Medaile:
Lun’ova Nastya (10 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile:
Marenyuk Masha (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile:
Stepochkina Polina (10 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile:
Serhiienko Liliia (16 let), Centr NTTM, Photostudio My, Sumy, Ukrajina
Medaile:
Rachenko Anastasia (15 let), GU LUVO Akademiia detstva, Lugansk, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Bokiy Milana (10 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mykhalyk Danyl (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Fedorova Liza (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ivanova Nastya (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kadolba Nikita (8 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kadolba Nikita (8 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kucher Roman (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Onkina Alisa (8 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Padalka Kristina (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Padalka Kristina (9 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Skizha Kseniya (11 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vnukov Danil (11 let), Visual Art Center, Krivoj Rog, Ukrajina
Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Give the boy a mask“ (9 - 13 let), Dnepropetroskii oblastnoi detsko-iunoshevskii kinotsentr "Vesnianka", Dnipro, Ukrajina
Čestné uznání:
Smachnoy Vadym (9 let), Children's Art School, Drogobych, Ukrajina
Čestné uznání:
Pilipenko Mariya (14 let), Detskaya shkola iskusstv No. 5, Kiev, Ukrajina
Čestné uznání:
Galata Eva (6 let), School of Arts at KVNZ Nizhyn Collegeof Culture and Arts nam. aft. Maria Zankovetska, Nizhyn, Ukrajina
Čestné uznání:
Andreev Nikolai (bez udání věku), Kostandi Children's Art School No. 1, Odessa, Ukrajina
Čestné uznání:
Netreba Kristina (15 let), Art school Kostandi No. 1, Odessa, Ukrajina
Čestné uznání:
Anedchenko Alexander (7 let), Art Workshop Best Friends, Zaporozhe, Ukrajina
Čestné uznání:
Kushnir Ivanna (14 let), Banilovo-Podgornovskaia gymnaziia, Banilov-Podgornyi, Ukrajina
Čestné uznání:
Savina Nadezhda (14 let), Narodnaya studiya izobrazitelnogo iskusstva Fantaziya, Dobropolye, Ukrajina
Čestné uznání:
Milushnicov Misha (13 let), Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity, Donetsk, Ukrajina
Čestné uznání:
Stazhok Elisabeth (11 let), Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity, Donetsk, Ukrajina
Čestné uznání:
Vaschenko Artyom (15 let), Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity, Donetsk, Ukrajina
Čestné uznání:
Tsyganchuk Andrei (15 let), Gorodskoi klub iunykh tekhnikov Kvarts - Fotostudiia Vzgliad, Chernivtsy, Ukrajina
Čestné uznání:
Horpenko Viktoriya (8 let), MSUT Gorodskaya stantsiia Iunnych technikov, Children's photo studio PhotoKrok, Nikolaev, Ukrajina
Čestné uznání:
Fastovets Anastasiia (13 let), MSUT Gorodskaya stantsiia Iunnych technikov, Children's photo studio PhotoKrok, Nikolaev, Ukrajina
Čestné uznání:
Tanass Stepan (15 let), Putilskii Raionnii Tsentr Detskovo i iuiusheskogo tvorchestva, Putyla, Ukrajina
Čestné uznání:
Strutinsky Dmitry (16 let), Putilskii Raionnii Tsentr Detskovo i iuiusheskogo tvorchestva, Putyla, Ukrajina
Čestné uznání:
Baranov Illia (8 let), Centr NTTM, Photostudio My, Sumy, Ukrajina
Čestné uznání:
Baranov Illia (8 let), Centr NTTM, Photostudio My, Sumy, Ukrajina
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Storm“ (6 - 12 let), Dnepropetroskii oblastnoi detsko-iunoshevskii kinotsentr "Vesnianka", Dnipro, Ukrajina