Exponáty - Česká republika
Medaile:
kolektivní práce dětí, 10-13 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile:
Anděl Vladimír, bez udání věku, Denní a týdenní stacionář Duha, Písek - Budějovické předměstí, Česká republika
Medaile:
Brabec Jiří, 10 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Černá Michaela, 10 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Chlápková Simona, 10 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Chuchlíková Anežka, 7 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Hermann Filip, 13 let, ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile:
Hnyková Petra a Zemanová Tereza, 10 let, ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile:
Jarmarová Kristýna Irena, 15 let, ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika
Medaile:
Karafiátová Eliška, 4 roky, ZUŠ, Pečky, Česká republika
Medaile:
Kočová Anetka, 5 let, ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile:
Kovář Karel, 11 let, ZUŠ, Pardubice, Česká republika
Medaile:
Krupa Daniel, 15 let, ZŠ, Zubří, Česká republika
Medaile:
Řeháková Lucie, 12 let, DDM Bájo, Česká Skalice, Česká republika
Medaile:
Salavová Kateřina, 14 let, ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika
Medaile:
Slováková Eliška, 7 let, ZUŠ, Jeseník, Česká republika
Medaile:
Štajer Vojtěch, 8 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Štochl Filip, 5 let, ZUŠ, příspěvková organizace, Teplice, Česká republika
Medaile:
Suchomel Jáchym, 9 let, ZUŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile:
Vargová Simona, 10 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Vavrečková Eliška, 8 let, ZŠ, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile:
Vlasáková Karolina, 8 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
kolektivní práce dětí "Princeznička na bále", 11-12 let, ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Brtna Matyáš, 14 let, ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Cuhrová Alžběta, 5 let, Výtvarný spolek Hruška, Praha 5 - Smíchov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Danielová Andrea, 10 let, ZŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Havel Tomáš, 12 let, ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Křemenská Lucie, 15 let, MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kůrka Filip, 14 let, ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mendel Lukáš, 12 let, ZŠ, Zubří, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vrána Vojtěch, 14 let, MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
kolektivní práce dětí, 7-13 let, Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Bláhová Alžběta, 15 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Christelbauerová Aneta, 16 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Felberová Markéta, 13 let, ZUŠ Stříbro, Stříbro, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Hauserová Nikita, 10 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Henclová Klára, 6 let, ZUŠ, Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Hlavatá Renatka, 5 let, ZUŠ, Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Hudrment Dominik, 8 let, ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Jonsztová Lucie, 12 let, ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Krejzová Eliška, 8 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Lachman Pavel, 15 let, ZUŠ M.Stibora-výtvar.obor, Olomouc, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Marklová Karolína, 8 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Nachtigalová Markéta, 9 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Prkno František, 9 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Samek Radomil, 10 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Sedláčková Nela, 6 let, ZUŠ, Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Špaček Marcel, 12 let, ZUŠ M.Stibora-výtvar.obor, Olomouc, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Takáčová Anna, 11 let, ZUŠ Stříbro, Stříbro, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tvrzická Monika, 13 let, ZUŠ Stříbro, Stříbro, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Voráčková Denisa, 10 let, ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci fotografií:
kolektivní práce dětí - "Fotografické cykly", 5-13 let, ZUŠ, Sedlčany, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
kolektivní práce dětí, 9 let, ZUŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
kolektivní práce dětí, 8-10 let, ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
kolektivní práce dětí, bez udání věku, SŠ, ZŠ a MŠ DC 90, s.r.o., Olomouc - Topolany, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
kolektivní práce dětí, 12-15 let, Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
kolektivní práce dětí - "Hlídací psi", 10-12 let, ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Brambory", 12 let, Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí, 6-13 let, DDM, Český Krumlov - Plešivec, Česká republika
Čestné uznání:
Abík Jan, 14 let, ZŠ, Líbeznice, Česká republika
Čestné uznání:
Aldorfová Klára, 15 let, Gymnázium, Praha 9, Česká republika
Čestné uznání:
Baroch Vašík, 5 let, MŠ, Kladno-Kročehlavy, Česká republika
Čestné uznání:
Blbl Filip, 8 let, ZŠ a MŠ, Dolní Životice, Česká republika
Čestné uznání:
Borská Karolína, 8 let, ZUŠ, Pardubice, Česká republika
Čestné uznání:
Brajer Ondřej, 16 let, Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Česká republika
