Medaile:
Kosmač Taj (11 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko
Medaile:
Kosmač Taj (11 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko
Medaile:
Husar Hana (11 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Strmec Blaž (11 let), OŠ Mirana Jarca Črnomelj, Črnomelj, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Husić Dina (11 let), OŠ Mirana Jarca Črnomelj, Črnomelj, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Raztresen Mišel (11 let), OŠ Mirana Jarca Črnomelj, Črnomelj, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Štrucelj Vito (11 let), OŠ Mirana Jarca Črnomelj, Črnomelj, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Šumar Alma (11 let), OŠ Mirana Jarca Črnomelj, Črnomelj, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Bertalanič Katja (11 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Fartek Isabella (10 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kous Ela (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kuzmič Neža (10 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Madjar Jakob (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Šarkezi Tomas (13 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mencigar Nejc (11 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Čestné uznání:
Vovk Vaserfal Klemen (12 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko
Čestné uznání:
Pečar Maj (11 let), OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož, Ankaran, Slovinsko
Čestné uznání:
Birsa Jakob (11 let), OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož, Ankaran, Slovinsko
Čestné uznání:
Milenovič Saša (11 let), OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož, Ankaran, Slovinsko
Čestné uznání:
Furlan Max (11 let), OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož, Ankaran, Slovinsko
Čestné uznání:
Kovač Miha (16 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko
Čestné uznání:
Vovk Patrik (15 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko
Čestné uznání:
Gluhić Murisa (14 let), OŠ Istrskega odreda, Gračišče, Slovinsko
Čestné uznání:
Ražman Matej (14 let), OŠ Istrskega odreda, Gračišče, Slovinsko
Čestné uznání:
Sonjak Eva (13 let), OŠ Franja Goloba, Prevalje, Slovinsko
Čestné uznání:
Filip Luka (13 let), OŠ Kuzma, Kuzma, Slovinsko
Čestné uznání:
Toth Rene (13 let), OŠ Kuzma, Kuzma, Slovinsko
Čestné uznání:
Hanžel Alja (13 let), OŠ Cankova, Cankova, Slovinsko
Čestné uznání:
Senegačnik Daša (12 let), Primary school Livada, Velenje, Slovinsko
Čestné uznání:
Štruc Larissa (12 let), Primary school Livada, Velenje, Slovinsko