a Metoda 20, PSČ 038 61 68 0 0 0 68 23. 2. 2020
Spojená škola internátna Ždaňa, Ždaňa, Abovská 244, PSČ 04411 5 0 0 0 5 18. 2. 2020
SZUŠ, Žilina, Ružová 1637, PSČ 01001 15 0 0 0 15 23. 2. 2020
ZŠ, Žilina, Jarná 20, PSČ 010 01 10 0 0 0 10 14. 2. 2020
ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Martinská 19, PSČ 010 08 35 0 0 0 35 14. 2. 2020
ZUŠ L. Árvaya, Žilina, Dolný val 12, PSČ 010 01 13 0 0 0 13 12. 2. 2020
ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Gaštanová 8327/56 A, PSČ 010 07 28 0 0 0 28 12. 2. 2020
Celkem 2277 153 9 22 2461 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Konečný Michal, Bratislava 2 0 0 0 2 18. 2. 2020
Spišiaková Natália, Brezno 1 0 0 0 1 21. 2. 2020
Zrínyová Sofia, Nitra 1 0 0 0 1 11. 2. 2020
Pšenák Richard, Nové Zámky 1 0 0 0 1 20. 2. 2020
Volčková Xénia, Prešov 2 0 0 0 2 28. 2. 2020
Pašš Matúš, Trenčín 0 2 0 0 2 27. 2. 2020
Paššová Eliška, Trenčín 0 2 0 0 2 27. 2. 2020
Roy Sebastian, Trnava 6 21 0 0 27 20. 2. 2020
Celkem 13 25 0 0 38 -

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2020, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus