» Archiv ročníků » Ročník 48 » Ocenění » Účastníci z ČR
Ocenění účastníci z ČR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci
Mateřské školy
Benešov nad Černou - MŠ Pohorská Ves, Benešov nad Černou 100
Medaile
- Kuřilová Ivana, 7 let
Háj ve Slezsku - MŠ, Školní 48
Čestné uznání
- Richterová Marianna, 6 let
- Zdražila Jiří, 6 let
Herálec - MŠ, Herálec 246
Čestné uznání
- Benešová Vanessa, 5 let
- Jiráková Kristýna, 6 let
- Šimková Nella, 5 let
Hradec Králové - MŠ, Kampanova 1488/1
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Bendáková Anna, 5 let
- Čech Marek, 6 let
- Čechová Gabriela, 4 roky
- Grof Matyáš, 6 let
- Matušková Klaudie, 4 roky
- Spíšek Alex, 5 let
Jablonec nad Nisou - MŠ, Jugoslávská 13
Čestné uznání
Jesenice – Osnice - Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Straková 522
Čestné uznání
- Slepička Tomáš, 6 let
- Straková Adéla, 6 let
Koloveč - MŠ Koloveč, Těšovice 30
Medaile
- Komanec Milan, 6 let
Kyjovice - ZŠ a MŠ, Kyjovice 101
Čestné uznání
- Jurčová Ema, 6 let
- Sukatschová Hana, 6 let
Lišov - MŠ, Nová 611
Čestné uznání
- Korbelová Jana, 6 let
Lišov - MŠ Velechvín, Nová 611
Čestné uznání
- Čechová Anna, 5 let
Mikulov - MŠ Zelený ráj, Habánská 82
Čestné uznání
- Popovská Stela, 5 let
Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Čestné uznání
- Aulická Barbora, 6 let
- Smrkovská Alžběta, 5 let
Plzeň - 91. MŠ, Jesenická 11
Čestné uznání
- Šimanová Anna, 5 let
Praha 7 - Fakultní MŠ při PedF UK, Na Výšinách 3/1075
Čestné uznání
- Eliášek Richard, 5 let
Roudnice nad Labem - MŠ Sluníčko, Školní 1805
Čestné uznání
- Ladrová Andrea, 6 let
Základní školy
Dolní Třebonín - ZŠ a MŠ, Dolní Třebonín 81
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Bažantová Barbora, 10 let
- Bouška Marek, 9 let
- Ďurica Dominik, 8 let
- Jakůbková Veronika [ 1 | 2 ], 11 let
- Novotný Alexandr, 10 let
Dřevohostice - ZŠ, Školní 355
Čestné uznání
- Kasperlik Václav, 6 let
Frýdek-Místek - 8. ZŠ, Československé armády 570
Čestné uznání
- Kotásek Václav František, 13 let
Kralupy nad Vltavou - ZŠ, Komenského nám. 198
Čestné uznání
- Hořejší Jan, 12 let
- Kytková Eliška, 15 let
- Sýkorová Nikola, 15 let
Litoměřice - Masarykova ZŠ, Svojsíkova 5
Čestné uznání
- Blažek Petr Josef, 13 let
Litoměřice - ZŠ, Ladova 5
Čestné uznání
- Novotná Monika, 12 let
Čestné uznání
- Špičková Veronika, 12 let
Louny - ZŠ, Prokopa Holého 2632
Čestné uznání
- Pecinová Anna, 13 let
Lukavec - ZŠ a MŠ, Na Podskalí 282
Čestné uznání
- Dalíková Aneta, 13 let
Čestné uznání
- Císařová Johana, 14 let
Čestné uznání
- Adamovský Ondřej, 15 let
- Císařová Johana, 14 let
- Javorská Anna, 14 let
- Klofáčová Kristýna, 14 let
Melč - Masarykova ZŠ a MŠ, Melč 192
Čestné uznání
- Hoblíková Tereza, 10 let
- Kudlová Eliška, 13 let
Most - 11. ZŠ, Obránců míru 2944
Čestné uznání
- Krovová Marie, 14 let
Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Čestné uznání
- Tomáš Petr, 14 let
- Zaňková Kateřina, 14 let
Nové Město pod Smrkem - ZŠ, Tylova 694
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Beňo Ivo, 13 let
- Kratochvíl Tomáš, 11 let
- Madáková Kateřina, 12 let
- Moučková Eliška, 11 let
- Nováková Jiřina, 15 let
- Peterová Lucie, 15 let
- Plaček Tomáš, 12 let
- Víchová Anežka, 11 let
Čestné uznání
- Zeman František, 10 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Inspirace rostlinami“, 11-15 let
Obecnice - Masarykova ZŠ, Obecnice 255
Čestné uznání
- Pondělíčková Lucie, 14 let
- Švehla Michal, 12 let
Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Čestné uznání
- Čermáková Markéta, 12 let
- Fischerová Natali, 12 let
Opava - ZŠ, U Hřiště 4
Čestné uznání
- Polášek Josef, 12 let
- Vojtíšek David, 11 let
Opava - ZŠ T. G. Masaryka, Riegrova 13
Medaile
- Mičola Petr, 14 let
- Srovnal Štěpán, 16 let
- Vašková Kristýna, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Doucha Vojtěch, 12 let
- Fabiánová Anna, 11 let
- Holubcová Hana, 12 let
- Kolovratová Hana, 14 let
- Kremserová Hana, 14 let
- Minařík Jakub, 15 let
- Motl David, 12 let
- Nardelli Valerie, 14 let
- Ondřej Samuel, 12 let
- Richter Adam, 14 let
- Tůma Filip, 16 let
- Tůma Lukáš, 16 let
- Vítek Petr, 12 let
Ostrava - ZŠ, Porubská 832/12
Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Plzeň - 28. ZŠ, Rodinná 39
Čestné uznání
- Fialová Klára, 10 let
- Senášiová Sára, 9 let
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Medaile
- Eliášová Karolína, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Capanda Vojtěch, 13 let
- Jacobová Aneta, 13 let
- Malá Adéla, 14 let
- Rejnová Anežka, 11 let
- Slobodzianová Nelly, 12 let
- Sokolov Sevastian, 13 let
Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 505/1
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Řeka života“, 11-12 let
- Kolektivní práce dětí „Chaluha“, 11-12 let
Praha 3 - ZŠ, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685
Čestné uznání
- Žaloudková Kristýna, 12 let
Praha 4 - ZŠ, Jižní IV. 1750/10
Čestné uznání
- Macourek Filip, 14 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Bezručova 293
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kolektivní práce dětí „Herbář“, 7-10 let
- Dohnálková Julie, 10 let
- Karafiát Natan, 9 let
- Maléř Kryštof, 7 let
- Mudrová Julie, 10 let
- Slováková Monika, 10 let
- Tetur Martin, 7 let
- Veselka Štěpán, 9 let
Medaile
- Dohnálek Marek, 12 let
- Krajina Tadeáš, 12 let
- Pšenica Ondřej, 12 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Danielová Eva [ 1 | 2 ], 12 let
- Dohnálek Marek, 12 let
- Holišová Amálie [ 1 | 2 ], 13 let
- Kovářová Marie, 11 let
- Krajina Tadeáš, 12 let
- Pšenica Ondřej, 12 let
- Šavrda Jakub, 12 let
- Zajíc Vojtěch, 12 let
Medaile
- Lajšnerová Dita, 11 let
- Polášková Zora, 11 let
- Sedláková Nela, 10 let
Čestné uznání
- Dostálová Barbora [ 1 | 2 ], 12 let
- Dostálová Sára, 8 let
- Hermová Apolena, 11 let
- Kehler Filip, 7 let
- Maléř Kryštof, 7 let
- Malík Teo, 8 let
- Orságová Jolana, 10 let
- Pšenicová Tereza, 9 let
- Štorková Rozálie, 12 let
- Šustková Karolína [ 1 | 2 ], 12 let
- Veselka Štěpán, 9 let
- Závacký Matěj, 9 let
Uničov - ZŠ, Pionýrů 685
Čestné uznání
- Revayová Natálie, 14 let
Valašské Meziříčí - ZŠ, Žerotínova 376
Čestné uznání
- Heckelová Nikol, 12 let
- Kuběnová Alice, 13 let
Vsetín - ZŠ Ohrada, Nad Školou 1876
Čestné uznání
- Kocmich David, 8 let
- Plšek Matěj, 6 let
Čestné uznání
- Plšek Matěj, 6 let
Základní umělecké školy
Brno - ZUŠ Pavla Křížkovského, Kristenova 27
Čestné uznání
- Krejčí Eliška, 12 let
- Novotná Ema, 13 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Zvíře v knize“, bez udání věku
Bystřice pod Hostýnem - ZUŠ, Masarykovo náměstí 133
Čestné uznání
- Fialová Bára, 15 let
Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Čestné uznání
- Jeřábková Eliška, 11 let
Černošice - ZUŠ, Střední 403
Čestné uznání
- Teichman Petr, 12 let
Dačice - ZUŠ, Antonínská 93/II
Čestné uznání
- Anděl Michal, 12 let
- Šimánková Markéta, 11 let
Čestné uznání
Medaile za kolektivní práci dětí
Čestné uznání
- Doležalová Bára, 9 let
- Fiedler Matěj, 9 let
- Plachá Ilona, 9 let
Dobruška - ZUŠ, Kostelní 428
Čestné uznání
- Ambrožová Adéla, 13 let
Dobřany - ZUŠ J. S. Bacha, Stromořadí 439
Medaile škole za kolekci grafiky
- Abbamonte Nicol, 10 let
- Bělohlávková Ema, 8 let
- Musilová Nikol, 10 let
- Opltová Štěpánka, 9 let
- Raděj Ivan, 11 let
- Sobotková Anna, 10 let