Čestné uznání:
Buriancová Barbora, 6 let, ZUŠ, Hranice 1 - město, Česká republika
Čestné uznání:
Cenigová Lucie, 10 let, ZŠ, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Čestné uznání:
Cinklová Silvie, 13 let, 2. ZŠ, Hořovice, Česká republika
Čestné uznání:
Demeter Ivan, 14 let, ZŠ praktická, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Dočkalová Andrea, 8 let, Sportcentrum - DDM Prostějov, Prostějov, Česká republika
Čestné uznání:
Drdlová Lucie, 13 let, ZŠ Rožnov, Fakultní ZŠ, České Budějovice, Česká republika
Čestné uznání:
Dvořáková Terka, 9 let, Soukromá ZUŠ Trnka o.p.s., Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Gärtner Jiří, 13 let, ZŠ, Opava, Česká republika
Čestné uznání:
Gašparik René, 13 let, MŠ, ZŠ a Praktická škola, Břeclav, Česká republika
Čestné uznání:
Grešáková Kristýna, 13 let, Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Čestné uznání:
Hájková Lucie, 11 let, ZUŠ M.Stibora-výtvar.obor, Olomouc, Česká republika
Čestné uznání:
Haur Luboš, 7 let, 15. ZŠ, Plzeň - Skvrňany, Česká republika
Čestné uznání:
Hirschová Viktorie, 6 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Holá Martina, 13 let, ZUŠ Václava Talicha, Beroun, Česká republika
Čestné uznání:
Holkupová Markéta, bez udání věku, Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Čestné uznání:
Iveta Krčmárová, 10 let, ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika
Čestné uznání:
Javorská Lenka, bez udání věku, Denní a týdenní stacionář Duha, Písek - Budějovické předměstí, Česká republika
Čestné uznání:
Kaštovská Andrea, 10 let, ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, Česká republika
Čestné uznání:
Koller Daniel, 14 let, 6. ZŠ, Jindřichův Hradec, Česká republika
Čestné uznání:
Kratochvíla Mirek, 6 let, ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno, Česká republika
Čestné uznání:
Krejčová Veronika, 13 let, ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Čestné uznání:
Krejzová Aneta, 7 let, ZUŠ, příspěvková organizace, Teplice, Česká republika
Čestné uznání:
Kulhánková Nina, 12 let, Výtvarný kroužek Zdeňka při Střední zdravotnické škole a VOŠ zdravotnické, Kladno, Česká republika
Čestné uznání:
Kulínová Renata, 13 let, ZŠ Na Smetance, Praha 2, Česká republika
Čestné uznání:
Kyselý Jan, 12 let, Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Česká republika
Čestné uznání:
Langerová Jana, 13 let, ZŠ, Dětský domov a školní jídelna, Litovel, Česká republika
Čestné uznání:
Lávičková Aneta, 8 let, 15. ZŠ, Plzeň - Skvrňany, Česká republika
Čestné uznání:
Lesová Eva, 9 let, ZŠ, Opava, Česká republika
Čestné uznání:
Lesová Eva, 9 let, ZUŠ, Opava, Česká republika
Čestné uznání:
Martynek Tomáš, 12 let, ZŠ a MŠ, Bystřice, Česká republika
Čestné uznání:
Mertlíková Veronika, 4 roky, Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové, Česká republika
Čestné uznání:
Mifková Hanka, 13 let, ZUŠ Zd. Buriana, Kopřivnice, Česká republika
Čestné uznání:
Mitášová Marcela, 12 let, Gymnázium, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Čestné uznání:
Moravcová Klára, 11 let, ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Čestné uznání:
Nagy Ladislav, 16 let, Jedličkův ústav a ZŠ a SŠ (JÚŠ), Praha 2, Česká republika
Čestné uznání:
Němec Jiří, 15 let, ZŠ Praktická a ZŠ Speciální, Praha 5 - Stodůlky, Česká republika
Čestné uznání:
Nodžák Petr, 12 let, ZUŠ, Šternberk, Česká republika
Čestné uznání:
Novotná Veronika, 12 let, 8. ZŠ, Frýdek Místek, Česká republika
Čestné uznání:
Nývltová Dita, 9 let, DDM Bájo, Česká Skalice, Česká republika
Čestné uznání:
Ondruš Jan, 11 let, ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, Česká republika
Čestné uznání:
Pastyříková Tereza, 15 let, Vyšší škola oděvního návrhářství a SPŠ oděvní, Praha 7 - Holešovice, Česká republika
Čestné uznání:
Piroutková Kristýna, 13 let, ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Čestné uznání:
Pražáková Nela, 8 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Renč Daniel, 6 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Čestné uznání:
Seidlová Eliška, 6 let, ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Čestné uznání:
Skácelová Petra, 16 let, Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Čestné uznání:
Slavíček Ondřej, 11 let, ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Smrček Ondřej, 13 let, ZUŠ, Šternberk, Česká republika
Čestné uznání:
Soukupová Nikol, 10 let, ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Čestné uznání:
Soukupová Tereza, 4 roky, MŠ, Tábor, Česká republika
Čestné uznání:
Šrámková Nikola, 15 let, 11. ZŠ, Most, Česká republika
Čestné uznání:
Tůma Mareček, 6 let, ZŠ a MŠ, Raspenava, Česká republika
Čestné uznání:
Urbanová Viktorie, 8 let, ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Čestné uznání:
Valentová Jana, 15 let, ZŠ, Ronov nad Doubravou, Česká republika
Čestné uznání:
Valentová Klára, 11 let, ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Valešková Ema, 7 let, DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika
Čestné uznání:
Včelková Štěpánka, 7 let, ZUŠ, Most, Česká republika
Čestné uznání:
Vilhelmová Adélka, 10 let, Soukromá ZUŠ Trnka o.p.s., Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Vojtíšek Daniel, 11 let, ZUŠ Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí, Česká republika
Čestné uznání:
Zabilka Martin, 6 let, MŠ, Lišov, Česká republika
Čestné uznání:
Zabloudil Dominik, 13 let, ZŠ, Praha 8 - Kobylisy, Česká republika