» Archiv ročníků » Ročník 44 » Ocenění » Účastníci ze SR
Ocenění účastníci ze SR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Mateřské školy
Malé Uherce - MŠ, Rázdolie 191/10
Čestné uznání
- Púchovský Fedor, 6 let
- Vanková Lucia, 5 let
Prešov - MŠ Jurkovičova, Jurkovičova 17
Čestné uznání
- Jusková Kristína, 5 let
- Štofanová Sofia, 5 let
Základní školy
Bratislava - Súkromná ZŠ Galileo School, Dudvážská 6
Medaile
- Chatrnuch Anna Heda, 6 let
- Rundová Ema, 9 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Jakubcová Ninka, 7 let
- Nemec Sophia Sara, 6 let
- Németh Richard, 7 let
- Podolská Nikol, 7 let
- Šiška Šimon, 7 let
Divín - ZŠ, Lúčna 8
Čestné uznání
- Bernátová Eva, 12 let
- Štupáková Júlia, 8 let
Michalovce - ZŠ, J. Švermu 6
Čestné uznání
- Hakaj Filip, 10 let
- Tkáčová Emma, 10 let
Plavnica - ZŠ s MŠ, Plavnica 244
Čestné uznání
- Janická Radoslava, 9 let
- Kyšelová Michaela, 8 let
Poprad - Súkromná ZŠ, Rovná 597/15
Čestné uznání
- Bezák Bruno, 9 let
- Jurčo Damian, 9 let
Rajec - ZŠ, Lipová 2
Sedlice - ZŠ s MŠ, Sedlice 3
Čestné uznání
- Čuchtová Tamara Anna, 11 let
- Petrenčák Martin, 10 let
Zákamenné - ZŠ s MŠ Jána Vojtaššáka, Zákamenné 967
Čestné uznání
- Ridzoňová Anna, 13 let
Žilina - ZŠ, Jarná 20
Čestné uznání
- Kotmanová Ester, 8 let
Čestné uznání
- Habrúnová Vanessa, 8 let
- Lajčiak Maxim, 9 let
- Šenkeryová Katarína, 13 let
Medaile
- Čungová Tatiana, 13 let
- Hlinica Lukáš, 8 let
Čestné uznání
- Borcha Ján Noemi, 6 let
- Uhrínová Lenka, 8 let
Základní umělecké školy
Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Čestné uznání
- Škodová Sarah, 7 let
Medaile
- Lukáč Andrej, 8 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kočíková Rut, 8 let
- Kuracinová Lucia, 11 let
- Ličková Johana, 10 let
- Mozolíková Kristína, 12 let
- Snopková Alica, 8 let
Čestné uznání
- Badurová Dominika, 13 let
- Kernerová Karolína, 10 let
- Masláková Júlia, 12 let
- Sliačanová Viktória, 13 let
- Strmeňová Simona, 10 let
Bratislava - ZUŠ Eugena Suchoňa, Batkova 2
Čestné uznání
- Krištof Jakub, 15 let
- Škorupková Lenka, 15 let
Bratislava - ZUŠ Ľ. Rajtera, Sklenárova 5
Čestné uznání
- Kilián Michal, 7 let
Dolný Kubín - ZUŠ Ivana Ballu, Nám. slobody 1271/6
Čestné uznání
- Kvasňovský Matúš, 4 roky
Čestné uznání
- Butvinová Lucia, 8 let
Dunajská Lužná - ZUŠ, Školská 257
Čestné uznání
- Harník Dávid, 7 let
- Petrakovičová Valentína, 6 let
Holíč - ZUŠ, Bernolákova 3
Medaile
- Malík Marek, 9 let
- Pasztó Márk Dávid, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Lovecká Klaudia, 10 let
- Lukovičová Gréta, 14 let
- Nosková Martina, 9 let
- Pelikán Adam, 10 let
Medaile
- Zlochová Nina, 12 let
Čestné uznání
- Dávideková Kristína, 13 let
- Ivičičová Adéla, 9 let
- Mrázová Sára, 12 let
- Nosková Martina, 9 let
Humenné - ZUŠ, Štúrova 25
Medaile
- Polovková Bianka, 10 let
- Semotamová Valerie, 8 let
Kežmarok - ZUŠ, Petržalská 21
Čestné uznání
- Blahútová Sandra, 10 let
- Kučera Emanuel, 9 let
- Vojtíčková Dorotka, 10 let
Kežmarok - ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova 12
Medaile
- Harnisch Adam, 9 let
- Šulej Adam, 7 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Krzysik Dávid, 6 let
- Oravcová Nina, 8 let
- Perignátová Sabína, 8 let
- Štěrbáková Ella, 6 let
- Vrábelová Alexandra, 7 let
Koš - Súkromná ZUŠ, Nová 525/2
Medaile škole za kolekci grafiky
- Ďurta Matúš, 9 let
- Gregorová Karolína, 9 let
- Hudec Matúš, 10 let
- Moravská Michaela, 11 let
- Mrvová Zuzana, 10 let
- Prištic Samo, 10 let
Košice - ZUŠ, Bernolákova 26
Čestné uznání
- Horňák Bruno, 7 let
Košice - ZUŠ, Kováčska 43
Čestné uznání
- Safko Tobias, 9 let
Čestné uznání