- Spurná Evelína, 10 let
- Trnková Lucie, 10 let
Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2/692
Čestné uznání
- Halamková Veronika, 14 let
- Knedlíková Eliška, 13 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Medaile
- Čermáková Sofie, 9 let
- Martinů Julie, 9 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Dvořák Jakub, 8 let
- Galová Eliška, 10 let
- Hašková Ema, 6 let
- Chytilová Lucie, 9 let
- Kožák Jaromír, 9 let
- Kubicová Vanessa, 10 let
- Matějová Julie, 12 let
- Straková Dorota, 13 let
- Žídková Tereza, 14 let
Hlučín - ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, U Bašty 613/4
Čestné uznání
- Janečková Terezie, 5 let
- Pravňanská Mia, 6 let
Čestné uznání
- Plevová Karolína, 12 let
- Pudichová Jana, 13 let
- Ricková Veronika, 12 let
- Vnentřáková Jana, 9 let
Holešov - ZUŠ F. X. Richtera, Bezručova 675
Medaile
- Kučerová Eliška, 11 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Halašková Nikol, 12 let
- Chytilová Kristýna, 14 let
- Logajová Eliška, 6 let
- Macháček David, 11 let
- Nedbalová Daniela, 13 let
Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Čestné uznání
- Hapalová Anna, 6 let
- Slezák Augustin, 6 let
Čestné uznání
- Koukalová Klára, 15 let
- Vykoukal Jan, 15 let
Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Medaile škole za kolekci grafiky
- Horáček Dalibor, 9 let
- Jebavá Jarmila, 13 let
- Paldus Radim, 7 let
- Ryšavá Amálka, 9 let
- Ševců Jakub, 7 let
- Ulvrová Tina, 13 let
Čestné uznání
- Luštincová Petra, 11 let
- Seidlová Zuzana, 11 let
- Seifert Vladimír, 9 let
- Zahrádková Marie, 12 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Bönischová Nelly, 12 let
- Lešáková Lenka, 11 let
- Pokorná Adéla, 14 let
- Šubíková Klára, 10 let
- Votočková Veronika, 11 let
Kaplice - ZUŠ, Linecká 2
Čestné uznání
- Kahovcová Bára, 11 let
- Košnarová Madlenka, 13 let
- Papajová Eliška [ 1 | 2 ], 10 let
- Pechová Aneta, 12 let
Karlovy Vary - ZUŠ A. Dvořáka, Šmeralova 32
Čestné uznání
- Vajnerová Ema, 5 let
Kladno - ZUŠ, 5. května 1870
Čestné uznání
- Koukalová Lucie, 15 let
Čestné uznání
- Hovorková Veronika, 13 let
- Klimeš Samuel, 15 let
Kolín - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Medaile
- Krejčíková Eliška, 10 let
- Pšaidlová Marianna, 13 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Holečková Lucie, 12 let
- Chalupa Václav, 8 let
- Janatová Veronika, 13 let
- Lubinová Klára, 12 let
- Peterová Rozárie, 12 let
- Pořízová Anežka, 9 let
- Tandlerová Barbora, 11 let
- Vokálová Lucie, 15 let
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Cena poroty 2020
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kohutová Karla, 10 let
- Kubaníková Viola, 10 let
- Martínková Lenka, 14 let
- Stejskalová Anna, 16 let
- Tribusová Julie, 12 let
Krnov - ZUŠ, s. r. o., Dvořákův okruh 21
Čestné uznání
- Fiurášek Jiří, 12 let
- Gřešek Roman, 12 let
Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Čestné uznání
- Serdulová Sofie, 12 let
Čestné uznání
- Koláček Jiří, 11 let
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Medaile
- Benešová Martina, 11 let
- Šonská Eva [ 1 | 2 ], 16 let
Čestné uznání
- Fólová Adéla, 14 let
- Guľašová Lucie, 13 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Medaile
- Frydrychová Tereza, 10 let
- Lehmanová Anna Agáta, 11 let
- Zikmundová Amálie, 6 let
Čestné uznání
- Kavurová Nikola, 11 let
- Kraus Tomáš, 10 let
- Kutová Barbora, 13 let
- Maxim Tomáš, 8 let
- Mikulášek Štěpán, 10 let
- Skálová Lea, 9 let
Čestné uznání
- Beneš Vladimír, 15 let
- Nachtmann Václav, 12 let
Čestné uznání
- Jakubková Veronika, 12 let
- Pešek Jan, 11 let
- Renč Matěj, 12 let
- Schmiedová Natálie, 12 let
