Medaile:
Lam Wai Yin Vivien (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Choi Wai Kiu (11 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lau You Gi (6 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lo Lok Yi (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lau Kin Gi (8 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lam Kar Hei (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lee Yat Sum (4 roky), Wewa Froggies Arts and Learning, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lui Jie Wen (9 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Medaile:
Bai Hui Qian (13 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Medaile:
Tang Shun Him Samuel (8 let), Art Ateliers Little Masterhand, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chiu Man Yan (15 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tsang Xin Yau (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pang Valerie (7 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kun Sze Wing Jacqueline (16 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Wong Yuan Cheng (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kwok Ying Hei (5 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Poon Cheuk Hang Cherub (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Choy Long Ching Karli (11 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lam Wing Hay Tori (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Wong Angie (14 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lau Kwun Hang Sky (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mak Michael King Sum (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tse Peony (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ma Wing Tai Lavinia (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Law Wing Lam Vinus (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Cai Jaden (4 roky), VKIDS Creative, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chan Lai Wan (5 let), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tse Cheuk Sum (5 let), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kwok Yan Ching (4 roky), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Au Shun Yan (4 roky), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tsui Ching Ling (4 roky), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Yim Kevin (5 let), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ge Xin Rui (15 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Medaile škole za kolekci grafiky:
Zhi Yu Ting (14 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Medaile škole za kolekci grafiky:
Lin Xu (12 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ren Yilin (14 let), Yuan Se Fine Art Studio, Wuxi, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Xu Yingjia (12 let), Yuan Se Fine Art Studio, Wuxi, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Xu Feiran (7 let), Yuan Se Fine Art Studio, Wuxi, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Wang Zelin (7 let), Yuan Se Fine Art Studio, Wuxi, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mu Hanrong (7 let), Yuan Se Fine Art Studio, Wuxi, Čína
Medaile škole za kolekci grafiky:
Xie Yi Fan (11 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Medaile škole za kolekci grafiky:
Wu Si Han (9 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Čestné uznání:
Ng Kay Sze Kristy (7 let), Cuckoo Arts, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Wong Jamie (6 let), Cuckoo Arts, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Wong Kuk Sang (10 let), Hong Kong In-form Art Education Center, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Cheung Man Chung (7 let), Hong Kong In-form Art Education Center, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Cheung Yi Man (4 roky), Hong Kong In-form Art Education Center, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Chong Lai Ying (4 roky), Wewa Froggies Arts and Learning, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Lo Wai Cheuk (5 let), Wewa Froggies Arts and Learning, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Chan Yuet Yin (4 roky), Ninos Art Workshop, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Tse Yat Hei (5 let), Wewa Froggies Arts and Learning, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Holladay Anthony (5 let), II - KIDS, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Lam Ching Hin (4 roky), Ninos Art Workshop, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Ng Suet Lam (6 let), II - KIDS, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Pan Mason (6 let), 3i Art Center, Beijing, Čína
Čestné uznání:
Lee Gabriel (6 let), Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Gao Yi Jun (9 let), Four Seasons Fairy, Wuxi, Čína
Čestné uznání:
Jiang Zi Jie (6 let), Four Seasons Fairy, Wuxi, Čína
Čestné uznání:
Bu Fan (16 let), Wuxi Hubin Middle School, Wuxi, Čína
Čestné uznání:
Jiang Xinyi (13 let), Wuxi Hubin Middle School, Wuxi, Čína
Čestné uznání:
Yan Minye (14 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Čestné uznání:
Liu Hui Juan (16 let), Dongguan Youth and Children´s Center, Dongguan, Čína
Čestné uznání:
Deng Bo Yu (11 let), Dongguan Youth and Children´s Center, Dongguan, Čína
Čestné uznání:
Cai Yu (14 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Čestné uznání:
Zhou Yu Er (15 let), Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept., Hangzhou, Čína
Čestné uznání:
Xi Ningjun (14 let), Yuan Se Fine Art Studio, Wuxi, Čína
Čestné uznání:
Ng Hei Yu (5 let), Art Ateliers Little Masterhand, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Yeung Tsz Yau (5 let), Art Ateliers Little Masterhand, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Wong Nicole (7 let), Art Ateliers Little Masterhand, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Yip George (14 let), Pui Ching Middle School, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Tsong Howard Ho Kin (8 let), Good Counsel Catholic Primary School, Hong Kong, Čína