- Sokolová Katarína, 13 let
Krásno nad Kysucou - ZUŠ, SNP 167
Čestné uznání
- Kaválek Matúš, 5 let
Lendak - ZUŠ, Školská 1
Čestné uznání
- Bieľak Daniel, 7 let
Liptovský Hrádok - ZUŠ, J. D. Matejovie 591
Čestné uznání
- Andrášová Lea, 8 let
- Herichová Beata, 9 let
Martin - Súkromná ZUŠ, M. Haľamovej 21
Čestné uznání
- Albert Michal, 8 let
- Moric Jakub, 10 let
Martin - Súkromná ZUŠ, Ul. Aurela Stodolu 60
Čestné uznání
- Rado Michal, 9 let
Čestné uznání
- Capová Alexandra, 14 let
- Piršelová Gréta, 8 let
- Valjašek Filip, 8 let
Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Medaile
- Veselková Marta, 11 let
Nitra - Súkromná ZUŠ ateliér Médea, Piaristická 2
Čestné uznání
- Hvizdoš Peter, 9 let
- Regula Michal, 9 let
Nitra - Súkromná ZUŠ Tralaškola, Ďurková 18
Čestné uznání
- Bencová Sofia, 8 let
Piešťany - ZUŠ, Teplická 50
Čestné uznání
- Kubincová Tereza, 13 let
Povážská Bystrica - ZUŠ I. W. Kráľa, Jesenského 246/10
Čestné uznání
- Knižatová Dária [ 1 | 2 ], 16 let
- Kováčová Veronika, 16 let
Prešov - ZUŠ, Októbrová 32
Čestné uznání
- Šarišský Theo, 10 let
Púchov - ZUŠ, Poštovná 809
Rimavská Sobota - ZUŠ, Salvova 1
Ružomberok - Súkromná ZUŠ Jánoš, Mostová 4
Čestné uznání
- Hurtešáková Karolína, 6 let
- Sálus Andrej, 6 let
Skalica - ZUŠ, Kráľovská 16
Čestné uznání
- Marunová Beata, 13 let
Čestné uznání
- Buraj Benjamín E., 8 let
Čestné uznání
- Lachová Kristína, 8 let
Snina - ZUŠ, Študentská 1447
Čestné uznání
- Ondiková Bianka, 10 let
Čestné uznání
- Bober Boris, 10 let
Spišská Belá - ZUŠ, Zimná 12
Medaile
- Scholtzová Sofia Alexandra, 11 let
- Vilgová Karin, 9 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Knapik Matej, 5 let
- Kubis Lukáš, 11 let
- Olekšáková Júlia, 11 let
- Pacigová Bianka, 7 let
- Polhoš Miroslav, 9 let
- Skribčáková Lenka, 7 let
Čestné uznání
- Bachledová Laura, 7 let
- Barloková Sára, 9 let
- Čupková Mária, 11 let
- Pitoňáková Nikola, 7 let
- Strela Filip, 7 let
Čestné uznání
- Kostka Peter, 10 let
- Vaverčák Patrik, 8 let
Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Medaile
- Repka Aleš, 7 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Machúnková Ema, 6 let
- Miklošová Terézia, 7 let
- Semančík Miroslav, 9 let
- Stoklasová Sofia, 6 let
Trenčín - ZUŠ K. Pádivého, Nám. SNP 2
Vrútky - ZUŠ Frica Kafendu, Sv. Cyrila a Metoda 20
Čestné uznání
- Hajtmanský Adam, 9 let
- Pšenková Michaela, 7 let
Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Čestné uznání
- Danko Martin, 10 let
Čestné uznání
- Boldiszárová Tereza, 13 let
- Jakubcová Johanka, 10 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Bytča - Špeciálna ZŠ s MŠ internátna, Mičurova 364/1
Čestné uznání
- Adamec Dávid, 12 let
- Klunda Milan, 14 let
- Sládeček Branislav, 13 let
Komárno - Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Čestné uznání
- Lakatoš Emilko, 11 let
- Peter Nikolas, 12 let
- Petrová Barbika, 14 let
Piešťany - Spojená škola – špec. ZŠ a PŠ, Válova 40
Čestné uznání
- Jankovič Richard, 15 let
Ždaňa - Spojená škola internátna Ždaňa, Abovská 244
Čestné uznání
- Turková Melisa, 11 let
- Turták Patrik, 11 let
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Bratislava - Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Narcisová 8
Medaile
- Barcziová Viktória, 12 let
Čestné uznání
- Miklošíková Rebecca, 13 let
- Nemeškürti Simona, 13 let
- Tichá Luisa, 12 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Čináková Anna, 11 let
- Líška Filip, 15 let
- Líšková Patrícia, 15 let
- Svák Matej, 11 let
- Tichá Luisa, 13 let
Nitra - Centrum voľného času, Štefánikova 63
Čestné uznání
- Seckárová Kristína, 5 let
- Tóthová Karolína, 6 let