- Skálová Lea, 9 let
- Soukupová Kateřina, 9 let
- Špiroch Jan, 9 let
- Vyskočil František, 10 let
Čestné uznání
- Janečková Adéla, 10 let
- Ryková Kateřina, 12 let
- Walterová Alžběta, 9 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Fantová Kateřina [ 1 | 2 ], 8 let
- Klímová Klára, 6 let
- Kubalová Antonie, 9 let
- Kynclová Emma, 11 let
- Vaníček Matyáš [ 1 | 2 ], 16 let
Most - ZUŠ F. L. Gassmanna, Pod Šibeníkem 2364
Čestné uznání
- Bastlová Karin, 8 let
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Čestné uznání
- Křivská Sofie, 8 let
- Tremel Apolena, 12 let
- Vostruhová Kateřina, 10 let
- Vránová Natálie, 8 let
Medaile
- Borseníková Daniela, 12 let
- Hlavatá Eliška, 14 let
- Klimešová Anna, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kolektivní práce dětí „Výhled z okna“, 10 - 12 let
- Boháčová Amálie, 14 let
- Hatinová Tereza, 12 let
- Hlavatá Štěpánka [ 1 | 2 ], 12 let
- Chocenská Veronika, 14 let
- Kryml Josef, 15 let
- Machutková Viktorie, 11 let
- Mračková Eva, 11 let
- Šimková Anna [ 1 | 2 ], 14 let
- Šístková Agáta, 14 let
- Wolfová Natálie, 13 let
- Wolfová Nelly, 12 let
- Zelenková Dorotka [ 1 | 2 ], 12 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Panorama - Japonsko“, 10 - 12 let
- Kolektivní práce dětí „Krajinou Vincenta van Gogha“, 10 - 12 let
- Džakula Irina, 7 let
- Heidlerová Kristýna, 10 let
- Kolumpková Aneta, 8 let
- Veselá Stella [ 1 | 2 ], 12 let
- Větrovcová Klára, 13 let
- Wolfová Nelly, 12 let
Medaile
- Hlavatá Eliška, 15 let
- Hlavatá Štěpánka [ 1 | 2 ], 12 let
- Wolfová Natálie, 13 let
Medaile
- Hlavatá Eliška, 15 let
- Hlavatá Štěpánka, 12 let
Medaile za kolektivní práci dětí
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Bednář Oldřich, 11 let
- Borseníková Daniela, 12 let
- Džakula Dušan, 10 let
- Fanta Tomáš, 10 let
- Tichota Filip, 13 let
- Větrovcová Klára, 13 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Scenérie krajin“, 10-12 let
- Dobrodinec Jonáš, 12 let
- Mach Hubert, 8 let
- Muška Jonáš, 9 let
Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Medaile
- Bruská Ester, 15 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Hakrová Hana, 11 let
- Hakrová Marie, 16 let
- Himmel Oliver, 6 let
- Koňaříková Tereza, 12 let
- Pechnáč Jiří, 12 let
- Stable Adelaide, 7 let
- Svobodová Tereza, 5 let
- Štrbová Amálie, 10 let
- Víchová Anežka, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Babuci Viktor, 11 let
- Hakrová Jiřina, 14 let
- Kawulyczová Anežka, 10 let
- Matějková Madeleine [ 1 | 2 ], 14 let
- Stable Adelaide, 7 let
- Škaredová Natálie [ 1 | 2 ], 11 let
Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Čestné uznání
- Kučerová Iveta, 10 let
Olomouc - ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4/474
Medaile
- Krejčí Magdalena, 15 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bartoňková Sára, 15 let
- Calábková Aneta, 15 let
- Hedová Viktorie, 14 let
- Hejtmanová Helena, 13 let
- Hradilová Kateřina, 9 let
- Kauerová Ella, 8 let
- Lörincová Vendula, 13 let
- Malá Kristýna, 14 let
- Novotná Valérie, 9 let
- Očenášková Klára, 10 let
- Pišoftová Eva, 13 let
- Staňková Hana, 12 let
- Šolcová Adriana, 9 let
- Švecová Veronika, 13 let
Čestné uznání
- Moupic Štěpán, 16 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Kaštany“, 6-14 let
- Kolektivní práce dětí „Bodláky“, 9-11 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Kolektivní práce dětí „Papírové stavby vos“, 8-12 let
- Kolektivní práce dětí „Vosí hnízda“, 7-11 let
- Botková Elen, 8 let
- Botková Nikola, 12 let
- Boxanová Dorota, 8 let
- Hujíčková Anna, 13 let
- Koudeláková Martina, 12 let
- Langerová Eliška, 11 let
- Sloupská Viktorie, 11 let
