» Archiv ročníků » Ročník 48 » Ocenění » Účastníci ze SR
Ocenění účastníci ze SR
Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Individuální účastníci
Základní školy
Bratislava - Spojená škola sv. Františka z Assisi, Karloveská 32
Čestné uznání
- Ondrejková Tatiana, 10 let
Bratislava - ZŠ, Nevädzová 2
Čestné uznání
- Horňáková Tereza, 12 let
Michalovce - ZŠ, J. Švermu 6
Čestné uznání
- Micáková Mia, 9 let
- Mojsejová Samanta, 9 let
Čestné uznání
- Vaľková Iva, 9 let
Prešov - ZŠ, Šmeralova 25
Čestné uznání
Vranov nad Topľou - ZŠ, Bernolákova 1061
Čestné uznání
- Dvorjaková Silvia, 12 let
Základní umělecké školy
Banská Bystrica - Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Okružná 2
Medaile
- Bohušová Katarína, 13 let
- Janek Samuel, 8 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Kromková Michaela, 14 let
- Ragan Martin, 12 let
- Škodová Kristína [ 1 | 2 ], 13 let
- Verkinová Elizabeth, 11 let
Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Čestné uznání
- Golhová Dorota, 9 let
- Švecová Agáta, 10 let
Bratislava - Súkromná ZUŠ, Ružová dolina 29
Čestné uznání
- Horváth David, 14 let
Bratislava - ZUŠ Ľ. Rajtera, Sklenárova 5
Čestné uznání
- Rasovská Viki, 12 let
Dolný Kubín - ZUŠ Ivana Ballu, Nám. slobody 1271/6
Čestné uznání
- Budiaková Natalie, 8 let
Dunajská Lužná - ZUŠ, Školská 257
Čestné uznání
- Szaraz Viliam, 7 let
Čestné uznání
- Varcholová Lujza, 9 let
Gelnica - ZUŠ, Lutherovo nám. 1
Čestné uznání
- Vargová Vivienne Sarah, 8 let
Heľpa - ZUŠ, Školská 590
Čestné uznání
- Kukuľová Alena, 14 let
Kežmarok - ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova 12
Medaile
- Navrátil Leo, 7 let
- Navrátil Teo, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Molčany Zoe, 7 let
- Olekšáková Karolína, 13 let
- Paciga Jakub, 7 let
- Pacigová Nina, 6 let
- Semaňáková Vktória, 12 let
- Trošanová Sofia, 13 let
- Zoričáková Barbora, 7 let
Košice - ZUŠ, Kováčska 43
Čestné uznání
- Kollárová Laura, 11 let
- Orság Dušan, 13 let
Liptovský Hrádok - ZUŠ, J. D. Matejovie 591
Čestné uznání
- Vozáriková Ema, 12 let
Lučenec - Súkromná ZUŠ, Gemerská cesta 1
Čestné uznání
- Kokavcová Vivien, 10 let
- Kováčová Mária, 15 let
Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Čestné uznání
- Kračmerová Lucia, 13 let
- Sanigová Klára, 12 let
- Tonková Bibiana, 14 let
Námestovo - ZUŠ Ignáca Kolčáka, Hattalova 367/15
Čestné uznání
- Metes Marko, 10 let
Nitra - Súkromná ZUŠ Tralaškola, Ďurková 18
Čestné uznání
- Kočajdová Zuzana, 16 let
- Pizúrová Nina Emma, 16 let
Nováky - ZUŠ, Chemikov 956/34
Čestné uznání
- Bartolenová Sarah, 13 let
Piešťany - ZUŠ, Teplická 50
Čestné uznání
- Gregorová Sofia, 11 let
Považská Bystrica - ZUŠ I. W. Kráľa, Jesenského 246/10
Cena poroty 2020
Medaile škole za kolekci grafiky
- Čukanová Lucia [ 1 | 2 ], 16 let
- Dodeková Emma [ 1 | 2 ], 16 let
- Kocianová Magdaléna, 15 let
- Krivá Zuzana, 16 let
- Sečníková Sára, 15 let
- Svatíková Ema, 14 let
Čestné uznání
- Kalinayová Karolína, 10 let
- Kocian Simon, 15 let
- Mituníková Nella, 10 let
- Suja Oliver, 13 let
- Zoubek Nikolas, 15 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Almásyová Rebeka, 16 let
- Dériková Tereza, 15 let
- Dodeková Emma, 16 let
- Hrnková Viktória, 16 let
- Krivá Zuzana, 16 let
- Zábavčík Branislav, 14 let
Čestné uznání
- Kocianová Magdaléna, 15 let
- Krivá Zuzana, 16 let
Prievidza - ZUŠ Ladislava Stančeka, Rastislavova 745/13
Medaile škole za kolekci grafiky
- Balážová Ema, 16 let
- Helbichová Bibiána, 15 let
- Kulasová Veronika, 15 let
- Pittner Andrej, 15 let
- Pružinec Peter, 12 let