Čestné uznání
- Mikulíková Anna, 15 let
- Nakashima Karolína Keiko, 15 let
Opava - ZUŠ, Opava, p. o., Nádražní okruh 674/11
Ostrava - ZUŠ, Sologubova 3039/9A, Ostrava-Zábřeh
Čestné uznání
- Křepelková Jana, 9 let
- Tureček Ondřej, 16 let
Ostrava - ZUŠ Dobroslava Lidmily, Bílovecká 1/27
Medaile škole za kolekci grafiky
- Ciencalová Anna, 10 let
- Goláňová Natálie, 11 let
- Hanzlík Petr, 9 let
- Mikulková Kateřina, 13 let
- Tarielashvili Kira, 5 let
Ostrava - ZUŠ Eduarda Marhuly, Hudební 596/6
Ostrava - ZUŠ Heleny Salichové, 1. května 330, Ostrava – Polanka n. Odrou
Čestné uznání
- Rychtář Jakub, 11 let
Ostrava - ZUŠ Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4413
Medaile
- Capuličová Nikol, 13 let
- Marejková Michaela, 7 let
- Šebestová Klára, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bochňák Jakub, 6 let
- Capuličová Nikol, 13 let
- Chudíková Anna, 6 let
- Kupková Daniela, 6 let
- Nerudová Adléta, 16 let
- Oršulíková Michaela [ 1 | 2 ], 14 let
- Teichmanová Alžběta, 14 let
- Wronová Adéla, 12 let
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bečková Sofia, 9 let
- Holečková Barbora, 14 let
- Hrdličková Lucie, 9 let
- Kolář Jakub, 16 let
- Růžičková Veronika, 12 let
Medaile
- Hrdličková Eliška, 13 let
- Vondrášková Eliška, 12 let
- Vondrášková Tina, 11 let
Čestné uznání
- Bečková Sofia, 9 let
- Hrdličková Eliška, 13 let
- Jindráková Lucie, 15 let
- Klimešová Michaela [ 1 | 2 ], 12 let
- Matějů Ema, 12 let
- Růžičková Veronika, 12 let
- Řeřábková Veronika, 10 let
- Šašková Johana, 15 let
- Vokurková Klára, 12 let
- Vondrášková Eliška, 12 let
- Vondrášková Tina, 11 let
Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Medaile
- Kotlyar Alexandra, 7 let
Čestné uznání
- Horáková Eva, 5 let
- Kohoutková Anna, 7 let
- Kozel Štěpán, 9 let
- Křížek Jonáš, 5 let
- Liška Štěpán, 11 let
- Růžičková Lenka, 15 let
- Škalová Karolína, 13 let
- Titlová Zuzana, 7 let
Medaile
- Čejková Zuzana, 11 let
- Sklenářová Kristýna, 11 let
- Součková Kateřina, 8 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Čejková Jana, 15 let
- Davídková Adéla, 9 let
- Flanderová Julie, 9 let
- Hrušková Magdalena, 10 let
- Jakš Radek, 10 let
- Soukup Jan, 10 let
- Tengler Robin, 11 let
- Výška Antonín, 12 let
Čestné uznání
- Bémová Alžběta, 11 let
- Bílková Michaela, 12 let
- Jerneková Adéla, 11 let
- Kropáčková Miriam, 10 let
- Lysenko Diana, 9 let
- Vlasák Antonín, 9 let
Čestné uznání
- Burián Filip, 7 let
- Kojan Jakub, 6 let
- Kučerová Anna, 11 let
- Šlapáková Emma, 12 let
Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Medaile
- Sedláčková Kateřina, 10 let
- Straka Samuel, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Gregoričová Adéla, 10 let
- Havlová Justýna, 12 let
- Houšková Barbora, 9 let
- Hrbáček Matouš, 7 let
- Kasik Zuzanna, 12 let
- Kokošková Sára, 14 let
- Krausová Julie, 10 let
- Michálková Sofie, 7 let
- Rolníková Adéla, 7 let
- Straka Daniel, 9 let
- Šimková Klára, 8 let
- Vyzrál Michal, 11 let
Medaile za kolektivní práci dětí
Čestné uznání
- Pešta Jeroným, 7 let
- Peštová Doubravka, 11 let
- Peštová Veronika, 9 let
- Pham Tereza, 12 let
- Sobotová Kateřina, 11 let
Polička - ZUŠ Bohuslava Martinů, Čsl. armády 347
Čestné uznání
- Zerzánková Lucie, 10 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Plastový dotek“, 11-15 let
Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Medaile
- Kaderková Bára, 12 let
- Kalousek Matěj, 12 let
- Pečner Jan, 10 let
- Rejhová Eliška, 13 let
- Zakouřilová Petra, 13 let
Čestné uznání
- Filípek Tomáš, 12 let
- Filípková Karolina, 8 let
- Kaderková Magda, 9 let
- Kintner Matěj, 12 let
- Lokajíček Marek, 11 let
- Řapková Eliška, 14 let
Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Medaile
- Daňha Jonáš, 10 let
- Ševečková Leontýna, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Chvílová Tereza, 9 let
- Rezková Amálie, 11 let
- Vančurová Alžběta, 11 let
- Vencálková Kateřina, 9 let
- Zykhor Daniela, 12 let
Praha 4 - ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673
Čestné uznání
- Horváthová Klára, 6 let
- Neradová Anna, 8 let
Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Čestné uznání
- Arshevskaya Sofie, 5 let
- Juillet de Saint Lager Elena, 7 let
- Lampa Jakub, 14 let
- Novák Vojtěch [ 1 | 2 ], 6 let
Medaile
- Šabachová Karolína, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Najmanová Barbora, 14 let
- Pelnář Lam, 12 let
- Rakhmanová Sofie, 7 let
- Šabachová Karolína, 7 let
- Tybus Jonáš, 12 let
Praha 6 - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Čestné uznání
- Hodina Šimon, 11 let
Praha 6 - ZUŠ Petřiny, Nad Alejí 28
Čestné uznání
- Faltus Lukáš, 9 let
- Výšková Natálie, 8 let
Praha 8 - ZUŠ, Klapkova 25
Čestné uznání
- Cerhová Viki, 11 let
Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Čestné uznání
- Flašková Kateřina, 13 let
- Maršík Richard, 15 let
Čestné uznání
- Čejková Patricie, 14 let
Medaile za kolektivní práci dětí
Praha 9 - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Medaile škole za kolekci grafiky
- Gotwaldová Lucie, 13 let
- Jechová Linda, 12 let
- Kolářová Klára, 12 let
- Kolev Christo, 12 let
- Novická Karolína, 14 let
- Radotínská Dorota, 15 let
- Šmejkalová Viktorie, 11 let
- Táborská Marie, 15 let
- Tonarová Zuzana, 9 let
Čestné uznání
- Karásková Lucie, 15 let
- Pokorná Barbora, 11 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Hantáková Julie, 13 let
- Maříková Anežka, 11 let
- Maříková Magda, 9 let
- Tomanová Dominika, 9 let
- Volavka Matyáš, 10 let
Čestné uznání
- Jandová Lucie, 9 let
- Krčmářová Anna, 11 let
- Malatová Petra, 13 let
- Prosická Lea, 14 let
- Ptáčková Alžběta, 10 let
Praha 9 - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Čestné uznání
- Hromasová Ella, 8 let
- Švecová Kristýna, 8 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Čaučíková Emma, 5 let
- Dittmannová Sofia, 11 let
- Kraus Viktoria, 6 let
- Lišťanská Zuzana, 10 let
- Pech Dominik, 12 let
- Peršlová Nicol, 12 let
- Provazníková Anna, 5 let
- Sklenářová Viktorie, 6 let
- Zourek František, 10 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Na poli“, 10-14 let
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Medaile
- Vilímová Petra, 15 let
- Vybíral Kryštof, 15 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Marciánová Tereza, 9 let
- Marek Jan, 10 let
- Melicherová Tereza, 10 let
- Sochorová Barbora, 10 let
- Spáčil Jakub, 14 let
Čestné uznání
- Vilímová Hana, 15 let
Čestné uznání
Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Čestné uznání
- Sodomka Cyril, 8 let
- Stropková Stella, 14 let
- Škorpilová Anežka, 14 let
Čestné uznání
- Šídová Terezie, 11 let
- Tůmová Dorota, 10 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Bicanová Magdaléna, 13 let
- Gürtnerová Alice, 11 let
- Hrubá Adéla, 11 let
- Husáková Nela, 8 let
- Churová Nina, 12 let
- Kohoutová Anna, 11 let
- Kyncl Sofija, 11 let
- Ledvinová Emma, 11 let
- Myšák Marek, 11 let
- Neméthová Laura, 13 let
- Petráňová Adéla, 10 let
- Řezáč Vojtěch, 13 let
Čestné uznání
- Hermanová Kristýna, 14 let
- Romová Magdalena, 14 let
Říčany - ZUŠ, Masarykovo nám. 57
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Baborská Veronika, 14 let
- Holešínský Albert, 9 let
- Kliková Natálie, 12 let
- Klvaňová Rozálie, 11 let
- Trpálek Jakub, 10 let
Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Čestné uznání