Rimavská Sobota - ZUŠ, Salvova 1
Čestné uznání
- Szabóová Simona, 15 let
Čestné uznání
- Beník Daniel, 13 let
- Ulický Michal, 11 let
Čestné uznání
- Kret Adam, 13 let
Sabinov - ZUŠ, Námestie slobody 29
Čestné uznání
- Komišáková Rita, 7 let
Skalica - ZUŠ Dr. Janka Blaha, Kráľovská 16
Čestné uznání
- Faganová Silvia, 15 let
- Machová Nina, 14 let
Spišská Belá - ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Zimná 12
Medaile
- Šperková Radoslava, 10 let
Čestné uznání
- Kovalčíková Dominika, 7 let
- Palgutová Katarína, 7 let
- Pisarčíková Sofia, 10 let
Čestné uznání
- Čekovská Radka, 15 let
- Gancarčíková Tatiana, 8 let
- Steigaufová Klaudia, 7 let
- Vidová Antónia, 14 let
Čestné uznání
- Farkaš Cyril, 7 let
Stará Ľubovňa - Súkromná ZUŠ, Komenského 8
Čestné uznání
- Kyšeľová Katarína, 13 let
Čestné uznání
- Ščensná Alexandra, 13 let
Stará Ľubovňa - ZUŠ Jána Melkoviča, Okružná 9
Čestné uznání
- Sásová Monika, 16 let
Topoľčany - Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Stummerova 20
Čestné uznání
- Dostál Samuel, 16 let
Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Čestné uznání
- Šlosár Matias, 6 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Moje mesto“, 10 let
- Mareková Hana, 8 let
Tvrdošín - ZUŠ, Školská 872
Čestné uznání
- Beráková Silvia, 9 let
- Lee Elizabeth Jasmina, 11 let
Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Čestné uznání
- Daru Ellie, 6 let
- Šajtlava Branislav, 10 let
Žilina - ZUŠ L. Árvaya, Dolný val 12
Čestné uznání
- Kolembusová Júlia, 11 let
- Višňanský Jakub, 11 let
Žilina - ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Gaštanová 8327/56 A
Čestné uznání
- Divišová Debora, 12 let
- Dupkalová Vanessa, 12 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Bytča - Spojená škola internátna, Mičurova 364/1
Čestné uznání
- Majerová Silvia, 15 let
- Majštiník Jozef, 8 let
Čadca - Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Palárikova 2758
Čestné uznání
- Murčo Adam, 12 let
Čaňa - Spojená škola internátna Ždaňa, EP Čaňa, Osloboditeľov 26
Čestné uznání
- Zupko Štefan, 12 let
Komárno - Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Čestné uznání
- Lakatoš Jurko, 11 let
- Púchovská Bianka, 11 let
- Rafael Števko, 13 let
Piešťany - Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Žilinská 51
Čestné uznání
- Jankovič Richard, bez udání věku
- Marko Jakub, 15 let
Topoľčany - Spojená škola internátna, Tovarnícka 1632
Čestné uznání
- Sokolovská Veronika, bez udání věku
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Bratislava - art SLNEČNICE, o. z., Narcisová 8
Medaile
- Čináková Miroslava, 8 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Gajdošová Lucia, 9 let
- Grigarová Lucia, 13 let
- Hanusová Kamila, 15 let
- Pavlík Samuel, 13 let
- Valentková Terézia, 11 let
Medaile
- Čalfová Leonie, 13 let
Bratislava - Výtvarný ateliér Devín, Slovanské nábr. 4
Čestné uznání
- Kubičárová Alžběta, 10 let
- Medveďová Tereza, 9 let
- Ondrušková Nina, 8 let
- Sýkora Lada, 6 let
Čestné uznání
- Mihaľo Samuel, 10 let
- Potúčková Alexandra, 11 let
- Robinson Audric, 8 let
Košice - Centrum voľného času Košice, Popradská 86
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Džungľa“, 9-16 let
Prievidza - Centrum voľného času, Novackého 14
Čestné uznání
- Gönczi Viktória, 9 let
- Prochásková Katarína, 8 let
- Ulický Samuel, 6 let
Čestné uznání
- Bařinová Barbora [ 1 | 2 ], 15 let
- Kiss Artur, 15 let
Individuální účastníci
Bratislava
Čestné uznání
- Konečný Michal, 12 let
Nitra
Čestné uznání
- Zrínyová Sofia, 7 let