- Bauer Jan, 11 let
Strakonice - ZUŠ, Zámek 1
Čestné uznání
- Pašavová Adéla, 11 let
Medaile
- Přibová Magdalena, 7 let
- Sámel Richard, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Fiche Julie, 8 let
- Grabmüllerová Nikola, 13 let
- Kovářová Nikola, 10 let
- Kratochvílová Eliška, 7 let
- Pašková Kateřina, 8 let
- Petrásek Jan, 8 let
- Smolová Monika, 8 let
- Vilánek Antonín, 8 let
- Vilánek Jan, 9 let
Medaile
- Zahradník Jaroslav, 14 let
Čestné uznání
- Králová Kristýna, 9 let
- Králová Markéta, 12 let
- Zahradníková Anna, 12 let
Medaile
- Barvínková Kristýna, 10 let
- Blažková Nella, 12 let
- Koubková Anna Marie, 9 let
- Králová Markéta, 12 let
- Reiterová Nela, 9 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Blažková Nella, 12 let
- Králová Kristýna, 9 let
- Králová Markéta, 12 let
- Školníková Alexandra, 12 let
- Zahradník Jaroslav, 14 let
Čestné uznání
- Čížková Adéla, 10 let
- Nosková Tereza, 10 let
- Ouředníková Veronika, 12 let
- Polan Petr, 8 let
- Vítovcová Amálie, 12 let
Stříbro - ZUŠ, Kostelní 106
Čestné uznání
- Zemanová Karolína, 9 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Medaile škole za kolekci grafiky
- Axmanová Natálie, 12 let
- Blažková Amálie, 5 let
- Čapková Lucie, 13 let
- Forst Jan, 13 let
- Kochová Ema, 14 let
- Kouřilová Natálie, 13 let
- Matoušková Johana, 12 let
- Nováková Stella, 8 let
Velké Meziříčí - ZUŠ, Poříčí 808/7
Čestné uznání
- Lavický Matouš, 11 let
- Říha Tomáš, 8 let
Vrané nad Vltavou - ZUŠ Vrané n. Vlt. - o. p. Jílové u Prahy, Nádražní 14
Čestné uznání
- Pětvalská Sofie, 8 let
Čestné uznání
- Novák Kryštof, 6 let
- Prošková Sofie, 10 let
Zbiroh - ZUŠ Václava Vačkáře, Muchova 554
Čestné uznání
- Trojanová Johanka, 8 let
Zdounky - ZUŠ, Náměstí 23
Čestné uznání
- Foltýnová Viktorie, 11 let
Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Medaile škole za kolekci grafiky
- Fottera Miroslav, 9 let
- Kadlčíková Sofie, 9 let
- Kúdelová Olívie, 6 let
- Lacinová Simona, 7 let
- Malaník Tomáš, 8 let
- Maňásková Petra, 6 let
- Mikoška Štěpán, 5 let
- Nováková Sandra, 9 let
- Pučalíková Markéta, 7 let
- Rachůnková Jana, 8 let
- Zábojníková Julie, 9 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Brno - MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Ibsenova 1
Čestné uznání
- Matějíček Pavel, bez udání věku
Brno - MŠ, ZŠ a Praktická škola, Vídeňská 244/26
Medaile
- Kočí Viktor, 15 let
Čestné uznání
- Kalová Terezka, 15 let
- Kratochvílová Kristýna, bez udání věku
- Malá Katka, bez udání věku
- Novák Patrik, bez udání věku
České Budějovice - MŠ, ZŠ a Praktická škola při centru ARPIDA, o. p. s., U Hvízdala 9
Čestné uznání
- Andrelová Alena, 15 let
- Ďurišová Nikola, 14 let
- Orlovský Dominik [ 1 | 2 ], 16 let
Chelčice - Chelčický domov sv. Linharta, o. p. s., Chelčice 1, p. Vodňany
Čestné uznání
- Chromá Pavlína, bez udání věku
- Nožičková Martina, bez udání věku
- Zderadičková Andrea, bez udání věku
Jihlava - ZŠ speciální a Praktická škola, Březinova 31
Olomouc - SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Kosmonautů 881/4, Hodolany
Čestné uznání
- Říhová Julie, 15 let
Ostrava - Slezská diakonie, Duhový dům, Klostermannova 1586/25
Medaile
- Antlová Monika, bez udání věku
- Dulavová Michaela, bez udání věku
Písek - Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Mukařovského 2309
Čestné uznání
- Anděl Vladimír, bez udání věku
- Růžička Vít [ 1 | 2 ], bez udání věku
- Uhlíková Lenka, bez udání věku
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Medaile
- Nagyová Zuzana, bez udání věku
- Trtková Štěpánka, bez udání věku
Medaile škole za kolekci grafiky
- Baumann Tomáš, bez udání věku
- Jankovská Lenka, bez udání věku
- Olšbaurová Lenka, bez udání věku
- Rotová Jitka, bez udání věku
- Šefránek Jakub, bez udání věku
- Vlasáková Jana, bez udání věku
Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Čestné uznání
- Kadlec Jaroslav, bez udání věku
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Česká Skalice - Středisko volného času Bájo, Husovo nám. 3
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Pohádková krajina“, 7 - 15 let
- Měřínská Tess, 7 let
České Budějovice - Vipart – výtvarný ateliér, Žižkova 309/12, 5. patro
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bonešová Linda, 14 let
- Hančlová Helena, 12 let
- Holcová Eliška, 9 let
- Litvínová Šárka, 12 let
- Maloň Lukáš, 10 let
- Pětivlasová Anika Sára, 13 let
- Šauerová Tereza, 16 let
Jeseník - A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, nám. Svobody 832/25
Čestné uznání
- Sopuchová Běla, 6 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kocábová Dorota, 8 let
- Laštovicová Lola, 6 let
- Šimík Adam, 7 let
- Zechová Anežka, 7 let
- Zechová Karolína, 5 let
Kaplice - DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Linecká 67
Čestné uznání
- Aiblová Lenka, 11 let
- Kuthejlová Marie, 14 let
- Labaj Karel, 10 let
Liteň - Česká tábornická unie – Záskalák, Sadová 387
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Cesta do pravěku“, 8-11 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Odpoledne u rybníka“, 6-10 let
- Kolektivní práce dětí „Staročeská vesnice“, 7-11 let
- Alfery Kryštof, 8 let
- Masák Viktor, 7 let
- Moureček František, 10 let
- Němec Vojtěch, 9 let
Louny - Klub elementární fantazie, Maroldova 1738
Čestné uznání
- Aichingerová Miriam, 14 let
Mladá Boleslav - DDM Na Výstavišti, Husova 201
Čestné uznání
- Niebrojová Barbora, 12 let
Ostrava - SVČ Korunka, přísp. org., Korunní 49
Čestné uznání
- Papírníková Barbora, 10 let
- Školoudová Sofie, 10 let
Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 920/21
Čestné uznání
- Mlejnková Ema, 5 let
Medaile
- Najdek Anastazie, 7 let
Čestné uznání
- Nováková Anežka, 13 let
- Ševčík Heřman, 11 let
- Šimíček Andrej, 7 let
Soběslav - DDM Tábor, pobočka Soběslav, Na Pršíně 27
Čestné uznání
- Dračková Lajla, 10 let
- Matěchová Barbora, 13 let
Střední školy
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668
Čestné uznání
- Vitvarová Jindřiška, 16 let
Dvůr Králové nad Labem - Gymnázium, nám. Odboje 304
Čestné uznání
- Kubíková Anna, 15 let
- Mrkvičková Alžběta, 15 let
Kladno - 1. KŠPA Kladno, s. r. o., Holandská 2531
Čestné uznání
- Dragounová Eliška, 16 let
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Medaile škole za kolekci grafiky
- Dlouhá Jana, 12 let
- Genčúrová Tereza, 14 let
- Havelková Lea, 12 let
- Kalinowski Josef, 13 let
- Madeová Valérie, 15 let
- Perout Martin, 12 let
- Rychlá Karolína, 12 let
- Stříž Tobiáš, 12 let
- Zuzaníková Kateřina [ 1 | 2 ], 12 let
Mělník - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421
Čestné uznání
- Vávra Theodor, 12 let
Poděbrady - Ekogymnázium a SOŠ Multimediálních studií, Na Hrázi 64
Čestné uznání
- Rybářová Eliška, 16 let
Praha 7 - VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní, Jablonského 3
Čestné uznání
- Bača Kryštof, 16 let
Prostějov - Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ, Komenského 17
Čestné uznání
- Klapková Anežka, 14 let
- Smýkalová Barbora, 15 let
Teplice - SŠ obchodu a služeb, Alejní 880/12
Čestné uznání
- Benešová Eliška, 16 let
Individuální účastníci
Holešov
Čestné uznání
- Vaňková Barbora, 10 let
Kanice
Čestné uznání
- Frolík Abraham, 9 let
Praha 10
Praha 4
Čestné uznání
- Röthingová Justine, 14 let
Praha 6
Čestné uznání
- Vilar Fondevila Lucia, 8 let